xبستن تبليغات
xبستن تبليغات
شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید


به اينستاگرام سايت بپيونديد



ارتباط مصرف ویتامین E با افزایش ترشحات خروجی از بدن

  1. با سلام و خسته نباشید
    آیا مصرف قرص ویتامین E باعث افزایش خروج ترشحات زنانه می شود؟
    تزریق آمپول نروبیون به صورت چند وقت یک بار ،عوارض خاصی ندارد؟
     
    تشکر شده توسط : 1 کاربر




  2. 7631 نوشته است: با سلام و خسته نباشید
    آیا مصرف قرص ویتامین E باعث افزایش خروج ترشحات زنانه می شود؟
    تزریق آمپول نروبیون به صورت چند وقت یک بار ،عوارض خاصی ندارد؟


    در مورد ویتامین E فکر نمی کنم ارتباط داشته باشه . البته همواره یک رابطه اثبات نشده ای بین ویتامین e قدرت باروری مرد مورد بحث هست ولی بعید می دونم به ترشحات ارتباط داشته باشد

    آمپول نروبیون اول عارضه اش اینه که اصلش رو سخت گیر بیارید ( البته منظورم غیرایرانیشه ) وزارت بهداشت هم در ابن ارتباط همواره اطلاعیه صادر می کند . دوم اینکه این آمپول که روی متابولیسم سلولهای عصبی هم تاثیر می گذارد مثل تمامی محصولات تزریقی باید زیر نظر پزشک مصرف بشود و تزریق خودسرانه اش جایز نیست ولو ویتامین های گروه ب ویتامین های بی آزاری باشند .
     
    این پست توسط مدیریت سایت تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 2 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1


پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید

Powered by phpBB ©




Forums ©

.: مسئوليت مطالب، تبليغات و محصولات ديگر سايتها به عهده خودشان است :.
.:: برداشت از مطالب اين سايت فقط با کسب مجوز از مدیریت و با ذکر مبنع و آدرس به صورت لینک بلامانع است ::.
.::: کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به دکتر رهام صادقی بوده و هرگونه سواستفاده از آن طبق ماده 12 قانون جرایم رایانه ای قابل پیگیری است :::.






مدت زمان ایجاد صفحه : 0.09 ثانیه (45)