شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بی حس کننده برای کاهش درد نزدیکی زنان

1. آیا یه ماد یا کرم یا اسپری بی حس کننده وجود داره که بشه برای اوایل ازدواج جهت کاهش درد نزدیکی استفاده کرد اسم کرم واسپری لیدوکایین رو شنیدم اما آیا زنها هم میتونن استفاده کنن و چند بار میشه استفاده کرد وبه کجا باید زده بشه و کدوم موثر تره کرم یا اسپری وچه مقدار باید استفاده کرد آیا موثر هم هست و خطر نداره

2. mansy نوشته است: آیا یه ماد یا کرم یا اسپری بی حس کننده وجود داره که بشه برای اوایل ازدواج جهت کاهش درد نزدیکی استفاده کرد اسم کرم واسپری لیدوکایین رو شنیدم اما آیا زنها هم میتونن استفاده کنن و چند بار میشه استفاده کرد وبه کجا باید زده بشه و کدوم موثر تره کرم یا اسپری وچه مقدار باید استفاده کرد آیا موثر هم هست و خطر نداره

بله درست شنیدید کرم و اسپری لیدوکایین بی حس کننده هستند و هم آقایان می توانند از آن استفاده کنند هم خانمها اما توصیه می کنم با روشهای غیر دارویی سعی کنید از درد رابطه کم کنید
    مثلا آمادگی ذهنی و جسمی خودتون رو بالا ببرید . یعنی از لحاظ ذهنی و جسمی بخوبی تحریک شوید در این صورت خود بخود درد کمتری وجود دارد و این ترس رو که لزوما اولین رابطه ها روابط دردناکی هستند فراموش کنید ...
    در نهایت اسپری و کرم رو در قسمت کلیتوریس بکار نبرید و میزان و مقدار مصرفش استاندارد خاصی ندارد و  با یکی دو بار استفاده دستتان می آید چقدر استفاده کنید . در صورت نداشتن حساسیت خطر خاصی هم ندارد
    باز هم تاکید می کنم خودتون رو به این مواد عادت ندهید . رابطه جنسی بجز در موارد خاص نباید دردناک باشد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
  3. با سلام
    من یکسال هست که ازدواج کردم ولی هنوز دخول انجام نشده از اسپری لیدوکائین و ژل لوبریکنت استفاده کردم ولی باز درزمان دخول در ناحیه واژن درد شدیدی دارم آیا از اسپری در داخل واژن میشود استفاده کرد ؟ و استفاده زیاد ضرری ندارد ؟ اگر راهکار دیکری دارید خواهشمند است راهنمایی فرمائید .

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. سلام

بنظر من شما بهتره ابتدا به متخصص زنان مراجعه کنید و از لحاظ واژینیسموس مورد بررسی قرار بگیرید در مورد بقیه موارد هم ایشون شما رو بخوبی راهنمایی خواهند کرد .

لیدوکائین اسپری مضری نیست اما مجوز مصرف داخلی ندارد .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام
    ممنون که شما جواب دادین ولی می خواستم شخصا آقای دکتر جواب بدن که آیا میشه اسپری لیدوکائین رو بر روی دهانه واژن زد تا درد کمتری داشته باشم . متشکرم

6. سلام

حالا تا دکتر صادقی بیان و نظرشون رو اعلام کنند من به شما بگم که

استفاده از اسپری لیدوکائین روی واژن ( دهانه واژن ) مشکلی نداره و اگرچه ممکنه باعث بشه شما از رابطه لذت خاصی نبرید اما در مواردی که ترس و درد توام وجود داره ، حتی پیشنهاد هم میشه
    اما در پست اولتون نوشته بودید که آیا داخل واژن هم می تونید ازش استفاده کنید
    جواب هم این بود که این اسپری مجوز مصرف داخلی ندارد

کلا اسپری خطرناکی نیست
    ولی خودتون رو بهش شرطی نکنید
    یعنی هروقت یک رابطه خوب مشروط به استفاده از لیدوکائین بشه ، اول بدبختیه !
    چه در مورد خانمها چه در مورد آقایون

بازم منتظر نظر دکتر صادقی بمونید . ایشون همه سوالات رو به نوعی پاسخ می دن

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  7. ممنون که جوابمو دادید آقای سامی 28 ولی من بازم می پرسم که زدن اسپری در داخل واژن ممکن چه مشکلی بوجود میاره چون من هیچ جوری نمی تونم درد رو تحمل کنم و خودمو سفت می کنم از درد .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید