xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا عفونت به جنین منتقل میشود؟

  1. با سلام
    من با وجود داشتن عفونت دهانه رحم بار دار شدم و اکنون در هفته 10 هستم. البته عفونتم در همان روزهای اول قبل از رسیدن زمان قاعدگی بعدی درمان شد.سوال من اینست که آیا ممکن است این عفونت همراه اسپرم ها به نطفه منتقل شده و جنین تشکیل شده عفونت داشته باشد؟
     




  2. taraneh57 نوشته است: با سلام
    من با وجود داشتن عفونت دهانه رحم بار دار شدم و اکنون در هفته 10 هستم. البته عفونتم در همان روزهای اول قبل از رسیدن زمان قاعدگی بعدی درمان شد.سوال من اینست که آیا ممکن است این عفونت همراه اسپرم ها به نطفه منتقل شده و جنین تشکیل شده عفونت داشته باشد؟


    سلام
    بطور کلی باید بهتون بگم نگران نباشید و انشالله مشکلی نیست چون صرفا عفونت دهانه رحم نمی تواند تاثیر سوی روی جنین بگذارد اما
    در این مورد بهتر می دونم با پزشکتون هم مشورت کنید
    چون عفونتهای رحم طیف وسیعی از عوامل و مسبب ها رو در بر می گیرد که قاعدتا درمانهای مختلفی رو هم می طلبد
    اینکه شما با عفونت خاص خودتون و با توجه به داروهایی که برای رفعش مصرف کردید اجازه بارداری هم داشتید یا نه رو فقط پزشکتون تشخیص می دهند
     
    این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©




Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.






مدت زمان ایجاد صفحه : 0.08 ثانیه (45)