شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

موادی که دخول از طریق مقعد را راحت تر می سازد؟

1. با سلام و خسته نباشی
    ایا پاره شدن کاندوم حین رابطه جنسی مقعدی ممکن است مشکل ساز بشود ؟
    سریع پاره شدن کاندوم به خاطر فاسد شدن آن است؟
    از چه موادی برای روان تر شدن و دخول راحت تر در این نوع رابطه مي توان استفاده کرد؟

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. 7631 نوشته است: با سلام و خسته نباشی
    ایا پاره شدن کاندوم حین رابطه جنسی مقعدی ممکن است مشکل ساز بشود ؟
    سریع پاره شدن کاندوم به خاطر فاسد شدن آن است؟
    از چه موادی برای روان تر شدن و دخول راحت تر در این نوع رابطه مي توان استفاده کرد؟

1- از لحاظ بارداری که خیر اما بلحاظ انتقال بیماری بله می تونه مشکل ساز بشه
    2- می تونه بخاطر نامرغوب بودن کاندوم باشه همچنین کوچک بودن سایز کاندوم نسبت آلت . همچنین بی احتیاطی و زخمی کردن جداره کاندوم هنگام خارج کردن از لفاف . یک خراش ریز می تونه به پاره شده کاندوم بیانجامد ولی بطور کلی همون غیر مرغوب بودن کاندوم محتمل تر است
    3- لوبریکانت و کلا مواد روان کننده ای که ماده ی اصلی آن آب باشد نه مواد روغنی . مواد روغنی می تونن به کاندوم آسیب بزنند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. ممنون از سامی عزیز
    ممکنه مارک یه کاندوم خوب رو معرفی کنید؟
    طریقه مصرف لوبریکانت رو هم لطفا بگید.

4. 7631 نوشته است: ممنون از سامی عزیز
    ممکنه مارک یه کاندوم خوب رو معرفی کنید؟
    طریقه مصرف لوبریکانت رو هم لطفا بگید.

مارکهای متنوعی که هرکدام خودشان به انواع مختلفی مثل اسپرم کش . تاخیر انداز . میوه ای .  لغزاننده بیشتر ( خودش حاوی مواد لغزاننده بیشتری هست ) . خاردار و ... تقسیم می شوند وجود دارد که شما باید دقت کنی ببینی کدومشون لیبل وزارت بهداشت رو دارد .
    اما یک مارکی که همه جا باشد و قیمت پایینی هم داشته باشد . می تونم مارک " تانگو " رو بهتون معرفی کنم
    و البته durex مارک بسیار خوبیست ...

لوبریکانت هم طریقه مصرف خاصی ندارد . ماده روان کننده رو به مقدار مورد نیاز می تونید هم به آلت خودتون ( روی کاندوم البته ) بزنید هم به واژن خانم ... ( تاکید دارم که ماده نباید روغنی باشد . یعنی زبونم لال کرم آ.د بزنی باید فاتحه کاندوم رو بخونی )

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. شرمنده من فکر کردم شما پسر هستید . ببخشید

6. خواهش می کنم ولی یه لحظه به جنسیت خودم شک کردم.  
    سامی عزیز مرسی از راهنماییت

7. با سلام
    می خواستم بدونم ریختن آب منی داخل مقعد(باسن) مشکل داره و باعث بروز بیماری و یا عفونت میشود یا نه
    و آیا این کار بسته به جنس دختر و یا پسر متفاوت است یا نه
    با تشکر

8. سلام
    کلا مقعد برای اینجور رابطه ها طراحی نشده و این کار باعث اسیب دیدگی دراون ناحیه میشه حالا چه فرقی میکنه که اون فرد زن باشه یا مرد ؟؟این جور رابطه ها برای هر دو طرف خطرناکه ولی اگر اصرار به انجام این کار دارین حتما از پوشش استفاده کنید

9. سلام دوست عزیز
    رابطعه مقعدی یک رابطه جنسی پر مخاطره برای طرفین شروع کننده رابطه جنسی میباشد.مخصوصا خانومها بیشتر از آقایان دچار بیماری میشوند.
    تاپیک زیر را مطالعه بفرمایید:
    http://www.roham.ws/web/ftopict-346.html

موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  10. sfanex نوشته است: با سلام
    می خواستم بدونم ریختن آب منی داخل مقعد(باسن) مشکل داره و باعث بروز بیماری و یا عفونت میشود یا نه
    و آیا این کار بسته به جنس دختر و یا پسر متفاوت است یا نه
    با تشکر

با سلام
    رابطه مقعدی به هیچ وجه توصیه نمی شود چون باعث اسیب دیدن ناحیه دفع و سیستم گوارشی میشود و بیماری ها عفونی یا مقاربتی هم امکان سرایت دارند
    اما در کل از کاندوم باید استفاده شود و ریختن منی هم تنها ایرادش همین انتقال بیماری در صورت وجود است

11. باسلام،مدتی بدنم در دفع مشکل داره نمی دونم به خاطراون چند باری که با همسرم از طریق مقعد رابطه داشتیمه یا نه؟اما الان رابطمون از طریق واژنه ولی برای پیشگیری ازبارداری من مدتی قرص میخوردم منتها الان همسرم برای پیشگیری آب منی رادر مقعد خالی میکنه،میخواستم بدونم برام مشکلی پیش نمیاد؟

12. سلام خانم عزيز

بارها گفته شده رابطه مقعدي توصيه نميشه
    حالا ممكنه يك نفر هرشب اين نزديكيو داشته باشه هيچيشم نشه اما درصد پاييني اينطورين
    به احتمال بسيار زياد(99/999% )به خاطر رابطه مقعدي هستش

پس هرگونه تماس مقعدي را فعلا متوقف كنيد تا بهتر بشيد بعد تصميم بگيريد كه اينجور نزديكي خوب است يا نه؟
    حقيقتا شخص خود من بيشتر از 10 بار از مضرات اين رابطه در اين سايت گفتم پس گفتن مجدد تكرار مكرراته.لطفا يك سرچ كوچولو كنيد تا نتايج خوبي عايدتون بشه

موفق باشيد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید