شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشكل گوارشي دارم و باردارم

1. lmaryam

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام وخسته نباشيد خدمت آقاي دكتر من مهري هستم دوماه ونيم است كه باردارشدم من از فروردين امسال دچار اسهال و بيرون روي شدم آزمايش دادم ودكتر زياد رفتم ودارو كلوتريمازول زياد مصرف كردم ولي نتيجه اي نداد وجواب آزمايشات نشان عفونت يا انگل نمي داد البته اسهال يا بيرون روي من شدت ندارد بعضي روزها خوب است مثلاً با خوردن موز صبح ناشتا آنروز خيلي بهترم چون باردارهستم وخيارزياد وياردارم ميخورم اسهالم شديد ميشود يا شير خيلي وضعم را بدتر ميكند حالا نمي دانم چكار كنم قبل از بارداري دوباره دكتر رفتم ويكسري داروي معده دادو قطره گياهي گاستريت كه اصلاً نتوانستم بخورم حالت تهوع پيداميكردم الان كه باردارم نمي دانم ميتوانم دارويي مصرف كنم يانه ؟ آيا من نيز دچار بيماري IBS يا سندرم روده تحريك پذير شده ام ؟ گاهي اوقات در روز يك بار بيرون روي بصورت شل و آبكي دارم گاهي روزها خوبم وگاهي روزها 4-5 بار بيرون روي دارم با تشكر از پاسخ شما

2. lmaryam نوشته است: با سلام وخسته نباشيد خدمت آقاي دكتر من مهري هستم دوماه ونيم است كه باردارشدم من از فروردين امسال دچار اسهال و بيرون روي شدم آزمايش دادم ودكتر زياد رفتم ودارو كلوتريمازول زياد مصرف كردم ولي نتيجه اي نداد وجواب آزمايشات نشان عفونت يا انگل نمي داد البته اسهال يا بيرون روي من شدت ندارد بعضي روزها خوب است مثلاً با خوردن موز صبح ناشتا آنروز خيلي بهترم چون باردارهستم وخيارزياد وياردارم ميخورم اسهالم شديد ميشود يا شير خيلي وضعم را بدتر ميكند حالا نمي دانم چكار كنم قبل از بارداري دوباره دكتر رفتم ويكسري داروي معده دادو قطره گياهي گاستريت كه اصلاً نتوانستم بخورم حالت تهوع پيداميكردم الان كه باردارم نمي دانم ميتوانم دارويي مصرف كنم يانه ؟ آيا من نيز دچار بيماري IBS يا سندرم روده تحريك پذير شده ام ؟ گاهي اوقات در روز يك بار بيرون روي بصورت شل و آبكي دارم گاهي روزها خوبم وگاهي روزها 4-5 بار بيرون روي دارم با تشكر از پاسخ شما

سلام،
    چون ارزیابیها در شما انجام شده و نکته خاصی مشاهده نشده، علایم شما می تواند نشانگر IBS باشد ولی باید بررسی بیشتر انجام شود، به هر صورت در حال حاضر که باردار هستید به هیچ وجه دارویی بدون مشورت پزشک معالجتان مصرف نکنید، از مواد و یا شرایطی که باعث تشدید علایم می شوند دوری کنید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید