شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لبهای کوچک و پرده بکارت

1. rima68

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای دکتر و آقا سامی. چند تا سوال از خدمتتون داشتم امیدوارم جواب بدید.
    1.آیا باز کردن و کشیدن لبهای کوچک یا دهانه واژن در حالت خوابیده و در حالتی که لگن کمی بالاتر از زمین قرار داشته باشد به پرده بکارت آسیب میزند؟
    2. آیا اتصالی بین لبهای کوچک و پرده بکارت وجود دارد؟ اگر پاسخ مثبت است پس چرا کشیدن و باز کردن آن به بکارت آسیب نمی زند؟
    3. آیا با باز کردن دهانه واژن در حالت خوابیده سوراخ پرده بکارت هم باز می شود؟و یا باعث کشیدگی در پرده می شود ؟
    چون من چند بار در حالت خوابیده خودمو معاینه کردم و لبهای کوچک را باز کردم . آیا معاینه من باعث آسیب به پردم شده یا نه؟ البته من هیچ وقت دستمو نزدیک دهانه واژن نبردم و فقط از کناره ها لبهای کوچک را باز کردم . آیا باز هم احتمال آسیب وجود دارد؟ ممنون از راهنمایی تون.

2. rima68 نوشته است: با سلام و عرض خسته نباشید خدمت آقای دکتر و آقا سامی. چند تا سوال از خدمتتون داشتم امیدوارم جواب بدید.
    1.آیا باز کردن و کشیدن لبهای کوچک یا دهانه واژن در حالت خوابیده و در حالتی که لگن کمی بالاتر از زمین قرار داشته باشد به پرده بکارت آسیب میزند؟
    2. آیا اتصالی بین لبهای کوچک و پرده بکارت وجود دارد؟ اگر پاسخ مثبت است پس چرا کشیدن و باز کردن آن به بکارت آسیب نمی زند؟
    3. آیا با باز کردن دهانه واژن در حالت خوابیده سوراخ پرده بکارت هم باز می شود؟و یا باعث کشیدگی در پرده می شود ؟
    چون من چند بار در حالت خوابیده خودمو معاینه کردم و لبهای کوچک را باز کردم . آیا معاینه من باعث آسیب به پردم شده یا نه؟ البته من هیچ وقت دستمو نزدیک دهانه واژن نبردم و فقط از کناره ها لبهای کوچک را باز کردم . آیا باز هم احتمال آسیب وجود دارد؟ ممنون از راهنمایی تون.

سلام

1- خیر
    2- خیر . بکارت داخل مجرای واژن واقع هست
    3- نخیر

هرگونه فعل و انفعال خارج از دهانه واژن و روی لبهای بزرگ و کوچک ربطی به بکارت نداره اما بازهم مثل همیشه توصیه می کنم از معاینه کردن شخصی و توسط افراد غیر متخصص بپرهیزید . برای معاینه بکارت باید با رعایت اصول خاصی لبهای کوچک را باز کرد و از هرگونه فشار و ورود انگشت و دست به داخل مجرای واژن خودداری کرد
    ولی وقتی یک فرد غیر متخصص اینکار رو می کنه بخصوص وقتی خود شخص می خواد با دقت ببینه اون داخل چه خبره همیشه احتمال آسیب زدن سهوی به بکارت هست . پس مراقب باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. rima68

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام آقا سامی . من همون دختری ام که دیروز راجع به لبهای کوچک و پرده بکارت سوال کرده بودم. آقا سامی شما که دارید منو می ترسونید. از دیروز تا حالا یه ریز اشک می ریزم. یعنی من نباید خودمو معاینه می کردم . آیا معاینه من باعث آسیب به پرده م شده ؟ البته معاینه من بدون هر گونه فشار یا ورود انگشت یا دست به مجرای واژن بوده و همانطور که گفتم من از کناره ها یواش لبهای کوچک را باز کردم. تو رو خدا به من بگید یعنی من با این کارم به پرده آسیب زدم ؟ خواهش می کنم کمک کنید.

4. rima68 نوشته است: سلام آقا سامی . من همون دختری ام که دیروز راجع به لبهای کوچک و پرده بکارت سوال کرده بودم. آقا سامی شما که دارید منو می ترسونید. از دیروز تا حالا یه ریز اشک می ریزم. یعنی من نباید خودمو معاینه می کردم . آیا معاینه من باعث آسیب به پرده م شده ؟ البته معاینه من بدون هر گونه فشار یا ورود انگشت یا دست به مجرای واژن بوده و همانطور که گفتم من از کناره ها یواش لبهای کوچک را باز کردم. تو رو خدا به من بگید یعنی من با این کارم به پرده آسیب زدم ؟ خواهش می کنم کمک کنید.

عزیزم آقای سامی که خیلی واضح سه بار گفتند نه پس چرا دیگه برای خودت دردسر میسازی
    ببینید در این سایت ما بارها اعلام کردیم از معاینه خودسرانه و شخصی توسط خودتون بپرهیزید چون بکارت همانقدر که در جایی امن و امان هست اما خیلی هم حساس هست.
    پس معاینه لزومی نداره مخصوصا اگر رفتار پر خطری نداشتید. نگران نباشید با این تفاسیر شما خطری نیست اما اگر می خواهی باز گریه کنی یک دکتر برو تا ببینی باید گریه کنی یا نه
    به دکترها اطمینان داشته باش شاید تنها محرم راز ما زنان همین متخصصین هستند اونها قسم خوردند و چشم و دلشون هم از این وقایع سیر هست
    یسری بزن تا ایشالله بخندی
    اما اگر رفتی تو سایت کامل توضیح بده که دکتر چگونه برخورد کرد و بگو که کار غولی نبود تا دیگران هم نترسند و بروند خدا خیرت بده تو بیا فداکاری کن و یک دکتری برو

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید