شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خودارضایی و سفید شدن مو

1. hp_p-27

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    میخواستم بدونم خودارضایی با سفید شدن مو ارتباط داره؟ مثلا اگر در سنین 28-27 موها به طور ناگهانی شروع به سفید شدن بکنه، دلیلش مینونه خودارضایی باشه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. hp_p-27 نوشته است: میخواستم بدونم خودارضایی با سفید شدن مو ارتباط داره؟ مثلا اگر در سنین 28-27 موها به طور ناگهانی شروع به سفید شدن بکنه، دلیلش مینونه خودارضایی باشه؟

عزیزم  در این سایت درباره خودارضایی و عوارضش کامل صحبت شده جستجو کنی جوابهای خوبی میابی.
    اما بدون خودارضایی عوارض بدی از نظر جسمی نداره سفیدی مو فقط دلیل ارثی یا استرسی یا محیطی داره.
    نگران نباش.
    پس اونهایی که مادرزاد موهاشون سفیده چیکار کردند ها

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. hp_p-27

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    آخه من جایی خوندم که خودارضایی باعث پیری زودرس میشه!! فکر کردم شاید سفید شدن موها در سن پایین(28-27) از علائم خودارضایی باشه

4. hp_p-27 نوشته است: آخه من جایی خوندم که خودارضایی باعث پیری زودرس میشه!! فکر کردم شاید سفید شدن موها در سن پایین(28-27) از علائم خودارضایی باشه

سلام
    جاهای مختلف مطالب مختلفی در مورد خودارضایی نوشته میشه اما از یک سایت علمی توقع نداشته باشید اون مطالب رو تایید کنند
    خودارضایی ربطی به اون داستانها نداره و البته اگر هنوز فکر می کنید داره خب ترک کنید

5. hp_p-27 نوشته است: آخه من جایی خوندم که خودارضایی باعث پیری زودرس میشه!! فکر کردم شاید سفید شدن موها در سن پایین(28-27) از علائم خودارضایی باشه

دوست عزیز حتی اگر قرصی هم برای درمان بیماری تجویز بشه بدون عوارض که نیست.
    خود ارضایی هم مستثنا نیست اما این عوارضی که شما گفتید را ندارد.
    خود ارضایی اگر به صورت شدید و از سن خیلی پایین شروع نشه و در خانمها دخولی با وسیله خارجی صورت نگیره عارضه ایی نداره.
    این حرفها هم معمولا به این دلیل گفته میشه که متاسفانه حجب و حیا نمیگذاره بزرگترها با جوانانشون درست و منطقی صحبت کنند و سعی میکنند از روش ترساندن او را منع کنند.
    خودارضایی تایید و تشویق نمیشه اما هستند حتی افراد متاهلی که از این روش برای رسیدن به لذت از همدیگر استفاده میکنند پس اونها چه میکنند باید الان موهاشون شده باشه RD
    خودارضایی بیشتر عواقب روحی داره مثلا در دراز مدت باعث خستگی جنسی و عدم لذت واقعی را می شود مثلا باعث میشه که فرد تمایلی به رابطه با شریک جنسی نداشته باشه یا راحت لذت نبره.
    خلاصه ترک کردنش خیلی خوبه سخته ولی ممکنه.

6. ramisa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام

1-دوست من به گفته ي خودش از 7 سالگي خود ارضايي مي كرده تقريبا هم هر روز و به محض اينكه وارد دوران بلوغ ميشه يعني 13 14 سالگي ترك ميكنه آيا ممكنه اين خود ارضايي كه با فشار دادن بوده سبب پارگي بكارت شود؟

2- دوستم الان مي خواد ازدواج كنه و بره دكتر آيا دكتر متوجه ميشه كه اين قبلا خود ارضايي مي كرده؟

باتشكر

7. ramisa نوشته است: سلام

1-دوست من به گفته ي خودش از 7 سالگي خود ارضايي مي كرده تقريبا هم هر روز و به محض اينكه وارد دوران بلوغ ميشه يعني 13 14 سالگي ترك ميكنه آيا ممكنه اين خود ارضايي كه با فشار دادن بوده سبب پارگي بكارت شود؟

2- دوستم الان مي خواد ازدواج كنه و بره دكتر آيا دكتر متوجه ميشه كه اين قبلا خود ارضايي مي كرده؟

باتشكر

با این تفاسیر شما خود ارضایی براشون آسیبی نداشته و صدمه ایی به بکارت نرسانده است و نگران دکتر رفتن هم نباشند مشکلی نیست

8. دوست گرامی در این سنین که گفتید رفته رفته موها سفید می شوند که بسته به ژن های موروثی شماست و ارتباطی با خود ارضایی ندارد...مطلبی درباره ی ترک خود ارضایی در سایت موجود است که بسیار تکان دهنده و موٍر است مراجعه کنید.
    موفق باشید.

9. zahra0890 نوشته است: دوست گرامی در این سنین که گفتید رفته رفته موها سفید می شوند که بسته به ژن های موروثی شماست و ارتباطی با خود ارضایی ندارد...مطلبی درباره ی ترک خود ارضایی در سایت موجود است که بسیار تکان دهنده و موٍر است مراجعه کنید.

موفق باشید.

میشه بپرسم سؤال چه کسی رو جواب دادید؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید