شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شکل پرده بکارت

1. سلام آقای دکتر خسته نباشید
    دختری هستم 18 ساله که تا به حال هیچ نوع رابطه جنسی نداشته ام.ولی سوالی که ذهن منو مشغول کرده مربوط به شکل پردم هست. آقای دکتر من وقتی پرده ی خودم را در حالت نشسته در آینه می بینم با وقتی که پردمو در دستشویی و در حالت توالت نگاه می کنم با همدیگه فرق دارن.یعنی وقتی پردمو در حالت نشسته میبینم یه مدلیه و وقتی در حالت توالت نگاه میکنم یه مدل دیگست. آقای دکتر می شه بگید چرا اینطوریه ؟ یعنی پرده ی من پاره شده یا آسیب دیده که در دو حالت وقتی من نگاه می کنم با همدیگه فرق دارن ؟بعد آقای دکتر من که اینهمه پردمو در حالتهای مختلف معاینه کردم آیا بکارت من دچار آسیب شده یا نه ؟ یه سوال دیگه اگر لبهای کوچک با قدرت کشیده بشن آیا بکارت آسیب می بیند؟لطفاً جواب این سوال را با دلیل بگویید.ببخشید اگر طولانی شد . خیلی ممنونم ازتون.

2. bita111 نوشته است: سلام آقای دکتر خسته نباشید
    دختری هستم 18 ساله که تا به حال هیچ نوع رابطه جنسی نداشته ام.ولی سوالی که ذهن منو مشغول کرده مربوط به شکل پردم هست. آقای دکتر من وقتی پرده ی خودم را در حالت نشسته در آینه می بینم با وقتی که پردمو در دستشویی و در حالت توالت نگاه می کنم با همدیگه فرق دارن.یعنی وقتی پردمو در حالت نشسته میبینم یه مدلیه و وقتی در حالت توالت نگاه میکنم یه مدل دیگست. آقای دکتر می شه بگید چرا اینطوریه ؟ یعنی پرده ی من پاره شده یا آسیب دیده که در دو حالت وقتی من نگاه می کنم با همدیگه فرق دارن ؟بعد آقای دکتر من که اینهمه پردمو در حالتهای مختلف معاینه کردم آیا بکارت من دچار آسیب شده یا نه ؟ یه سوال دیگه اگر لبهای کوچک با قدرت کشیده بشن آیا بکارت آسیب می بیند؟لطفاً جواب این سوال را با دلیل بگویید.ببخشید اگر طولانی شد . خیلی ممنونم ازتون.

سلام
    سوالات شما دوست عزیز تکرار مکررات هست و قبلا به همه اونها پاسخ داده شده
    بکارت تنها براثر ضربه مستقیم پاره می شود و با کشیدن لبهای آلت تناسلی دچار مشکل نمی گردد
    اینکه بکارت شما آسیب دیده یا نه رو فقط متخصصی که شما رو ویزیت می کنه می تونه تشخیص بده . خود شما نه تجربه اش رو دارید و نه علم اینکار رو . پس بهتره دست از سرخودتون بردارید تا خدایی نکرده در این کنجکاویهای بی مورد ناخواسته به بکارتتون آسیب نزنید
    به یک متخصص رجوع کنید و خیال خودتون رو راحت کنید

3. bita111 نوشته است: سلام آقای دکتر خسته نباشید

دوست عزیز تا امروز این مطلبو نگفتم اما باید در همین جا ذکر کنم برای همه.
    این کارها یعنی چه مخصوصا وقتی شما رفتار پر خطری نداشتید.
    من نمی دونم چرا انسانها از کاری که جز افزایش نگرانی براشون چیزی نداره اینقدر پیگیری میکنند.آخه عزیزم نیازی نیست شما خودسرانه خودتون را معاینه کنید. روزگار به آقایون بهانه داده لطفا شما با پیروی از این افکار دردسر ساز به این بها ارزش بیشتری ندهید.
    حال وقتی شما کاری نکردید چرا به خودتون شک دارید البته قابل درک هست و می دونم من هم یک زن هستم و این نگرانی را تا زمان عروسی ام داشتم اما حالا میبینم ارزش نگرانی را نداشت جون بعد ازدواج مهمتر از این موضوع هم هست.
    بی خود برای خودتان نگرانی ایجاد نکنید.
    جواب سوال اول نگران نباشید چون وقتی دکتر متخصص بکارت را معاینه میکند در حالتی ریلکس و خوابیده هست نه در حالتهای مختلف که خودتون هم رویتش کنید.
    جواب دوم هم نه نگران نباش با کشیده شدن لبها بکارت ازاله نمیشه چون اگر با این روش میشد حتما دیگر نیازی به آقایون و قدرتوشون نبود و شب زفاف کاملا بر چیده میشد مگه الکیه
    اما خدایش دیگه به قسمت کمر پایینت نه کاری داشته باش نه فضولی توش بکن بکار دیگت برس کنجکاوی حدی داره کار دست میده ها

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید