شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

حساسیت نسبت به قرصهای اچ-دی و ال-دی

1. سلام
    ببخشید من نسبت به قرص اچ_دی حساسیت دارم و هربار برای پیشگیری 2 تا خوردمو 2 باره 12 ساعت بعد هم 2 تا خوردم حالت تهوع شدید و استفراغ دارم.به نظرشما من برای پیشگیری باید چیکار کنم؟آیا من واقعا حساسیت دارم؟

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. saba_sb42 نوشته است: سلام
    ببخشید من نسبت به قرص اچ_دی حساسیت دارم و هربار برای پیشگیری 2 تا خوردمو 2 باره 12 ساعت بعد هم 2 تا خوردم حالت تهوع شدید و استفراغ دارم.به نظرشما من برای پیشگیری باید چیکار کنم؟آیا من واقعا حساسیت دارم؟

سلام

اولین مسئله ای که باید بهتون یادآوری کنم اینه که اگر از روش اورژانسی استفاده می کنید اگر بعد از خوردن هر وعده قرص تا قبل از دوساعت بعدش بالا آوردید باید قرصها رو مجددا تکرار کنید والا روش اورژانسی تکمیل نشده . البته بالا آوردن بعد از 2 ساعت مشکلی ندارد

نکته بعد اینه که شما hd خوردید و دچار عوارضش شدید چرا می فرماید به ld هم حساسیت دارید ؟ آیا امتحان کردید یا فقط یک حدسه ؟

و در آخر اینکه شما 2 تا اچ دی یا 4 تا ال دی در یک نوبت برای روش اورژانسی استفاده کنید و دچار حالت تهوع بشید رو نمیشه حساسیت به قرص ضد بارداری دونست بلکه شما در حقیقت دچار عوارض استفاده از دز بالای هورمن شده اید .
    اگر با مصرف روزانه یک عدد ld هم دچار این حالت می شوید انوقت باید به قرص ها و  روشهای جایگزین فکر کرد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
  3. قرص اچ-دی قرص خیلی قویی هست و به خیلی ها سازگاری ندارد از جمله خود من
    به جای اون میتونی از ال-دی که ضعیف تر هست استفاده کنی...یا اینکه قبل از خوردن اچ-دی یک قرص ضد تهوع استفاده کن!!

4. با تشکر از کمکتون
    راستش قبلا هم 4 تا ال دی رو خوردم ولی حالت تهوع شدید داشتم .اونموقع هم از روش اورژانسی استفاده کرده بودم یعنی 4 تا خوردم ولی به بدی اچ-دی نبود.اچ-دی باعث شد که یک روز کامل تهوع و استفراغ و سرگیجه داشته باشم.ولی استفراغ از بعد از 2 ساعت بود.
    اگه حالت اورژانسی پیش اومد به جای این قرصها چه کاری انجام بدم؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنید

5. به نظر من از یک روش جلوگیری استفاده کن که دیگه این مشکلات برات پیش نیاد و استرس حامله شدن را نداشته باشی!!

6. saba_sb42 نوشته است: با تشکر از کمکتون
    راستش قبلا هم 4 تا ال دی رو خوردم ولی حالت تهوع شدید داشتم .اونموقع هم از روش اورژانسی استفاده کرده بودم یعنی 4 تا خوردم ولی به بدی اچ-دی نبود.اچ-دی باعث شد که یک روز کامل تهوع و استفراغ و سرگیجه داشته باشم.ولی استفراغ از بعد از 2 ساعت بود.
    اگه حالت اورژانسی پیش اومد به جای این قرصها چه کاری انجام بدم؟
    ممنون میشم اگه کمکم کنید

سلام
    ببین دوست من استفاده از دو تا اچ دی یا چهارتا ال دی می تونه باعث بروز حالت تهوع و درد پستان بشه که عوارض روش اورژانسی محسوب میشه و بعد از 1-2 روز مشکل حل میشه
    شما اگر دنبال روشی برای جلوگیری بلند مدت از بارداری هستید  احتمال می تونید از روزی یکعدد از همین قرصها استفاده کنید و احتمالا دچار عوارضش هم نخواهید شد و اگر بازهم حساسیتی بود می تونید از روشهای دیگری مثل IUD و دیافراگم و برخی قرصهای دیگر استفاده کنید

اما اگر دنبال جانشینی برای روش اورژانسی هستید من هم توصیه خانم مرضیه رو دارم و استفاده از کاندوم می تونه هم مانع بارداری بشه هم مانع انتقال بیماری ها و راه دیگری هم بنظرم نمی رسد

7. خیلی ممنون از راهنماییهاتون.مخصوصاآقای sami28 که خیلی با حوصله توضیح میدن  
    راستی کسی هست که بدونه خود آقای دکتر صادقی کی به تالار سر میزنن؟
    و به نظر من اگه کسی جواب میده و پزشکی خونده حتما بگه که بقیه با اطمینان بیشتری به حرفها عمل کنن

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید