شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

خارج شدن آب منی از مقعد

1. من در حال نگاه کردن فیلم رابطه جنسیی بودم که اب منی من خود به خود خارج شد و من پس از ان به حمام رفتم در انجا خود ارضایی کردم ولی ابی از من خارج نشد و بعد از اینکه از حمام بیرون امدم و به دستشویی رفتم از پشتم اب منی خارج شد . لازم به ذکر است که من تا یک ماه و نیم قبل از این مشکل خود ارضایی نکرده بودم . می خواستم بدانم ایا مشکل من جدی است یا نه؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. Sajadashtari نوشته است: من در حال نگاه کردن فیلم رابطه جنسیی بودم که اب منی من خود به خود خارج شد و من پس از ان به حمام رفتم در انجا خود ارضایی کردم ولی ابی از من خارج نشد و بعد از اینکه از حمام بیرون امدم و به دستشویی رفتم از پشتم اب منی خارج شد . لازم به ذکر است که من تا یک ماه و نیم قبل از این مشکل خود ارضایی نکرده بودم . می خواستم بدانم ایا مشکل من جدی است یا نه؟

سلام
    اینی که شما می گی بیشتر شبیه فیلمهای ترسناک هالیوده ! مطمئنی اونی که خارج شد منی بود و از مقعد هم خارج شد ؟
    گاهی اوقات بعد از ادار و دفع منی خود بخود و بدون تحریک از آلت خارج میشه که جای نگرانی نیست اما خروج منی از مقعد بسیار عجیبه
    مطمئن هستید که منی بوده ؟
    بهرحال اگر بازهم  دچار چنین مشکلی شدید جهت بررسی بیشتر به متخصص رجوع کنید
    این داستان ربطی به خود ارضایی ندارد
    راستی شما دچار اسهال نیستید ؟

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. سلام
    امیدوارم همیشه سالم و پایدار باشید
    من نیز به مشکل ای دوست عزیز مبتلا هستم
    میخواهم بدانم ایا مشکل اختلاط رگهای جنسی میتواند وجود داشته باشد؟
    من به شخصه بعد از خودارضایی متوجه دفع و رفتم منی به مقعدم میشوم...

4. امکان نداره!!!   

5. در هنگام دفع مدفوع ماده ای ترشح میشه برای راحت تر دفع شدن که سفید رنگ هست و در هنگام انزال آقایون نیز این ماده ترشح میشه و ربطی به منی نداره

6. shahroz175 نوشته است: سلام
    امیدوارم همیشه سالم و پایدار باشید
    من نیز به مشکل ای دوست عزیز مبتلا هستم
    میخواهم بدانم ایا مشکل اختلاط رگهای جنسی میتواند وجود داشته باشد؟
    من به شخصه بعد از خودارضایی متوجه دفع و رفتم منی به مقعدم میشوم...

سلام

همونطور که قبلا گفته شد منی از مقعد خارج نمی شود
    البته در مواردی برخی از بیماری ها و عفونت ها مثل وبا باعث ترشح ماده ی شفاف آغشته به موکوس سفید رنگ با بوی غیر زننده، از مقعد می شوند که این مایع را مدفوع آب برنجی «Rice -water» میگویند . ممکنه شما چنین چیزی رو با منی اشتباه گرفته باشید

خلاصه بازهم تکرار می کنم
    اگر منی یا هرچیز شبیه منی ، بصورت مدام در حین دفع خارج می شود بهتر است جهت پیگیری بیشتر به پزشک مراجعه کنید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید