شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ایا با شروع کردن قرص امکان حاملگی هست

1. سلام
    من 5روز بعد از پریودم رابطه داشتم اما نه به صورت کامل و الت به پرده نرسید و هیچ منی به روی واژنم نریخت اما واژنم خیس بود ایا امکان دارد من حامله شوم
    در ضمن من از قرص دیان ایرانی استفاده میکنم و اون روز 3امین قرص رو خوردم ایا این قرص جلوی حاملگی رو میگیره

2. golpar22 نوشته است: سلام
    من 5روز بعد از پریودم رابطه داشتم اما نه به صورت کامل و الت به پرده نرسید و هیچ منی به روی واژنم نریخت اما واژنم خیس بود ایا امکان دارد من حامله شوم
    در ضمن من از قرص دیان ایرانی استفاده میکنم و اون روز 3امین قرص رو خوردم ایا این قرص جلوی حاملگی رو میگیره

سلام

1- مصرف سه روز قرص دیان نمی تونه جلوی بارداری رو بگیره
    2- اگر منی و مایع پیش از انزال روو و داخل واژن ریخته نشده جای نگرانی نیست و احتمال بارداری هم به همچنین وجود نداره
    3- متوجه منظورتون از اینکه " اما واژنم خیس بود " نشدم ! اگر ترشحات خودتون رو می گید که ربطی به بارداری نداره و مهم نیست اما اگر منظورتون اینه که منی روی واژن ریخته شده ( قبلا گفتید ریخته نشده ) اونوقت احتمال بارداری هست
    4- توصیه می کنم در هر حال از کاندوم استفاده کنید و هیچ چیز رو به اگر و اما واگذار نکنید چون هیچ چیزی به دردسرهای بارداری ناخواسته نمی ارزه . در هرحال وقتی آلت مرد بدون کاور وارد واژن می شود حتی وقتی داخل نمی شود و فقط روی واژن قرار می گیرد همیشه احتمال خروج منی یا مایع پیش از انزال از آلت مرد و در نتیجه ورود اسپرم به واژن هست و حتما می دونید که بکارت نمی تونه جلوی بارداری رو بگیره . پس بهتره مراقب باشید
    5- بهتره

3. در ادامه

بهتره بودنید که ترس از بارداری ناخواسته ممکنه باعث بشه پریود بعدیتون کمی به تاخیر بیافته
    اگر بیش از 10 روز به تاخیر افتاد توصیه می کنم به پزشک مراجعه کنید جهت بررسی بیشتر

+ اگر درصدی احتمال می دید که مایع پیش از انزال اون آقا با محیط واژنتون تماس پیدا کرده و اگر بیش از 72 ساعت از داستان نگذشته بهتره از روش اورژانسی جهت اطمینان خاطر استفاده کنید ولی اگر مطمئنید نه منی نه مایع پیش از انزال به واژن نرسیده خیالتون هم راحت باشه که امکان بارداری وجود نداره

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید