شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ارضا نشدن از طريق دخول

1. با سلام:

5 سال است كه ازدواج كرده ام در اين مدت در هنگام نزديكي ( به غير از 2 بار اول ) هيچوقت نتوانسته ام از طريق آلت تناسلي شوهرم به ارگاسم برسم بلكه فقط از طريق پيش نوازي و معاشقه قبل از دخول (مالش سينه و...) به اين حالت رسيده ام . آيا ارضا نشدن از طريق دخول يك نوع اختلال است ؟ من در هنگام پيشنوازي با منقبض كردن مهبلم به ارگاسم ميرسم آيا اين حركت طبيعي است؟ يا مضر است؟ چگونه ميتوانم از طريق آلت شوهرم ارضا شوم؟

2. maria_mikhak نوشته است: با سلام:

5 سال است كه ازدواج كرده ام در اين مدت در هنگام نزديكي ( به غير از 2 بار اول ) هيچوقت نتوانسته ام از طريق آلت تناسلي شوهرم به ارگاسم برسم بلكه فقط از طريق پيش نوازي و معاشقه قبل از دخول (مالش سينه و...) به اين حالت رسيده ام . آيا ارضا نشدن از طريق دخول يك نوع اختلال است ؟ من در هنگام پيشنوازي با منقبض كردن مهبلم به ارگاسم ميرسم آيا اين حركت طبيعي است؟ يا مضر است؟ چگونه ميتوانم از طريق آلت شوهرم ارضا شوم؟

marya  جان سلام
    مشابه سوال شما تا بحال زیاد بحث شده شما می توانید از طریق جستجو به جوابهای خوبی برسید.
    اما چیزی که من میتوانم به شما بگویم این هست که طریقه ارضا وارگاسم در افراد مختلف ، متفاوت هست ونباید مقایسه صورت بگیرد چون هر کسی هر طوری که دوست دارد می تواند لذت ببرد.
    و این نگرانی ندارد.تا حدودی طبیعی است.
    اما توصیه من به شما این هست که بهتر است کم کم خود را عادت دهید که با دخول ارضا شوید چون روش اصلی این هست وممکن است بعدها خودتان تشنه این کار شوید واین زمانی است که شما فرصتهای آموزشی را از دست دادید.
    کار سختی نیست در اینجا نمی شود آموزس داد سعی کنید با جستجو در سایت به جوابتان برسید.
    فقط بدانید که زمان ارگاسم در مردها اغلب 5 تا 10 دقیقه ودر خانمها 15 تا 20 هست پس این زمان را با هم ودر کنار هم مچ کنید.
    موفق باشیدوثروتمند.

3. با سلام
    من هم همين مشكل رو دارم (بدون دخول به ارگاسم ميرسم) ميشه راه حل ارائه بدين لطفا ؟ آخه اين عادت داره به يه مشكل جدي تبديل ميشه براي من

4. niosha نوشته است: با سلام
    من هم همين مشكل رو دارم (بدون دخول به ارگاسم ميرسم) ميشه راه حل ارائه بدين لطفا ؟ آخه اين عادت داره به يه مشكل جدي تبديل ميشه براي من

سلام. باید تفاوت 2 چیز رو بدونیم ...
    1- کسی که قبل از دخول ارگاسم میشه ولی از دخول لذت میبره (منظورم اینه که زودتر از دخول ارگاسم میشه و بعدشم حال دخول رو نداره  و...)
    2 - کسی که از خود دخول اذت نمیبره .

اگه منظور شما مورد اول باشه ...
    2 راهکار وجود داره ...

1- کاری کنید که تا چندبار بتونید ارگاسم بشید (البته تو هر کسی تعداد فرق میکنه ولی با راهکارهایی میشه افزایش داد تعداد رو)
    2- کاری کنید که همون یک بار ارگاسم بیفته به وقت دخول .من راهکار علمی اینکارو نمیدونم ولی به نظرم شاید بشه با کمتر کردن تحریکات قبل از دخول به این نتیجه رسید .

اگه منظور شما مورد دوم باشه ...
    خوب باید راه و شرایط و نکات مربوط به این عمل رو مطالعه کنید و آموزش بگیرید.

5. niosha نوشته است: با سلام

با سلام.
    اگر شما از طریق مالش کلیتوریس به ارگاسم میرسید یا هر مدل دیگه ای فرقی نمیکنه البته بهتر بود می گفتید چطور به مرحله ی ارگاسم میرسید.
    به هر حال میتونید بعد از اینکه دخول انجام شد از همسرتون بخواید کاری رو بکنه که قبلا بدون دخول انجام میداد و شما به ارگاسم میرسیدید با این تفاوت که الان دخول هم صورت گرفته.
    مثلا کسی که از طریق مالش کلیتوریس به ارگاسم میرسه میتونه بعد از دخول از همسرش بخواد این کارو بکنه ولی اکثرا همراه دخول خودشون این کارو میکنن یا حتی از راه های دیگه.
    همه به تنهایی با دخول ارضا نمیشن و باید از جاهای حساس و تحریک کننده ی دیگه  هم کمک گرفته بشه.
    امیدوارم موفق باشید.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. DORDOR

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام!
    من یه مشکل جدی دارم و اون هم اینه که در حین رابطه جنسی اصلا ارضا نمیشم و میدونم که 90% علتش مشغول بودن فکر و نداشتن تمرکز من هست.برای رفع این مشکل باید چیکار کنم؟

7. شما خودتون علتش رو میدونین و این یعنی نصف مشکل حله ..

سعی کنید تمرکز داشته باشید! .. زمان و مکان رابطه رو طوری تعیین کنید که استرس نداشته باشید .. به خودتون بقبولونید که توی اون مدت نباید به هیچ چیز دیگه ای جز رابطه با شریکتون فکر کنید ...

قبل از رابطه زمان مناسبی رو به معاشقه اختصاص بدید تا تمرکزتون به رابطه بیشتر بشه ...

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. با سلام خدمت همه دوستان عزيز

ارگاسم در هر فردي متفاوت هست و دوستاني كه اين مشكل رو دارند بايد نقاط لذت بخش خودشون رو بيشتر شناسايي كنند و اين هم بستگي به تحريك و دقت خودتون داره . بايد حالات مختلف رو امتحان كنيد و از ارتباط تكراري پرهيز كنيد. سايت هاي مختلفي در اين باره توضيح دادن با جستجو در اون مي‌تونيد به اكثريت جوابهاتون برسيد .

http://www.roham.ws/web/ftopict-2231.html

در مورد ارگاسم دخول يك نقطه در خانم‌ها وجود داره به نام تقطه جي كه تحريك اون نقطه به  كمك زيادي به ارگاسم خانمها مي‌كنه كه بين دهانه جلويه واژن و رحم هست محلش هم اگه با انگشت را وارد واژن كنيد به طوري كه دست روبه بالا باشد با انگشت در حدود دو اينچي واژن يك حركت ظريف قلابي شكل در جلوي واژن يك غده توپي شكل رو لمس مي‌كنيد كه با تحريك اين نقطه به وسيله آلت مرد با پوزيشن مناسب مي‌تونيد به ارگاسم برسيد.

http://www.roham.ws/web/ftopict-2754.html

اميدوارم اين مطالب به دردتون خورده باشه
    با تشكر از شما....

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید