شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آمادگی برای بارداری

1. سلام خانم دکتر
    ابتدا از سایت بسیار مفید شما تشکر می نمایم. چند سوال از شما دارم . من و همسرم در حال حاضر خارج از کشور جهت گذراندن دوره فرصت مطالعاتی خود می باشیم و چهار ماه دیگر قصد بازگشت داریم. آیا با توجه به اینکه در خارح از کشور هستیم و قصد باردار شدن دارم و سه سال است که از راههای جلوگیری استفاده نموده ایم بارداری می تواند خطری برای من ایجاد کند و آیا مشکلاتی مثل سقط جنین می تواند در اثر تغییر مکان و استرس پیش آید.
    آیا استرس داشتن مادر (با توجه به اینکه در حال گذراندن تز خود می باشم استرس زیادی دارم و بعضی مواقع بسیاری عصبی هستم ) می تواند بر سلامتی بچه تاثیرگذار باشد.
    پانزده روز است که بطور مرتب از قرصهای اسید فولیک و ویتامین E استفاده می کنم. آیا لازم نیست از دارویی دیگری استفاده نمایم و تا چه زمانی خوردن این قرصها را ادامه دهم؟
    آیا داشتن عفونت یا کیست تخمدان برای باردار شدن خطرناک است؟ علائم عفونت را چگونه می توان تشخیص داد؟
    با تشکر از حوصله شما[IMG]http://www.roham.ws/web/richedit/smileys/YahooIM/53.gif[/IMG]

2. سلام دوست عزیز ...
    به نظر من حاملگی رو بزار زمانی که رفتی ایران چون هم استرس نداری هم سر فرصت چک آپ قبل از حاملگی برو....چون الان با این توضیحات که دادی وقت خوبی برای حاملگی نیست!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام گلم
    خیلی ممنون از توجه تون- راستش یکسری برنامه دارم که این 4 ماههی که اینجام نباید از بین بره- البته قبل از سفر یه چکاپ کامل دادم- موفق و پیروز باشی

4. fahosseini1980 نوشته است: سلام خانم دکتر
    ابتدا از سایت بسیار مفید شما تشکر می نمایم. چند سوال از شما دارم . من و همسرم در حال حاضر خارج از کشور جهت گذراندن دوره فرصت مطالعاتی خود می باشیم و چهار ماه دیگر قصد بازگشت داریم. آیا با توجه به اینکه در خارح از کشور هستیم و قصد باردار شدن دارم و سه سال است که از راههای جلوگیری استفاده نموده ایم بارداری می تواند خطری برای من ایجاد کند و آیا مشکلاتی مثل سقط جنین می تواند در اثر تغییر مکان و استرس پیش آید.
    آیا استرس داشتن مادر (با توجه به اینکه در حال گذراندن تز خود می باشم استرس زیادی دارم و بعضی مواقع بسیاری عصبی هستم ) می تواند بر سلامتی بچه تاثیرگذار باشد.
    پانزده روز است که بطور مرتب از قرصهای اسید فولیک و ویتامین E استفاده می کنم. آیا لازم نیست از دارویی دیگری استفاده نمایم و تا چه زمانی خوردن این قرصها را ادامه دهم؟
    آیا داشتن عفونت یا کیست تخمدان برای باردار شدن خطرناک است؟ علائم عفونت را چگونه می توان تشخیص داد؟
    با تشکر از حوصله شما

سلام،
    به طور معمول خطری مادر را تهدید نمی کند و قبل از بارداری نمی توان در مورد احتمال سقط و ... نظری داد. کسیت تخمدان باعث نازایی می شود و معمولا بارداری رخ نمی دهد. گفته می شود استرس روی جنین تاثیر دارد. بعد از شروع بارداری حتما می بایست برای اولین ویزیت بارداری به پزشک مراجعه نمایید تا با انجام آزمایشهای اولیه در مورد سلامت خودتان و همچنین بارداری سالم اطمینان حاصل شود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید