.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات مردان

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
2 پاسخ • 6592 بازديد •  
مشکل جنسی در رابطه با خود ارضاعی

نویسنده پیام
HASA

کاربر جدید
کاربر جدید

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آذر 1387 - 02:12    عنوان: icon_angry مشکل جنسی در رابطه با خود ارضاعی آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
سلام دوستان
می خواستم بگم که من حدود 7 الی 8 سال است که خود ارضاعی میکنم و کلا آدم گرمی هستم
و چون از ابتدا فکر می کردم که این کار مشکل خاصی پیش نمی آورد آن را ترک نکردم
و همچنین من اصولتا حرف های هر کسی را گوش نمیدم و فقط حرف هایی که پایه ی علمی دارن را گوش میدهم.
من قبلا ورزش می کرم ولی حدودا از یک سال 2 سال قبل به دلیل مسایل کاریم ورزش رو گذاشتم کنار
در این 2 سال من اعتیادم به خودارضاعی بیشتر شد و گاهی روزی 4 بار هم می شد که خود ارضایی می کردم
الان دچار مشکلات بدی شدم که به شرح زیر است:
1.دستانم کمی میلرزند ( آزمایش تیروئید دادم و می دانم که از تیروئید نیست )
2.دچار زود انزالی شدید شدم ( کمتر از 1 دقیقه )
می خواستم ببینم که از دوستان کسی می تونه کمکم کنه
مخصوصا در مورد مشکل دومم؟
من تغذیه ام هم خوب است.
( در ضمن اینا جنبه ی روانی ندارند و مطمئنم که جنبه فیزیکی دارن،چون من به هیچ وجه احساس گناه و یا ... نمیکنم!    )
لطفا اگه می تونین برا درمان بهم کمک کنین!   
با تشکر

من قبلا دیگر پست ها رو مطالعه کردم.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آذر 1387 - 02:12    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آذر 1387 - 10:42    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
سلام
بعید می دونم شما قبل سایر پست ها رو مرور کرده باشید
والا با یک سرچ ساده درباره " زود انزالی " تمام پاسخ های مربوطه رو دریافت می کردید
الان هم توصیه می کنم عبارت زود انزالی رو در نوار جستجوی گوگل بالای همین صفحه سرچ کنید و پاسخها رو ببینید . فقط درجریان باشید خودارضایی اگر بصورت افراطی نباشید عوارض خاصی ندارد

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM
bluesea2008

کاربر ارشد
کاربر ارشد

تاریخ: چهار‌شنبه 27 آذر 1387 - 13:15    عنوان: icon_angry Re: مشکل جنسی در رابطه با خود ارضاعی آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
HASA نوشته است: سلام دوستان
می خواستم بگم که من حدود 7 الی 8 سال است که خود ارضاعی میکنم و کلا آدم گرمی هستم
و چون از ابتدا فکر می کردم که این کار مشکل خاصی پیش نمی آورد آن را ترک نکردم
و همچنین من اصولتا حرف های هر کسی را گوش نمیدم و فقط حرف هایی که پایه ی علمی دارن را گوش میدهم.
من قبلا ورزش می کرم ولی حدودا از یک سال 2 سال قبل به دلیل مسایل کاریم ورزش رو گذاشتم کنار
در این 2 سال من اعتیادم به خودارضاعی بیشتر شد و گاهی روزی 4 بار هم می شد که خود ارضایی می کردم
الان دچار مشکلات بدی شدم که به شرح زیر است:
1.دستانم کمی میلرزند ( آزمایش تیروئید دادم و می دانم که از تیروئید نیست )
2.دچار زود انزالی شدید شدم ( کمتر از 1 دقیقه )
می خواستم ببینم که از دوستان کسی می تونه کمکم کنه
مخصوصا در مورد مشکل دومم؟
من تغذیه ام هم خوب است.
( در ضمن اینا جنبه ی روانی ندارند و مطمئنم که جنبه فیزیکی دارن،چون من به هیچ وجه احساس گناه و یا ... نمیکنم!    )
لطفا اگه می تونین برا درمان بهم کمک کنین!   
با تشکر

من قبلا دیگر پست ها رو مطالعه کردم.

با سلام یکبار دیگه هم اینجا ذکر میکنم که خودارضایی عوارض جسمی که شما گفتید را ندارد با انجام تمرینات گکل میتونید مشکل دوم را حل کنید
موفق باشید

امضامن تنها سه چیز را آموزش میدهم :
سادگی.شکیبایی و مهربانی

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : komak_kon, mehdijoon
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2169 روز قبل (27 آذر 1387) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد موضوع مهم: ناباروري در مردان - اسپرموگرام (Spermogram) - آزمایش اسپرم 123 yas2234 111491 چهار‌شنبه 6 آبان 1388 - 01:03
havzhen مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد آرشیو سوالات آنالیز و بررسی آزمایش اسپرم - 1 81 0060 19877 چهار‌شنبه 15 تیر 1390 - 16:08
Hamshahri مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد جواب آزمایش منی من خیلی واسم عجیبه نگاه کنین ! 4 j4b3r 8912 جمعه 21 آبان 1389 - 03:37
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد سوال در مورد Sperm Clumping و آزمایش اسپرم 0 ariana63 4806 جمعه 16 بهمن 1388 - 22:10
ariana63 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد قصد ازدواج-نتیجه آزمایش اسپرموگرافی:ناامید کننده؟؟!! 7 mbbm 8340 یکشنبه 8 شهریور 1388 - 21:26
sara1363 مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید