شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دلیل عمده آزواسپرم

1. با سلام

میخواستم دانم دلیل آزواسپرم بودن چیست ؟ و آیا درمان قطعی برای ناباروری این مردان وجود دارد یا خیر؟

2. mahdi_2 نوشته است: با سلام

میخواستم دانم دلیل آزواسپرم بودن چیست ؟ و آیا درمان قطعی برای ناباروری این مردان وجود دارد یا خیر؟

منتظر نظر دکتر صادقی بمونید اما لینک زیر رو هم مطالعه کنید بد نیست . برای آزواسپرم درمانهای متفاوتی وجود دارد و باتوجه به سطح قابل قبول کشور در درمان ناباروری جای امیدواری زیادی برای درمان آزواسپرم هست اما بطور علمی برای سرماخوردگی هم نمی توان درمان قطعی معرفی کرد . منتظر دکتر صادقی بمونید

http://www.roham.ws/web/ftopict-3473.html

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. mahdi_2 نوشته است: با سلام

سلام،
    دو دلیل عهده وجود دارد، یکی مشکلات تولید و یکی مشکلات انتقال؛
    در مشکلات تولید ، اختلالات هورمونی و اختلالات بیضه و نیز واریکوسل علل عمده هستند. در مشکلات انتقال هم ممکن است در سیستم انتقال اسپرم از بیضه ها تا خروج و انزال مشکل ایجاد شده باشد. هر یک از این موارد می بایست ارزیابی شود و با تعیین علت می توان در مانهای مناسب را انجام داد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. با سلام
    میخوستم بدونم بیماری واریکوسل در چند درصد موارد موجب آزواسپرمی میگردد.
    متشکرم

5. سلام دوست عزیز:با اجازه کتر صادقی : من خودم این بیماری رو دارم البته خفیفشو وتا جایی که من اطلاع دارم نمیتوان صد در صد گفت که کسانی که این بیماری رو دارن ازو اسپرمن  این بیماری دارای 3 گرید (درجه) میباشد که بسته به درجه بالا ان احنمال این بیماری(ازواسپرمی)بیشتر میشه

6. به نام خدا
    با سلام و تشکر از سايت خوب شما و راهنمايي هاتون

من يک جوان 27 ساله هستم. پس از انجام آزمايش مني دکتر گفت که هيچ اسپرمي توي آزمايش شما ديده نميشه. يه بار ديگه هم آزمايش بديد اگه چيزي پيدا نشدديگه بچه دار نمي‌شيد.

البته من سه چهار سال هست که به تشخيصدکترها بيماري کوليت عصبي دارم.بدن من هم ضعيف است و زود خسته مي شودم.اشتهاي کمي به غذا دارم و خيلي کمغذا مي‌خورم بعلاوه اينکه هر غذايي رونمي تونم بخورم. تعريق کف دست و پا وزير بغلم هم زياده. به طوري که کفدستم تقريبا خيس ميشه. برخي مواقع (بهطور نامنظم هم احساس تنگي نفس دارم،خوابهاي خيلي سبک و تقريبا آشفته همدارم. ميل جنسي کمي هم دارم. اماچسبندگي مايع مني من قوي هست.در بيضه سمت راست هم احساس درد خفيفي دارم که البته مدتي هست اين درد کمتر شده.

مدتي هم هست که موقع نشستن هم احساسمي‌کنم که روده‌هام روي هم سوارمي‌شه و جمع ميشه و بهش فشار مياد. و بايدکمرم رو کاملا صاف کنم و بنشينم.
    از وقتي دکتر اين جواب رو داده (بچهدار نمي‌شيد) روي روحيه من وهمسرم به شدت اثر گذاشته و يه جورايي افسردگيگرفتيم. براي بار دوم هم هنوزآزمايش ندادم.

لطفا راهنمايي کنيد کهآيا اميدي هست؟؟؟ براي توليد اسپرم راهي وجودداره. امکان داره که موقعآزمايش علتي وجود داشته که اسپرم‌ها رو نشوننميداده؟ (البته سعي کرديمهرچي تو برگه آزمايش بود مراعات کنيم.فقط من اونروز سرما خورده بودم وقرص سرماخوردگي مصرف مي‌کردم)

اگه راهي براي اين امراض و مخصوصا توليد اسپرم وجود داره، خواهش مي‌کنم راهنمايي کنيد.

7. amin13612001 نوشته است: به نام خدا
    با سلام و تشکر از سايت خوب شما و راهنمايي هاتون

من يک جوان 27 ساله هستم. پس از انجام آزمايش مني دکتر گفت که هيچ اسپرمي توي آزمايش شما ديده نميشه. يه بار ديگه هم آزمايش بديد اگه چيزي پيدا نشدديگه بچه دار نمي‌شيد.

البته من سه چهار سال هست که به تشخيصدکترها بيماري کوليت عصبي دارم.بدن من هم ضعيف است و زود خسته مي شودم.اشتهاي کمي به غذا دارم و خيلي کمغذا مي‌خورم بعلاوه اينکه هر غذايي رونمي تونم بخورم. تعريق کف دست و پا وزير بغلم هم زياده. به طوري که کفدستم تقريبا خيس ميشه. برخي مواقع (بهطور نامنظم هم احساس تنگي نفس دارم،خوابهاي خيلي سبک و تقريبا آشفته همدارم. ميل جنسي کمي هم دارم. اماچسبندگي مايع مني من قوي هست.در بيضه سمت راست هم احساس درد خفيفي دارم که البته مدتي هست اين درد کمتر شده.

مدتي هم هست که موقع نشستن هم احساسمي‌کنم که روده‌هام روي هم سوارمي‌شه و جمع ميشه و بهش فشار مياد. و بايدکمرم رو کاملا صاف کنم و بنشينم.
    از وقتي دکتر اين جواب رو داده (بچهدار نمي‌شيد) روي روحيه من وهمسرم به شدت اثر گذاشته و يه جورايي افسردگيگرفتيم. براي بار دوم هم هنوزآزمايش ندادم.

لطفا راهنمايي کنيد کهآيا اميدي هست؟؟؟ براي توليد اسپرم راهي وجودداره. امکان داره که موقعآزمايش علتي وجود داشته که اسپرم‌ها رو نشوننميداده؟ (البته سعي کرديمهرچي تو برگه آزمايش بود مراعات کنيم.فقط من اونروز سرما خورده بودم وقرص سرماخوردگي مصرف مي‌کردم)

اگه راهي براي اين امراض و مخصوصا توليد اسپرم وجود داره، خواهش مي‌کنم راهنمايي کنيد.

سلام،
    همانطور که در بالا هم ذکر شده، باید علت آن (مشکلات تولید - مشکلات انتقال) بررسی شود تا بتوان درمان مناسب را شروع کرد.

8. سلام
    همسر من آزمایش اسپرم داد دکتر بهش گفت اسپرمی در منی وجود نداره باید عمل بیوپسی انجام بده ما این عمل را دو بار در دو مرکز انجام دادیم ولی هر دو گفتند اسپرمی وجود نداره و باید از اهدای اسپرم یا جنین استفاده کنیم می خواستم بدونم آیا داروهای گیاهی میتونه در درمان این بیماری موثر باشه یا نه؟ آیا اصلا درمانی وجود داره یانه ؟

9. دوست عزیز من شنیدم طب سنتی درمان هایی برای این بیماری داره می تونید پیگیری کنید

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید