شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نحوه ساخت یا خرید محلول پودوفیلین

1. با سلام
    متاسفانه من دچار زیگل در ناحیه الت تناسلی خود شدم ( بروی بدنه الت) و با توجه به نوشته های درون سایت و راهنمایی دکتر عزیز متوجه شدم بهترین درمان محلول پودوفیلین است
    به داروخانه مراجعه کردم
    گفتن این محلول باید ساخته بشه و در صدش و نوعش معلوم باشه !
    یعنی در حقیقت فرمولش معلوم باشه ! تا بشه ساختش
    میخواستم درخواست کنم اگر امکان داره راهنمایی کنید که چه محلولی باید ساخته بشه و نحوه مصرفش چگونه است
    و ایا محلول اماده وجود داره ؟ که حالت عمومی داشته باشه مثل کرم های تبخال یا داروهای دیگه یا حتما باید ساخته بشه ؟
    ممنون میشم اگر جواب من را بدید !

2. omid25 نوشته است: با سلام
    متاسفانه من دچار زیگل در ناحیه الت تناسلی خود شدم ( بروی بدنه الت) و با توجه به نوشته های درون سایت و راهنمایی دکتر عزیز متوجه شدم بهترین درمان محلول پودوفیلین است
    به داروخانه مراجعه کردم
    گفتن این محلول باید ساخته بشه و در صدش و نوعش معلوم باشه !
    یعنی در حقیقت فرمولش معلوم باشه ! تا بشه ساختش
    میخواستم درخواست کنم اگر امکان داره راهنمایی کنید که چه محلولی باید ساخته بشه و نحوه مصرفش چگونه است
    و ایا محلول اماده وجود داره ؟ که حالت عمومی داشته باشه مثل کرم های تبخال یا داروهای دیگه یا حتما باید ساخته بشه ؟
    ممنون میشم اگر جواب من را بدید !

سلام
    دوست عزیز مطابق فرمایش پزشک مقیم داروخانه باید بررسی و ویزیت حضوری توسط متخصص  و مشخص شدن میزان و نوع ضایعه از داروی پودوفیلین استفاده کرد
    به هیچوجه استفاده خودسرانه اش رو به شما توصیه نمی کنم و توصیه می کنم در اثر وقت به پزشک ( ترجیحا اورولوژیست ) مراجعه کنید .

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید