شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درجه بیماری.....

1. باسلام

همانطور که قبلا عرض کردم با معاینات وسونوگرافی در چند بار که انجام دادم بالاخره متوجه شدم که واریکوسل خفیف در سمت چپ دارم ولی در جواب سونو چیزی از درجه بیماری من توش درج نشده بود  الانم برام اسپرموگرام نوشتن که باید تو این هفته انجام بدم میخوام بدونم ایا درجه بیماری من با اسپرموگرام مشخص میشه یا نه؟   واگر جواب نه چطور باید متوجه بشم که گریدش چنده
    در ضمن موضوعی با عنوان فقر اهن ارسال کرده بودم که هنوز جوابی بهش داده نشده ممنون میشم که جواب اونم همراه با این سوالم بدین

درآخر از جناب دکتر صادقی تقاضا دارم از تصمیم خودشون صرف نظر کرده وسایت را به حالت قبلی خود که بسیار داغ وجذاب بود برگردانند ومطمئن هستم که همه دوستان با  تقاضای بنده حقیر موافق هستند.   با تشکر فراوان

2. saeedcheraghi نوشته است: باسلام

همانطور که قبلا عرض کردم با معاینات وسونوگرافی در چند بار که انجام دادم بالاخره متوجه شدم که واریکوسل خفیف در سمت چپ دارم ولی در جواب سونو چیزی از درجه بیماری من توش درج نشده بود  الانم برام اسپرموگرام نوشتن که باید تو این هفته انجام بدم میخوام بدونم ایا درجه بیماری من با اسپرموگرام مشخص میشه یا نه؟   واگر جواب نه چطور باید متوجه بشم که گریدش چنده
    در ضمن موضوعی با عنوان فقر اهن ارسال کرده بودم که هنوز جوابی بهش داده نشده ممنون میشم که جواب اونم همراه با این سوالم بدین

درآخر از جناب دکتر صادقی تقاضا دارم از تصمیم خودشون صرف نظر کرده وسایت را به حالت قبلی خود که بسیار داغ وجذاب بود برگردانند ومطمئن هستم که همه دوستان با  تقاضای بنده حقیر موافق هستند.   با تشکر فراوان

سلام
    تاجایی که من می دونم معمولا متخصص رادیولوژی در پاسخ سونوگرافی اظهار نظر شخصیش رو می نویسه
    و دیدم که حتی گرید رو هم ذکر می کنند اما در نهایت این متخصص اورولوژیست که گرید و میزان بیماری رو تعیین می کنه
    اسپرموگرافی بعید می دونم ربطی به تعیین گرید بیماری داشته باشه و فقط از جهت بررسی اسپرمها و تاثیر واریکوسل روی کیفیت آنها تجویز شده
    خود سونوگرافی تعیین می کنه گرید چی هست و اگر رادیولوژ چیزی ننوشته شما می تونید و می تونستید از متخصص اورولوژیتون بپرسید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید