شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

نظر سنجی درباره اندازه آلت آقایان

1. رای گیری:نظر خانمها درباره اندازه آلت آقایان؟

2. با سلام
    یه الت با اندازه ی معمولی هم میتونه خانم هارو ارضا کنه.فقط رابطه ی جنسی بلدی میخواد نه یه الت بزرگ.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. alireza110 نوشته است: رای گیری:نظر خانمها درباره اندازه آلت آقایان؟

به هیچ وجه مهم نیست. از دستگاه تناسلی زن بچه بیرون می آید، بعضی وقتها دوقلو و بیشتر، پس می تونه به مقدار زیادی انبساط پیدا می کنه و اندازه دستگاه تناسلی مردانه بطور متوسط 14 سانتیمتر است. بعضی وقتها مردها فکر می کنند که اندازه آلت تناسلیشون کوچکه و این خودش یک بیماری هست. برای داشتن یک رابطه خوب ، اندازه زیاد مهم نیست بلکه این احساس و عشق هست که حرف اول را میزنه.

اندازه آلت تناسلی مردان
    نگرانی در مورد اندازه آلت در مردان یک مساله جهانی است و بسیاری از مردان این سوال برایشان مطرح است که : آیا آلت من کوچک است؟
    برای پاسخ به این سوال دانستن یکسری اطلاعات پایه ضروری است :

اندازه آلت :
    برای اکثر مردان جهان ، آگاهانه یا ناخدآگاه ، آلت یکی مهمترین مسایل است . و از همان ابتدای کشف این عضو سوالی که به ذهنشان خطور می کند اینست که : "آلت من یه کم کوچیک نیست؟" و از آن به بعد در شرایط مختلف این آرزو را می کنند که ای کاش آلت من کمی بزرگتر بود! علی رغم تاکید کتاب های مختلف بر این نکته که اندازه آلت مهم نیست و نیز اینکه زنان به خاطر اندازه آلت جذب مردان نمی شوند ، باز هم این تفکرات ادامه پیدا می کند.
    یک نکته دیگر این است که وقتی یک فرد به آلت خود نگاه می کند به دلیل زاویه دید ( نگاه از بالا ) ، آن را کوچکتر از آلتهای دیگری که دیده است ، می پندارد. پس می بایست مردان درک درستی از اندازه آلت داشته باشند . آلت مردانه در حالت شل اندازه ای بین 5/8 سانتیمتر تا 5/10 سانتی متر دارد. البته باید در نظر داشت که عواملی مثل سردی هوا و شنا کردن بر اندازه گیری تاثیر می گذارد .
    البته تفاوت اندازه در آلت مردان واقعیت دارد ولی این تفاوتها مثل تفاوت در اندازه دست یا پای افراد می باشد و در قدرت باروری فرد تاثیر نخواهد داشت . نکته دیگر اینکه بیشتر افراد فکر می کنند که افراد قد بلند و قوی هیکل آلتهای بزرگتری دارند، ولی این تفکر با توجه به بررسیهای انجام شده غلط است.

اندازه آلت در حالت نعوظ :
    اندازه آلت در حالت نغوظ چه قدر باید باشد ؟
    کسانی که کوچکترین اندازه ها در حالت عادی را دارند تا 100% در حالت نعوظ افزایش سایز پیدا می کنند و این در حالی است که افراد با آلت بزرگ حداکثر تا 75% افزایش اندازه پیدا می کنند . با این پیش زمینه مقدار متوسط طول آلت نعوظ یافته در جمعیت مردان بین 15 تا 18 سانتیمتر خواهد بود .
    نکته مهم دیگر که شاید بیشتر مردان به آن توجه نمی کنند اینست که واژن زنان طوری ساخته شده که خود را با هر اندازه آلت مردانه مطابقت می دهد . طول واژن در زنی که تا به حال بچه دار نشده و از لحاظ جنسی تحریک نشده، 5/7 سانتیمتر است ( این اندازه در زنانی که بچه دار شده اند اندکی متفاوت است ) . این اندازه در حالت اوج تحریک جنسی به 10 سانتیمتر می رسد . پس با توجه به اینکه طول آلت مردان در حالت نعوظ به ندرت کمتر از 10 سانتیمتر می باشد، آلت مرد به طور کامل واژن زن را پر خواهد کرد .

اقتباس از وبلاگ دکتر رابطه جنسیولوژی

4. ببخشید اشتباه تایپی شد
    دکتر رابطه جنسیولژی  نه  جنسیولوژی.

5. سلام،
    کاربر گرامی
    bluesea2008،

خیلی جالب است مطالبی که 3 سال پیش توسط من در همین سایت ارائه شده ، حالا با یک منبع دیگر دوباره به کاربران ارائه می شود!!!!!!
    کاربران محترم لطفا در ارسالهایتان دقت فرمایید، با مطالب تکراری بخصوص چنین مواردی قطعا برخورد شده و دسترسی کاربر خاطی به سایت مسدود می شود. فکر نمی کنم استفاده از امکان جستجو اینقدر مشکل باشد.

منبع مطلب اقتباسی بدون ذکر منبع از این سایت : اینجا (به تاریخ ارسال توجه کنید)
    منبع اصلی مطلب: اینجا

6. rodmin نوشته است: سلام،
    کاربر گرامی
    bluesea2008،

خیلی جالب است مطالبی که 3 سال پیش توسط من در همین سایت ارائه شده ، حالا با یک منبع دیگر دوباره به کاربران ارائه می شود!!!!!!
    کاربران محترم لطفا در ارسالهایتان دقت فرمایید، با مطالب تکراری بخصوص چنین مواردی قطعا برخورد شده و دسترسی کاربر خاطی به سایت مسدود می شود. فکر نمی کنم استفاده از امکان جستجو اینقدر مشکل باشد.

منبع مطلب اقتباسی بدون ذکر منبع از این سایت : اینجا (به تاریخ ارسال توجه کنید)
    منبع اصلی مطلب: اینجا

به نام خدا<xml><o></o>

سلام و خسته نباشی خدمت مدیران بخصوص آقای رادمین<o></o>
    گویا من با بی دقتی اشتباهی کردم که باید عذر خواهی کنم.<o></o>
    به روی چشم، دقتم را بیشتر میکنم. امیدوارم بتوانم آنقدر آگاهانه برخورد کنم که دیگر تکرار نشود.<o></o>
    ولی جالب بدونید که این اولین تجربه من بود و این مطلب را در آرشیو خودم داشتم و قبلا در جستجوهایم یافته بودم، اما انشالله که آخریش هم هست.<o></o>
    موفق باشید.<o></o>

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید