شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

كمك در مورد بچه ناخواسته

1. baba1347

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام خدمت آقاي دكتر من در تاريخ 3 شهريور نزديكي با كاندوم داشتم كه كاندوم پاره شد و بعد از روش اوژانسي استفاده كردم و دوقرص ال دي را طي 12 ساعت خوردم ولي الان يك ماه از آن موضوع مي گذرد و من هنوز عادت نشدم با توجه به موارد زير لطفا مرا راهنمايي نماييد
    1- شوهرم از قرص فيناستراييد كه براي جنين پسر ضرر دارد استفاده مي كند.آيا مشكلي در عقب ماندگي جنين دارد يا خير
    2- از بيبي چك استفاده كردم اما دو خطش يكي كاملا قرمز شد و ديگري قرمز محو شد.
    3-تاريخ عادت ماهانه من 28 هر ماه بود با دو روز كم وزياد
    4- الان هم سينه هام درد گرفته ولي هنوز عادت نشدم لطفا مرا راهنمايي نماييد تا از نگراني در بيام

5- اگر بچه دار شده باشم و با مصرف اين قرص امكان ناقصي بچه باشد لطفا در مور طرز سقط جنين نيز راهنمايي نماييد و يا حداقل بگوييد جنين يك ماهه را مي شود سقط كرد يا خطر دارد
    ممنون و متشكر

2. baba1347 نوشته است: با سلام خدمت آقاي دكتر من در تاريخ 3 شهريور نزديكي با كاندوم داشتم كه كاندوم پاره شد و بعد از روش اوژانسي استفاده كردم و دوقرص ال دي را طي 12 ساعت خوردم ولي الان يك ماه از آن موضوع مي گذرد و من هنوز عادت نشدم با توجه به موارد زير لطفا مرا راهنمايي نماييد
    1- شوهرم از قرص فيناستراييد كه براي جنين پسر ضرر دارد استفاده مي كند.آيا مشكلي در عقب ماندگي جنين دارد يا خير
    2- از بيبي چك استفاده كردم اما دو خطش يكي كاملا قرمز شد و ديگري قرمز محو شد.
    3-تاريخ عادت ماهانه من 28 هر ماه بود با دو روز كم وزياد
    4- الان هم سينه هام درد گرفته ولي هنوز عادت نشدم لطفا مرا راهنمايي نماييد تا از نگراني در بيام

5- اگر بچه دار شده باشم و با مصرف اين قرص امكان ناقصي بچه باشد لطفا در مور طرز سقط جنين نيز راهنمايي نماييد و يا حداقل بگوييد جنين يك ماهه را مي شود سقط كرد يا خطر دارد
    ممنون و متشكر

1- توصیه شده کسانی که قصد بارداری دارند از تماس با فیناستراید پرهیز کنند . بله مصرف فیناستراید توسط یکی از طرفین می تونه باعث اختلالاتی در وضعیت جنین بشود
    2- اگر یک خط قرمز شده باشد یعنی باردار نیستید اگر دو خط قرمز بشود یعنی باردارید . این بستگی دارد که تلقی شما از قرمز محو چی باشد ...

3و4- ترس از بارداری ناخواسته و همچنین استفاده از روش اورژانسی می تواند سیکل شما رو تا حدی دستخوش تغییرات کند اگر بیشتر از 7-8 روز از تایم پریود شما گذشت و پریود نشدید باید جهت بارداری بررسی بیشتر بشوید
    5- قوانین سایت اجازه نمی ده در این مورد صحبت بشه .

با توجه به استفاده از روش اورژانسی شانس بارداری خیلی بالا نیست بنظر من شما بهتره اگر مشکوک و نگران هستید از تست خون استفاده کنید و نتیجه قطعی بگیرید که باردار هستید یا نه سپس اگر بودید برای موارد بعدی تصمیم بگیرید ...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام.
    اما باید بگم شما از روش اورژانسی استفاده نکردید.2قرص ال دی روش اورژانسی نیست.8 قرص ال دی به فاصله ی 12 ساعت برای مصرف درسته. (
    منظورم از 8 قرص مصرف 4 قرص نوبت اول و 4 قرص 12 ساعت دیگه بود.
    )

موفق باشید.

4. z12345

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    يعني 2 قرص ld  هيچ
    تاثيري ندارد؟يا كم تر است؟

5. z12345 نوشته است: يعني 2 قرص ld  هيچ
    تاثيري ندارد؟يا كم تر است؟

همونطور که مریم گفت این مدل قرص مصرف کردن اسمش روش اورژانسی نیست و نمی تونه جلوی بارداری رو بگیره
    خود روش اورژانسی هم 1-2% احتمال شکست دارد چه برسه به این روش که اصلا روشی برای جلوگیری از بارداری نیست .

6. baba1347

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با تشكر از همه من آزمايش دادم حامله بودم ولي چون مصرف قرص فيناسترايد باعث نقص در جنين مي شود رفتم و با ساكشن جنين رو بيرون آوردم خدا مرا ببخشد ولي نمي شد نگه هش داشت

7. baba1347 نوشته است: با تشكر از همه من آزمايش دادم حامله بودم ولي چون مصرف قرص فيناسترايد باعث نقص در جنين مي شود رفتم و با ساكشن جنين رو بيرون آوردم خدا مرا ببخشد ولي نمي شد نگه هش داشت

متاسفم . امیدوارم روحیه تون خوب باشه
    و مطمئن باشید خدا شما رو می بخشد چون بدنیا آوردن یک معلول نه به صلاح خود اون موجود هست نه به صلاح جامعه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید