شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کاهش میل جنسی و واکنش نشان ندادن سینه

1. درود جناب اقای دکتر رهام               1-من سینه هام خیلی سریع واکنش نشان می دهند اگه راهی برای از بین بردنش هست مرا راهنمایی کنید 2-ایا راهی برای از بین بردن ترشحات وجود دارد 3-ایا می توان میل جنسی را در زنان تا حد زیادی کم کرد یا از بین برد

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  2. AZIZAMFARZANE نوشته است: درود جناب اقای دکتر رهام               1-من سینه هام خیلی سریع واکنش نشان می دهند اگه راهی برای از بین بردنش هست مرا راهنمایی کنید 2-ایا راهی برای از بین بردن ترشحات وجود دارد 3-ایا می توان میل جنسی را در زنان تا حد زیادی کم کرد یا از بین برد

شما تصمیم گرفتید تمام نشانه های سلامت جنسی یک خانم رو از بین ببرید ؟
    نه تحریک سینه ها و نه ترشحات ( بشرط اینکه عفونتی در کار نباشد ) و نه میل بالای جنسی بیماری محسوب نمی شوند که نیاز به درمان داشته باشند ...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
  3. AZIZAMFARZANE نوشته است: درود جناب اقای دکتر رهام               1-من سینه هام خیلی سریع واکنش نشان می دهند اگه راهی برای از بین بردنش هست مرا راهنمایی کنید 2-ایا راهی برای از بین بردن ترشحات وجود دارد 3-ایا می توان میل جنسی را در زنان تا حد زیادی کم کرد یا از بین برد

دوست  عزیز  چرا  می خواهی  با  یک  میل  فطری  مبارزه کنی سعی نکن غریزتو نابود کنی که نمیشه.
    مهارش کن  هدایتش کن همه مثل تو اند اما همه به فکر نابودی نستند چون لازمشون میشه.
    مراقب خودت باش. میل جنسی چیز بد وگناهی نیست که عذابت بده.
    درباره ترشح هم بگم که در خانمها مهم نیست حتی اگر متاهل نباشند اگر سابقه بیماری نداری طبیعی  میتونی چکاب بدی  تا  خیالت راهت شه.
    سالم باشی وسرحال.

4. AZIZAMFARZANE نوشته است: درود جناب اقای دکتر رهام               1-من سینه هام خیلی سریع واکنش نشان می دهند اگه راهی برای از بین بردنش هست مرا راهنمایی کنید 2-ایا راهی برای از بین بردن ترشحات وجود دارد 3-ایا می توان میل جنسی را در زنان تا حد زیادی کم کرد یا از بین برد

عزیزم  ببخشید یک چیزی یادم رفت بگم:
    شما فکر نکن میلت زیاده که بخواهی کمش کنی میل جنسی قابل اندازه گیری نیست در هیچ فردی شاید باشند کسانی در مقایسه دیگران گرمتر باشند اما به این معنی نیست که پرتمایلند.
    شما اگر احیانا این موضوع زیادی فکزتو مشغول کرده خودتو سرگرم کار دیگه ای کن.
    تا اونجا که من میدونم راهی برای کاهش میل جنسی نیست واگر هم هست عوارض بدی دارد دنبالش با مصرف دارو نباش با ورزش هواخوری وسرگرمیه خوب میتونی کنترلش کنی.
    زیاد نگران حسی که خدا بهت هدیه کرده نباش قدرشو بدون تمام لذتها در این هست از بین نبرش هدایتش کن.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید