شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اطلاعیه مهم! (آذرماه 1387)

1. کاربران عزیز سلام،
    مدتی است به دلیل مشغله شخصی کمتر امکان پاسخ گویی به سوالات شما برایم وجود دارد، برخی کاربران به دلیل عدم پاسخ به سوالاتشان دلگیر شده اند. با اینکه در هنگام ثبت نام و در قانون دو - 7 به این نکته اشاره شده که هیچ کس وظیفه ای در پاسخ گویی به سوالات ندارد و کاربران هنگام ثبت نام آن را قبول کرده اند، برخی دوستان با ارسال نامه خصوصی محبت آمیز!! به من به این روند اعتراض کرده اند که در زیر دو نمونه از آن را می بینید:

سلام فکر می کردم لااقل تو این سایت به موقع جواب سئوال آدم و می دن اما گویا شما هم شورش و در آوردین . مدیر سایتی که هفته به هفته هم به سایت خودش سر نزنه از بقیه چه انتظاری هست؟ مطمئن باشید اگه کسی مجبور نباشه منت شما رو نمی کشه . از نگرانی بمیریم و چند ماه که گذشت و اونوقت که دیگه به درد آدم نمی خوره می خواین جواب سئوال بدین . واقعا که . خوبه خدا نیستین قربون خدا برم بنده هاشو خوب میشناسه که می گه منت بنده خدارو نکشین . فکر کنم اگه از بارداری و زمان تخمک گذاتری بپرسیم وقتی بچمون بدنیا بیاد و عروسی کنه می خواین جواب بدین . مسخره کردین . در سایتتون و ببندین . دیگه نخواستم جواب سئوال بدین .

یا

شما كه به سوالات مردم جواب نميديد من موندم چطور مديريت همچين سايتي را گرفتيد واقعا بايد از خودتون خجالت بكشيد...
    لطفا هر چه زودتر آن پست منو پاك كنيد و گرنه هر چي ديديد از چشم خودتون ديديد......

با توجه به مطالب بالا تا اطلاع بعدی امکان ارسال مطلب در تمام انجمنها بجز انجمنهای پرسش و پاسخ برای کاربران وجود ندارد. در انجمنهای پرسش و پاسخ هم محدودیت روزانه برای ارسال پست جدید ایجاد شده است و در ضمن بجز مدیریت سایت و کاربران ارشد هیچ کاربری امکان ارسال پاسخ نخواهد داشت.

سوالات قبلی هم به مرور پاسخ داده خواهند شد.

توصیه به کاربران:
    - اگر مشکل پزشکی حادی دارید حتما به بیمارستانها و اورژانس ها مراجعه کنید تا همکاران من به مشکلات شما رسیدگی کنند.
    - با توجه به اینکه در مورد اکثر مطالب در انجمنها به اندازه کافی بحث شده بهتر است قبل از ایجاد پست جدید با استفاده از امکان جستجو مطلب خود را جستجو کنید شاید قبلا در مورد آن صحبت شده باشد. اگر در مورد مطلبی تکراری پست ارسال کنید جدا از اینکه از انجمن حذف خواهد شد تا 24 ساعت امکان ارسال پست جدید را از سایر کاربران که شاید سوالی جدید داشته باشند سلب می کنید.

با تشکر
    مدیریت سایت

تشکر شده توسط : 26 کاربر
  2. این سایت به من هم مثل بقیه اعضای سایت خیلی کمک کرد نمیدونم چرا بعضی از آدمها اینقدر بی چسم ورو و پر توقع هستن که در قبال این همه محبت مدیران سایت یه همچین نامههایی برای مدیران نوشتن.
    واقعا متاسفم
    به هر حال من از طرف خودم و بقیه اعضای سایت از مدیران مخصوصا آقای دکتر تشکر میکنم و ازشون میخوام که وضعیت سایت رو به حالت اول برگردونن.
    بقیه اعضای سایت هم هرکس که موافقه اعلام کنه...  

تشکر شده توسط : 9 کاربر
  3. سلام دوست عزیز
    من هم نسبت به برگشت این سایت موافقم.خودم بارها به دوستان تذکر داده ام.امیدوارم این تنبیه ای واسه کاربران بی ملاحضه باشه.
    از مدیرسایت صمیمانه تشکر دارم و خواستار برگرداندن سایت به حالت اولیه هستم.اینجور تر و خشک پای هم می سوزند.
    با تشکر

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  4. با سلام
    من هم با دوستان که تقاضا دارن سایت به حالت اولیه بازگرده موافقم
    ای کاش این تنبیه برای کاربرانی که بی فکر ومنطق حرف میزنند بکار میرفت و امکان استفاده مجدد براشون حذف میشد
    اینجوری سایت حالت بی روح پیدا کرده و امکان تبادل نظر کاربران برای کمک به یکدیگر حذف شده و در واقع از هدف اصلیه خودش دور میشه
    بازم به قول معروف صلاح ومصلحت خویش خسروان دانند

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  5. saba_sb42 نوشته است: این سایت به من هم مثل بقیه اعضای سایت خیلی کمک کرد نمیدونم چرا بعضی از آدمها اینقدر بی چسم ورو و پر توقع هستن که در قبال این همه محبت مدیران سایت یه همچین نامههایی برای مدیران نوشتن.
    واقعا متاسفم
    به هر حال من از طرف خودم و بقیه اعضای سایت از مدیران مخصوصا آقای دکتر تشکر میکنم و ازشون میخوام که وضعیت سایت رو به حالت اول برگردونن.
    بقیه اعضای سایت هم هرکس که موافقه اعلام کنه...  

سلام دوستان
    خیلی شلوغش کردید، مگر اطلاعیه را کامل نخوانده اید این حالت مقطعی بوده و با صلاحدید مدیران سایت هست پس اجازه دهید سیکل خودش را طی کند.
    در ثانی وقتی تعداد پرسش ها در شبانه روز محدود شده پس با این پست ها حق سوالات اساسی دیگر را نگیرید. کمی صبورتر باشید.
    مگر چی شده که میگید سایت به حالت قبلی برگرده فقط برای زمانی امکان کاربری آن محدودتر شده تشویش ایجاد نکنید برای کاربرانی که به تازگی عضو شدند.
    همکاری کنید اگر واقعا کار جمعی هست پس همکاری لازم را بکنید.
    با تشکر

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  6. سلام
    بنظرم این جریان تنبیه نیست بلکه تصمیمیست که دکتر صادقی از مدتی قبل داشته اند و دوستانی که کم لطفی کردند فقط ایشون رو در عملی کردن این داستان مصمم تر کردند
    بهرحال فکر می کنم تا اواخر اسفند ما داستان همین مدلی باشه
    به نوعی بد هم نیست

1- حتما تایید می کنید که حضور آقای دکتر در راس انجمن به بالارفتن کیفیت محتوی انجمن کمک بسیار بسیار زیادی می کند و درسته که اینجا همه دوستان سعی می کنند در حد دانش و تجربه شون به دیگران کمک کنند اما همینکه حس کنیم آقای دکتر به سوالات و پاسخها نظارت دارند باعث می شود بهتر به راهکارهایی که ارائه می شود اطمینان کنیم
    عدم نظارت آقای دکتر به انجمن بدلیل گرفتاری شخصیشون می تواند به وجه علمی اینجا ضربه بزند و از این نظر محدودیت ارسالها بد نیست

2- بشخصه هرچند موافق گفتگوی آزاد و تبادل تجربه در مسائل پزشکی هستم اما موافق نیستم که 50% ارسالها اسپم باشند . اینکار هم به وجه انجمن ضربه می زند هم بار اضافی برای هاست سرور ایجاد می کند .
    ضمن اینکه از دوستان تقاضا دارم وقتی به سوالی پاسخ می دهند حتما تاریخ ارسال سوال رو چک کنند . جدیدا شاهد بودیم دوستان به موضوعاتی پاسخ می دادند که سوال کننده فرضا مرداد ماه پارسال سوالی را مطرح کرده و به هردلیلی پاسخ نگرفته . ارسال پاسخ برای اینگونه سوالات کار درستی نیست

در نهایت این محدودیت ها موقت است
    و همه باید بدونند که وقتی یک ریال بابت کمک به راه ندازی و تکمیل پروژه انجمن پزشکی هزینه نکرده اند نباید توقع داشته باشند آقای دکتر کار و زندگی رو رها کنند و آنلاین به سوالاتشون پاسخ بدهند
    همینه هرچند وقت یکبار اینکار رو می کنند از لطف ایشونه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 8 کاربر ديگر
  7. با سلام خدمت شما دکتر عزیر دکتر رهام صادقی !
    این تاپیک جایش اینجا نیست و لی چون جایی نمیتوانستم پست دهم در اینجا درج کردم.
    اطلاعیه شما را در صفحه اصلی خواندم و بسیار متاسف شدم.
    نمیدانم کدام انسان بی ادب و بی منطق و پر توقع ای این کلامهای زشت را در سایت و یا بشما بشکل پیام خصوصی ارسال کرده است ولی واقعا از شما خواهش میکنم به دل نگیرید همانطور که میدانید بیمار و اشخاص دارای رفتار نامتعادل در جامعه بسیارند پس از شما استدعا دارم به بزرگی خودتان ببخشید و ما را از داشتن چنین سایتی با متخصصینی چون شما ؛ محروم نفرمایید !

لطفا" امکان ارسال پاسخ و تاپیک را برای کاربران دوباره فعال نمایید تا بیش از پیش (بمانند سابق) از سایت شما بهره مند شویم و بدانید اگر افرادی با رفتار ناشیست خود باعث ناراحتی و دل آزردگی شما میشوند ؛ عده ای هم مثل بنده همیشه سپاسگذار و مدیون شما  خواهیم بود .

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  8. سلام،
    با تشکر از نامه های که به طور خصوصی و اینجا ارسال کردید، همانطور که sami28 هم گفتند، دلیل اصلی ایجاد این محدودیتها مشغله شخصی خوده من است و مواردی که در بالا ذکر شد زمان اجرای این تصمیم را زودتر کرد. از کاربران محترم انتظار می رود که مشکلات دنیای واقعی مدیریت را درک کرده و تا اطلاع بعدی با وضعیت موجود در این انجمن مجازی تطبیق پیدا کنند.

با تشکر

تشکر شده توسط : 7 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید