شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

پیدا کردن علت نازایی

1. با عرض سلام و خسته نباشید
    من یه سوالی داشتم
    نامزدم به من میگه که من بچه دار نمیشم واسه همینم به خودش اجازه نمیده که با من ازدواج کنه وقتی دلیله بچه دار نشدنش رو ازش پرسیدم گفتش که من در زمان پریودم از بالای کوه به طور بد افتادم زمین یه بار دیگه هم در زمان پریود از 10 تا پله افتاده پایین خودش میگه که وقتی رفتم بیمارستان دکتر بهم گفته که من دیگه بچه دار نمیشم میخواستم بیبینم که همچین چیزی وجود داره؟اگه هم وجود داره راهی واسه درمانش نیست؟خودش که میگه نیست
    آخه من نمیتونم به خاطر اینکه اون این مشکلو داره ازش جدا بشم
    نامزدم الان 19 سالش هست این اتفاق پارسال واسش رخ داده فقط میدونم که تو 14 روز اول بوده همین کمکم کنید ممنون میشم

2. lvlajicl نوشته است: با عرض سلام و خسته نباشید
    من یه سوالی داشتم
    نامزدم به من میگه که من بچه دار نمیشم واسه همینم به خودش اجازه نمیده که با من ازدواج کنه وقتی دلیله بچه دار نشدنش رو ازش پرسیدم گفتش که من در زمان پریودم از بالای کوه به طور بد افتادم زمین یه بار دیگه هم در زمان پریود از 10 تا پله افتاده پایین خودش میگه که وقتی رفتم بیمارستان دکتر بهم گفته که من دیگه بچه دار نمیشم میخواستم بیبینم که همچین چیزی وجود داره؟اگه هم وجود داره راهی واسه درمانش نیست؟خودش که میگه نیست
    آخه من نمیتونم به خاطر اینکه اون این مشکلو داره ازش جدا بشم
    نامزدم الان 19 سالش هست این اتفاق پارسال واسش رخ داده فقط میدونم که تو 14 روز اول بوده همین کمکم کنید ممنون میشم

سلام ،
    برای بارداری و ایجاد حاملگی: تخمک (زن) ، اسپرم (مرد) و رحم (زن) و نیز وجود فعالیتهای هورمونی زن لازم است . اگر اختلالی در این عوامل به وجود بیاید ایجاد حاملگی زیر سوال می رود . به نظر من به دلیل سقوط از ارتفاع در هر زمانی بعید به نظر می رسد که صدمه ای به عوامل ذکر شده در بالا برسد . پس یا دلیل ذکر شده برای نازایی علتی دیگر بجز سقوط از ارتفاع می باشد یا کلا دلیل چیز دیگریست!

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید