شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودارضائی با پتو

1. rima68

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام. دختری 19 ساله ومجرد که یکسال پیش با پتو خودارضائی می کردم .البته خداروشکر الان دیگه این کارو ترک کردم.
    خودارضایی من به اینصورت بود که لای پاهام پتو می ذاشتم و پتو را آنقدر به ناحیه تناسلی فشار می دادم تا ارضا می شدم. دوسه بار بعد از این کار همراه ترشحاتم خون دیدم. البته این نکته رو هم بگم که یکسال پیش من اصلاً پریود نمی شدم تا اینکه سه ماه پیش رفتم دکتر و بعد از یک سری مراحل درمان تا الان دو بار پریود شدم. سوالم اینه که آیا این خون ها مربوط به پارگی یا ساییدگی یا لهیدگی پرده بکارت بوده یا مربوط به عدم پریود من در آن زمان؟ آقای دکتر خواهش میکنم نگید باید معاینه بشید چون اصلاً حاضر نیستم برم دکتر . چون میترسم برم دکتر ودکتر بگه پاره شده اونوقت راهی جز خودکشی ندارم. متشکرم.

2. rima68 نوشته است: سلام. دختری 19 ساله ومجرد که یکسال پیش با پتو خودارضائی می کردم .البته خداروشکر الان دیگه این کارو ترک کردم.
    خودارضایی من به اینصورت بود که لای پاهام پتو می ذاشتم و پتو را آنقدر به ناحیه تناسلی فشار می دادم تا ارضا می شدم. دوسه بار بعد از این کار همراه ترشحاتم خون دیدم. البته این نکته رو هم بگم که یکسال پیش من اصلاً پریود نمی شدم تا اینکه سه ماه پیش رفتم دکتر و بعد از یک سری مراحل درمان تا الان دو بار پریود شدم. سوالم اینه که آیا این خون ها مربوط به پارگی یا ساییدگی یا لهیدگی پرده بکارت بوده یا مربوط به عدم پریود من در آن زمان؟ آقای دکتر خواهش میکنم نگید باید معاینه بشید چون اصلاً حاضر نیستم برم دکتر . چون میترسم برم دکتر ودکتر بگه پاره شده اونوقت راهی جز خودکشی ندارم. متشکرم.

سلام
    البته امیدوارم خودکشی نکنید اما واقعا بدون معاینه نمیشه به کسی گفته که بکارتش آسیب دیده یا نه
    اما در مورد سوال شما ، قاعدتا اینکار رو از روی لباس زیر انجام می دادید دیگه ؟ البته فرقی هم نمی کند ، صرف فشار دادن جسمی مثل پتو به آلت تناسلی به هیچوجه باعث آسیب به بکارت نمی شود و بهتره اعصاب خودتون رو خرد نکنید .
    منشاء اون خونریزیهایی که دیدید خیلی چیزها می تونه باعث ازجمله آسیب به بافت خارجی آلت تناسلیتون اما مطمئنا با شرحی که شما دادید ربطی به پارگی بکارت نداره
    ضمن اینکه اگر یکروزی خدایی نکرده به هردلیلی بکارتتون رو از دست دادید باید بدونید که حتی صحبت از خودکشی هم کار جالبی نیست .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. rima68 نوشته است: سلام. دختری 19 ساله ومجرد که یکسال پیش با پتو خودارضائی می کردم .البته خداروشکر الان دیگه این کارو ترک کردم.

دوست عزیز سلام
    با توجه به توضیحات شما این حالت خودارضایی نمیتونه باعث آسیب دیدن بکارت شما باشه اگر منظورتون از فشار یعنی همون مالش محکم بوده باشه مشکلی نیست مگر  اینکه با فشار دخولی صورت بگیره. که احتمالش صفر هست که پتو بتونه داخل بشه.
    و علت خون ریزی چیز دیگری هست انشالله.
    اما مطمئن هستم که شما با این پاسخها هم هنوز از نگرانی در نمی ایید پس بدون نگرانی یک دکتر بروید بد نیست .
    و این را هم بدانید که هیچ چیزی تو این دنیا ارزش خودکشی را ندارد پس مساله به این سادگی را بیخودی بزرگ نکنید.
    بهتر خودتون را از یک عمر نگرانی و دلهره الکی تا زمان ازدواجتون دربیارید و بدونید دکتر هم محرم راز هست هم کمک کننده.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام من 14 سالمه و پسرم.من مدت دو سه سال خود ارضائی داشتمو حالا ترک کردم ولی تازگی متوجه یک بر آمدی در آلتم شدم.البته با چشم دیده نمی شه ولی یه چیز نسبتا سفته(نه خیلی)حالت غضروفی و نرمی هم داره.نمی دونم چیه.اگه بخوام بیشتر توضیح بدم باید بگم که دایره ای نیست بلگه یه حالت بیضوی داره و تقریبا عمود بر یک رگ بزرگه که بالای آلته.نمی دونم چی بگم.
    راستی یه سوال دیگه با توجه به اینکه من روزی 1 یا 2 یا 3 یا 0 بار این کارو(معمولا 1 بار) می کردم امکان داره مشکلی برام پیش بیاد.فکر کنم خود ارضئی باعث پروستات هم می شه بنا براین ممنکه مشکلی برام پیش بیاد؟
    معمولا از چند سالگی خود پروستات اتفاق می افته؟
    در ضمن نه پدرم و نه پدر بزرگم پروستاتشونمشکلی نداره.ادرارم هم کاملا عادیه.
    سوال سوم اینکه اگه احیانا یه مرد پروستاتش رو عمل کرد و بر داشت بعدا می تونه با کارهای دیگه (نمی دونم مثل عمل یا ..) به حالت عادی برگرده؟
    خواهش می کنم جواب بدین جستجو هم کردم ولی جوابی که مطابق میل من باشه ندیدم.

5. mohsennicholas نوشته است: سلام من 14 سالمه و پسرم.من مدت دو سه سال خود ارضائی داشتمو حالا ترک کردم ولی تازگی متوجه یک بر آمدی در آلتم شدم.البته با چشم دیده نمی شه ولی یه چیز نسبتا سفته(نه خیلی)حالت غضروفی و نرمی هم داره.نمی دونم چیه.اگه بخوام بیشتر توضیح بدم باید بگم که دایره ای نیست بلگه یه حالت بیضوی داره و تقریبا عمود بر یک رگ بزرگه که بالای آلته.نمی دونم چی بگم.
    راستی یه سوال دیگه با توجه به اینکه من روزی 1 یا 2 یا 3 یا 0 بار این کارو(معمولا 1 بار) می کردم امکان داره مشکلی برام پیش بیاد.فکر کنم خود ارضئی باعث پروستات هم می شه بنا براین ممنکه مشکلی برام پیش بیاد؟
    سوال سوم اینکه اگه احیانا یه مرد پروستاتش رو عمل کرد و بر داشت بعدا می تونه با کارهای دیگه (نمی دونم مثل عمل یا ..) به حالت عادی برگرده؟

دوست عزیز شما هیچ مشکلی ندارید و سالم هستید.خودتونو نگران چیزی نکنید.
    ورزش و تغذیه رو بیشتر بهش برسید.
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. سلام دوست عزیزrima68 ببین احتمال پارگی پرده ی شما خیلی کمه چون معمولا فشار جسم نوک تیز به پرده باعث پارگی می شود واون خونریزی ها به احتمال زیاد به خاطر همون مشکلتون بوده پس نگران نباشید اما خب بهتره که ترس رو کنار بذارید وخیلی شجاعانه وعاقلانه به پزشک مراجعه کنید تا خیالتون راحت راحت بشه

7. mohsennicholas نوشته است: سلام من 14 سالمه و پسرم.من مدت دو سه سال خود ارضائی داشتمو حالا ترک کردم ولی تازگی متوجه یک بر آمدی در آلتم شدم.البته با چشم دیده نمی شه ولی یه چیز نسبتا سفته(نه خیلی)حالت غضروفی و نرمی هم داره.نمی دونم چیه.اگه بخوام بیشتر توضیح بدم باید بگم که دایره ای نیست بلگه یه حالت بیضوی داره و تقریبا عمود بر یک رگ بزرگه که بالای آلته.نمی دونم چی بگم.

سلام

دوست من پروستات شما توی این سن داره مثل بنز کار می کنه و جای نگرانی نداره و اصلا پروستات چیکار داره به آلت ! پروستات یکجای دیگه هست
    سعی کن خودارضایی نکنی یا کمش کن . چیزایی که گفتی ربطی به هیچ بیماری خاصی نداره

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  8. دختری هستم 22 ساله که مدت یکساله خودارضایی می کنم . خودارضایی من به این صورته که روی صندلی یا مبل میشینم و واژنمو با فشار به سطح صندلی می مالم . آیا با این کار پرده ی بکارت من دچار پارگی یا آسیب شده ؟ ممکنه این فشارها به پرده منتقل شده باشه و پرده آسیب دیده باشه ؟ آخرین بار که چند بار اینکارو کردم و ارگاسم شدم یکساعت بعدش پایین شکمم درد می کرد و در دهانه واژنم سوزش داشتم . آیا پرده ی بکارت من پاره شده ؟
    آخرین بار که دکتر معاینم کرد گفت پرده ی من جلوتره . با توجه به اینکه پرده ی من جلو هست ایا با فشار به سطح آسیب دیده ؟
    خواهش می کنم همه جواب بدن من خیلی نگرانم . در ضمن من با این سایت آشنا نیستم تروخدا نگید جستجو کن عاجزانه خواهش می کنم کمکم کنید تا از نگرانی دربیام

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. paryaa66 نوشته است: دختری هستم 22 ساله که مدت یکساله خودارضایی می کنم . خودارضایی من به این صورته که روی صندلی یا مبل میشینم و واژنمو با فشار به سطح صندلی می مالم . آیا با این کار پرده ی بکارت من دچار پارگی یا آسیب شده ؟ ممکنه این فشارها به پرده منتقل شده باشه و پرده آسیب دیده باشه ؟ آخرین بار که چند بار اینکارو کردم و ارگاسم شدم یکساعت بعدش پایین شکمم درد می کرد و در دهانه واژنم سوزش داشتم . آیا پرده ی بکارت من پاره شده ؟
    آخرین بار که دکتر معاینم کرد گفت پرده ی من جلوتره . با توجه به اینکه پرده ی من جلو هست ایا با فشار به سطح آسیب دیده ؟
    خواهش می کنم همه جواب بدن من خیلی نگرانم . در ضمن من با این سایت آشنا نیستم تروخدا نگید جستجو کن عاجزانه خواهش می کنم کمکم کنید تا از نگرانی دربیام

خودارضایی به هیچ عنوان موجب از بین رفتن بکارت نمیشه
    تا زمانی که چیزی وارد واژن نشه بکارت سالم میمونه
    پرده شما هم جلو هست و امکان داره با یه میلیمتر دخول شی یا آلت به واژن بکارت از بین بره
    چیزی وارد واژن نکنید بکارت سالم میمونه
    یه پرده بکارت رو سرچ میکردید به جوابتون میرسیدید
    کار کردن با سایت و رعایت قوانین آپولو هوا کردن نیست که

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  10. gagarin

اخطارها : 1 بار

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام من دخترم و خیلی وقت است دچار خود ارضایی هستم مدتی ترک کردم و 3روزپیش بعد از دیدن فیلمی بشدت تحریک شدم که دوباره مجبور بهاین کار شدم خود ارضایی من از روی لباس و به وسیله پتو از طریق مالش بود 2بار این کار را کردم سوزش هم داشتم البته 1هفته ای است که از موعد پریودممیگذره و هنوز نشدم اما پس از این کار مقداری در ترشحم خون بود و تا العانبه صورت رگه های خون قابل رویت است حالا نمیدانم دچار پارگی پرده شدم یامیخواهم پریود شوم من بشدت نگرانم لطفا راهنماییم کنین

11. با سلام
    نگران نباشيد با مالش از طريق پتو كه پرده پاره نمي شه تا زماني كه چيزي داخل واژن فرو نره پرده سالم مي مونه .
    علت مشاهده خون هم به خاطر همين هست كه چون پوستتون نازكه با كمي خشونت دچار خونريزي شده.
    نگران نباشد ولي بهتره اين فيلمها رو نگاه نكنين كه باعث تحريكتون بشه .

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  12. سارا جون راست ميگه پتو نمي تونه كاري بكنه ولي بهتره از اين فيلمها كمتر نگاه كني .

13. با سلام
    دوست گرامی ، بطور طبیعی گاهی اوقات در اثر پاره شدن مویرگها ریزی در اطراف دهانه واژن و یا در دیواره های مهبل ،احتمال خونریزی بسیار بسیارمحدودی در ترشحات هست و از طرفی همونطور که دوستان گفتند ازاله بکارت عمدتاً در اثر داخل شدن شئی و یا آلت و یا انگشت در واژن صورت میگیره و از طرفی دیگه هم گفتی موعد پریودته پس فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه و این موضوع پیامد شروعه عادت ماهانه است نگران نباش.
    موفق باشید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید