شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مریضی خطرناک

1. سلام من چند وقتی که وقتی میرم دستشویی از مقعدم کمی خون میاد و الان چند روزی هست که مقعدم خیلی درد میکنه خودم احساس میکنم که مقعدم گوشت اضافه داره،دوستام میگن باید عمل کنم ولی من از عمل میترسم آیا راهی به جز عمل وجود نداره؟
    شرایط روحیم اصلا خوب نیست میترسم مریصی لاعلاجی داشته باشم تورو خدا بگید من چم شده؟
    در ضمن من حدود 7یا 8 ماه پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و فکر میکن کلا 5 بار این کارو انجام دادیم که دقعه اول هم خون ریزی داشت و بعد از او تا الان رابطه مقعدی نداشتم و به دلیل استفاده از قرصهای گیاهی دستشویی هو راحت میرم.
    تورو خدا هر چه زودتر جواب منو بدید ،خیلی میترسم،یعنی بیماریم خیلی خطرناکه؟

2. mina210 نوشته است: سلام من چند وقتی که وقتی میرم دستشویی از مقعدم کمی خون میاد و الان چند روزی هست که مقعدم خیلی درد میکنه خودم احساس میکنم که مقعدم گوشت اضافه داره،دوستام میگن باید عمل کنم ولی من از عمل میترسم آیا راهی به جز عمل وجود نداره؟
    شرایط روحیم اصلا خوب نیست میترسم مریصی لاعلاجی داشته باشم تورو خدا بگید من چم شده؟
    در ضمن من حدود 7یا 8 ماه پیش با نامزدم رابطه مقعدی داشتم و فکر میکن کلا 5 بار این کارو انجام دادیم که دقعه اول هم خون ریزی داشت و بعد از او تا الان رابطه مقعدی نداشتم و به دلیل استفاده از قرصهای گیاهی دستشویی هو راحت میرم.
    تورو خدا هر چه زودتر جواب منو بدید ،خیلی میترسم،یعنی بیماریم خیلی خطرناکه؟

سلام
    دوست عزیز نگران نباش
    شما چه شقاق مقعد داشته باشید چه هموروئید هیچکدومش بیماری مهلک و لاعلاج حساب نمی شود
    البته علائمی که شما فرمودید ( خونریزی و احساس گوشت اضافه ) بیشتر شبیه شقاق مقعد پیشرفته هست
    شقاق مقعد در حقیقت ایجاد یک پارگی در بافت مقعد است که بر اثر یبوست یا اسهال طولانی و گاهی رابطه مقعدی ایجاد می شود و در صورت معالجه نشدن و پیشرفت کردن باعث بوجود آمدن بافت اضافه در مقعد و گاها احساس مشکل در دفع می شود
    شما چنین مشکلی هم دارید ؟

بهرحال شقاق مقعد اصلا بیماری مهلکی نیست و بهتره توسط یک متخصص جراحی عمومی ویزیت شوید
    در مراحل اولیه شقاق مقعد رو با دستورات ساده ای مثل غذای پرفیبر . اصلاح یبوست . استفاده از وان آب گرم و در نهایت پماد نیتروگلیسیرین قابل رفع هست و در صورت معالجه نشدن گاهی کار به جراحی می کشد و اسم جراحی نباید شما رو بترسونه چون یک جراحی ساده و کوچک محسوب می شود و شما رو از شر این داستان خلاص می کند
    اصلا نگران نباشید
    مشکل خطرناکی نیست
    فقط هم شما دچارش نیستید
    توصیه می کنم نگذارید مزمن شود و زودتر توسط متخصص جراحی ویزیت شوید
    شاید هنوزهم بشه با دارو درمانش کرد نشد هم مهم نیست جراحی ساده ای خواهید داشت
    موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید