شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

وجود یا عدم وجود پرده بکارت

1. با سلام و تشکر.من 23 سالمه مجرد. وقتی با آیینه به محل قرارگیری پرده نگاه میکنم(حالت توالت)پرده ی سفید رنگ نمیبینم فقط یه تکه گوشت کوچک که سوراخهای بسیار نامنظمی دارد و هر دفعه هم تغییر شکل میدهد میخاستم سوال کنم پرده در این وضعیت ممکنه که اصلا دیده نشه؟؟ممکنه که من پرده نداشته باشم؟البته من چند ساله استمنا میکنم که قبلا راجع به این موضوع سوال (خودارضایی) پرسیدم و آقای سامی عزیز زحمت کشید وجواب دادن من چند بار خواستم پاسخ کوتاه برای تشکر از ایشان بفرستم که نشد اگه این متن رو میخونید از همینجا کمال سپاس دارم.این موضوع وسواس داشتن به وجود یا نبود پرده یکی از مشکلات روحی من شده چون مشکلات دیگری هم دارم که خیلی بابتش عذاب میکشم آقای سامی شما در جریان هستید (مشکل کوپروز)در ضمن من هیچ گونه رابطه جنسی نداشتم.پیشاپیش ممنون.

2. golijoon77 نوشته است: با سلام و تشکر.من 23 سالمه مجرد. وقتی با آیینه به محل قرارگیری پرده نگاه میکنم(حالت توالت)پرده ی سفید رنگ نمیبینم فقط یه تکه گوشت کوچک که سوراخهای بسیار نامنظمی دارد و هر دفعه هم تغییر شکل میدهد میخاستم سوال کنم پرده در این وضعیت ممکنه که اصلا دیده نشه؟؟ممکنه که من پرده نداشته باشم؟البته من چند ساله استمنا میکنم که قبلا راجع به این موضوع سوال (خودارضایی) پرسیدم و آقای سامی عزیز زحمت کشید وجواب دادن من چند بار خواستم پاسخ کوتاه برای تشکر از ایشان بفرستم که نشد اگه این متن رو میخونید از همینجا کمال سپاس دارم.این موضوع وسواس داشتن به وجود یا نبود پرده یکی از مشکلات روحی من شده چون مشکلات دیگری هم دارم که خیلی بابتش عذاب میکشم آقای سامی شما در جریان هستید (مشکل کوپروز)در ضمن من هیچ گونه رابطه جنسی نداشتم.پیشاپیش ممنون.

دوست عزیز معمولا این مدل روش معاینه نمیتونه کمکی به شما بکنه و قطعیتی داشته باشه. بارها و حتی همین امروز من تاکید کردم که دوشیزگان از این کنجکاوی ها بپرهیزند مخصوصا وقتی رفتار پر خطری نداشتید چون وسواسی همیشه مساله ساز هست
    خود ارضایی اگر در خانمها بدون دخول وسیله ایی صورت نگرفته باشه عوارضی برای ازله بکارت را ندارد.
    این حس در همه خانمها مشترک است وقتی امانتی را به آدمی میسپارند برای حفظش دائم ان را بررسی میکند ولی ممکن هست اخر به باد دهیدش پس برای مبارزه با وسواسیتون با سعی کنید بی توجه شوید یا حتی یک پزشک زنان بروید و معاینه کنید تا با خیال راحت دیگه دنبال معابینه خودتون نباشید.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید