.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات مردان

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
6 پاسخ • 22788 بازديد •  
بی حس کننده برای کاهش درد نزدیکی زنان

نویسنده پیام
mansy

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: دوشنبه 22 مهر 1387 - 23:40    عنوان:  بی حس کننده برای کاهش درد نزدیکی زنان آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
آیا یه ماد یا کرم یا اسپری بی حس کننده وجود داره که بشه برای اوایل ازدواج جهت کاهش درد نزدیکی استفاده کرد اسم کرم واسپری لیدوکایین رو شنیدم اما آیا زنها هم میتونن استفاده کنن و چند بار میشه استفاده کرد وبه کجا باید زده بشه و کدوم موثر تره کرم یا اسپری وچه مقدار باید استفاده کرد آیا موثر هم هست و خطر نداره

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: دوشنبه 22 مهر 1387 - 23:40    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: سه‌شنبه 23 مهر 1387 - 01:53    عنوان:  Re: بی حس کننده برای کاهش درد نزدیکی زنان آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
mansy نوشته است: آیا یه ماد یا کرم یا اسپری بی حس کننده وجود داره که بشه برای اوایل ازدواج جهت کاهش درد نزدیکی استفاده کرد اسم کرم واسپری لیدوکایین رو شنیدم اما آیا زنها هم میتونن استفاده کنن و چند بار میشه استفاده کرد وبه کجا باید زده بشه و کدوم موثر تره کرم یا اسپری وچه مقدار باید استفاده کرد آیا موثر هم هست و خطر نداره

بله درست شنیدید کرم و اسپری لیدوکایین بی حس کننده هستند و هم آقایان می توانند از آن استفاده کنند هم خانمها اما توصیه می کنم با روشهای غیر دارویی سعی کنید از درد رابطه کم کنید
مثلا آمادگی ذهنی و جسمی خودتون رو بالا ببرید . یعنی از لحاظ ذهنی و جسمی بخوبی تحریک شوید در این صورت خود بخود درد کمتری وجود دارد و این ترس رو که لزوما اولین رابطه ها روابط دردناکی هستند فراموش کنید ...
در نهایت اسپری و کرم رو در قسمت کلیتوریس بکار نبرید و میزان و مقدار مصرفش استاندارد خاصی ندارد و  با یکی دو بار استفاده دستتان می آید چقدر استفاده کنید . در صورت نداشتن حساسیت خطر خاصی هم ندارد
باز هم تاکید می کنم خودتون رو به این مواد عادت ندهید . رابطه جنسی بجز در موارد خاص نباید دردناک باشد

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : Manam, ROHAM
golesang

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 18 اردیبهشت 1388 - 12:31    عنوان:  اسپری لیدوکائین آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
با سلام
من یکسال هست که ازدواج کردم ولی هنوز دخول انجام نشده از اسپری لیدوکائین و ژل لوبریکنت استفاده کردم ولی باز درزمان دخول در ناحیه واژن درد شدیدی دارم آیا از اسپری در داخل واژن میشود استفاده کرد ؟ و استفاده زیاد ضرری ندارد ؟ اگر راهکار دیکری دارید خواهشمند است راهنمایی فرمائید .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: یکشنبه 20 اردیبهشت 1388 - 20:01    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
سلام

بنظر من شما بهتره ابتدا به متخصص زنان مراجعه کنید و از لحاظ واژینیسموس مورد بررسی قرار بگیرید در مورد بقیه موارد هم ایشون شما رو بخوبی راهنمایی خواهند کرد .

لیدوکائین اسپری مضری نیست اما مجوز مصرف داخلی ندارد .

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : maepc
golesang

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1388 - 10:59    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
با سلام
ممنون که شما جواب دادین ولی می خواستم شخصا آقای دکتر جواب بدن که آیا میشه اسپری لیدوکائین رو بر روی دهانه واژن زد تا درد کمتری داشته باشم . متشکرم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1388 - 10:59    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: سه‌شنبه 29 اردیبهشت 1388 - 22:16    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
سلام

حالا تا دکتر صادقی بیان و نظرشون رو اعلام کنند من به شما بگم که

استفاده از اسپری لیدوکائین روی واژن ( دهانه واژن ) مشکلی نداره و اگرچه ممکنه باعث بشه شما از رابطه لذت خاصی نبرید اما در مواردی که ترس و درد توام وجود داره ، حتی پیشنهاد هم میشه
اما در پست اولتون نوشته بودید که آیا داخل واژن هم می تونید ازش استفاده کنید
جواب هم این بود که این اسپری مجوز مصرف داخلی ندارد

کلا اسپری خطرناکی نیست
ولی خودتون رو بهش شرطی نکنید
یعنی هروقت یک رابطه خوب مشروط به استفاده از لیدوکائین بشه ، اول بدبختیه !
چه در مورد خانمها چه در مورد آقایون

بازم منتظر نظر دکتر صادقی بمونید . ایشون همه سوالات رو به نوعی پاسخ می دن

به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
تشکر شده توسط : ROHAM
golesang

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 10 خرداد 1388 - 09:47    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
ممنون که جوابمو دادید آقای سامی 28 ولی من بازم می پرسم که زدن اسپری در داخل واژن ممکن چه مشکلی بوجود میاره چون من هیچ جوری نمی تونم درد رو تحمل کنم و خودمو سفت می کنم از درد .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 2003 روز قبل (10 خرداد 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد محصولی برای درمان سرعت انزال مردان 5 siroosazad 51989 چهار‌شنبه 25 شهریور 1388 - 06:40
mahan2233 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چرا باید میزان دمای بیضه ها از دمای بدن پایین تر باشد؟ 3 fish 7166 یکشنبه 16 فروردین 1388 - 18:39
sami28 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ترس از عدم انجام رابطه جنسی برای اولین بار 1 masoud1 40445 دوشنبه 21 مرداد 1387 - 00:42
maryam68 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چه راهی برای حل مشکل اریکشن آلت توصیه میکنید 1 sefr511 21249 شنبه 12 مرداد 1387 - 06:30
ROHAM مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد استفاده از دارو برای آلت تناسلی 1 mdchicho 34378 شنبه 25 فروردین 1386 - 00:20
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید