شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

لکه بینی در حین مصرف سیپروترون کمپوند

1. سلام
    سوال من اینه آیا با وجود مصرف قرص سیپروترون کمپوند احتمال پریودی وجود دارد در صوری که من از روز 5 پریودی شروع به مصرف این قرص کردم ولی در روز 16 مصرف لک کمرنگ که نشانه آغاز پریودی است دیدم و چون میخواستم از پریود شدنم جلوگیری کنم روز 16 را 2 قرص خوردم.آیا میتونم این روش را (شبی 2 قرص ) را ادامه بدم؟ و اینکه چرا با وجود اینکه هنوز دوره قرص تمام نشده این حالت برای من پیش امده ؟
    لطفا راهنمایی کنید که باید چه کار کنم؟

2. asal_777 نوشته است: سلام
    سوال من اینه آیا با وجود مصرف قرص سیپروترون کمپوند احتمال پریودی وجود دارد در صوری که من از روز 5 پریودی شروع به مصرف این قرص کردم ولی در روز 16 مصرف لک کمرنگ که نشانه آغاز پریودی است دیدم و چون میخواستم از پریود شدنم جلوگیری کنم روز 16 را 2 قرص خوردم.آیا میتونم این روش را (شبی 2 قرص ) را ادامه بدم؟ و اینکه چرا با وجود اینکه هنوز دوره قرص تمام نشده این حالت برای من پیش امده ؟
    لطفا راهنمایی کنید که باید چه کار کنم؟

سلام،
    دلیل لکه بینی تغییرات هورمونی است، مصرف را طبق دستور پزشک ادامه دهید و از تغییر دوز دارو اجتناب کنید چون ممکن است در دوره های بعدی شما تاثیر بگذارد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید