شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لكه بيني قبل اززمان قاعدگي

1. [SIZE=4]باسلام:خانمی 33 ساله هستم که بعداز 8سال ازدواج ویک فرزندمجدداقصدباردارشدن دارم ولیکن باوجوداینکه حدودیکسال است که تحت نظرپزشک متخصص هستم هنوزموفق نشده ام.سونوگرافیهای متعددی انجام داده ام که جواب همه آنها تقریبابدین شرح میباشد:رحم به ابعاد 38*83 mm باحدودوشکل طبیعی_اکوزنیسیته میومتریکنواخت وفاقدضایعه فضاگیر_ضخامت دولایه آندومتر 10mm _تخمدان سمت چپ به ابعاد 18*43 mm وتخمدان راست 15*33 mm _درداخل تخمدانها تصاویرفولیکولهای tiny وظریف مشاهده میشود _بزرگترین فولیکول به ابعاد 13*17 mm ودرتخمدان سمت چپ میباشد_تودهء solid یا cystic درآدنکسهاومایع آزاددرلگن دیده نشد .وهمیشه 2 تا 3 روزقبل ازقاعدگی لکه بینی دارم وگاهی اوقات(اکثرا) 5 روزبیشترخونریزی نداشته ام شوهرم نیزازنظرآزمایش اسپرم سالم است .باوجود استفاده منظم ازقرص کلومیفن وآمپولهای تقویتی برای تخمک گذاری بمدت 4 دوره متوالی وباردارنشدن درعین رعایت زمان نزدیکی به توصیه پزشک درنتیجه دکترمجبوربه تجویز عکس رنگی شدندکه ابتداخواستم راهنمایی شماراجویاشوم تااینکه بهترین راه حل رابه من بیاموزیدوهنوزمرحله عکس رنگی راانجام نداده ام ضمنالازم بذکراست سال گذشته باردارشدم ولی بعلت نارس بودن جنین متاسفانه مجبوربه سقط آن شدم ازآن روزتااین تاریخ دچاراین مشکلات شده ام که گاهی درزمان انتهای قاعدگی دردبسیارشدیدی نیزدرناحیه پهلوی چپ احساس میکنم .استدعادارم مراراهنمایی کنید بازهم کمال تشکررامینمایم.[/SIZE]

2. shaian نوشته است: باسلام:خانمی 33 ساله هستم که بعداز 8سال ازدواج ویک فرزندمجدداقصدباردارشدن دارم ولیکن باوجوداینکه حدودیکسال است که تحت نظرپزشک متخصص هستم هنوزموفق نشده ام.سونوگرافیهای متعددی انجام داده ام که جواب همه آنها تقریبابدین شرح میباشد:رحم به ابعاد 38*83 mm باحدودوشکل طبیعی_اکوزنیسیته میومتریکنواخت وفاقدضایعه فضاگیر_ضخامت دولایه آندومتر 10mm _تخمدان سمت چپ به ابعاد 18*43 mm وتخمدان راست 15*33 mm _درداخل تخمدانها تصاویرفولیکولهای tiny وظریف مشاهده میشود _بزرگترین فولیکول به ابعاد 13*17 mm ودرتخمدان سمت چپ میباشد_تودهء solid یا cystic درآدنکسهاومایع آزاددرلگن دیده نشد .وهمیشه 2 تا 3 روزقبل ازقاعدگی لکه بینی دارم وگاهی اوقات(اکثرا) 5 روزبیشترخونریزی نداشته ام شوهرم نیزازنظرآزمایش اسپرم سالم است .باوجود استفاده منظم ازقرص کلومیفن وآمپولهای تقویتی برای تخمک گذاری بمدت 4 دوره متوالی  وباردارنشدن درعین رعایت زمان نزدیکی به توصیه پزشک درنتیجه دکترمجبوربه تجویز عکس رنگی شدندکه ابتداخواستم راهنمایی شماراجویاشوم تااینکه بهترین راه حل رابه من بیاموزیدوهنوزمرحله عکس رنگی راانجام نداده ام ضمنالازم بذکراست سال گذشته باردارشدم ولی بعلت نارس بودن جنین متاسفانه مجبوربه سقط آن شدم ازآن روزتااین تاریخ دچاراین مشکلات شده ام که گاهی درزمان انتهای قاعدگی دردبسیارشدیدی نیزدرناحیه پهلوی چپ احساس میکنم .استدعادارم مراراهنمایی کنید بازهم کمال تشکررامینمایم.

سلام،
    بهتر است مراحل ارزیابی که توسط پزشکتان شروع شده است را دنبال کنید چون ناباروری علل مختلفی دارد و می بایست هر یک مورد ارزیابی جداگانه قرار گیرد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید