شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد آرنج در اثر ضربه باتوم

1. سلام به همه و خصوصآ دکتر صادقی عزیز ،
    چند وقت پیش چند تا بس.ی.جی من را با باتوم زدند و یکی از ضربه ها محکم به آرنج دست راستم خورد تا یه مدت اصلآ نمی‌تونستم آرنجم را با جایی تماس بدم الان با گذشت ۲ ماه خیلی بهتر شده و وقتی کمی فشارش می‌دم درد می‌گیره و یا وقتی مثلآ آرنجم روی میزه و یکم فشار میارم درد می‌گیره یا وقتی چیزی را بلند می‌کنم...
    اما در حالت عادی درد نداره ، من موندم چرا انقدر طولانی شده و خوب نشده و چون ورزش زیاد عادت داشتم بکنم و این موضوع ۲ ماه منو از ورزش انداخته خیلی ناراحتم ، خواهش می‌کنم به من بگید چی کار کنم؟ آیا پماد و کرمی هست که روش بمالم و خوب شه؟

2. ghorbaniEjangal نوشته است: سلام به همه و خصوصآ دکتر صادقی عزیز ،
    چند وقت پیش چند تا بس.ی.جی من را با باتوم زدند و یکی از ضربه ها محکم به آرنج دست راستم خورد تا یه مدت اصلآ نمی‌تونستم آرنجم را با جایی تماس بدم الان با گذشت ۲ ماه خیلی بهتر شده و وقتی کمی فشارش می‌دم درد می‌گیره و یا وقتی مثلآ آرنجم روی میزه و یکم فشار میارم درد می‌گیره یا وقتی چیزی را بلند می‌کنم...
    اما در حالت عادی درد نداره ، من موندم چرا انقدر طولانی شده و خوب نشده و چون ورزش زیاد عادت داشتم بکنم و این موضوع ۲ ماه منو از ورزش انداخته خیلی ناراحتم ، خواهش می‌کنم به من بگید چی کار کنم؟ آیا پماد و کرمی هست که روش بمالم و خوب شه؟

سلام
    به عقیده من دردی که کهنه شده و دوماهه همراه شماست با کرم و پماد رفع نمی شود
    بهتره جهت پیگیری به متخصص ارتوپد مراجعه کنید . گرفتن عکس از آرنجتون اولین اقدام درمان هست و شاید با آتل بستن و محدود کردن حرکات برای مدتی معین این مشکل کاملا برطرف بشه و شاید نیاز به درمان جدی تر داشته باشه

موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. از پاسخ شما سپاسگزارم ، حتمآ به یک پزشک مراجعه می‌کنم.
    تا همین الان هم واقعآ اشتباه کردم که نرفتم.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید