شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

کوچک و بزرگ بودن بیضه ها

1. با سلام به خدمت مدیر محترم و دوستان عزیز

من جوانی 25 (مجرد) ساله هستم مشکلی که دارم این هست که یکی از بیضه هایم خیلی کوچک هست و ان یکی اندازه طبیعی دارد.
    و تا انجا که یادم میاد من در سنین کودکی و نوجوانی و جوانی به همین حالت بود دردی هم در این ناحیه نداشته ام .

ایا در اینده مشکلاتی به وجود خواهد امد مخصوصا در زمان ازدواج تا حالا هم پیش هیچ دکتری نرفته ام .

ایا مشکل جدی هست و راه درمان دارد.
    با تشکر.

2. pouya_m نوشته است: با سلام به خدمت مدیر محترم و دوستان عزیز

من جوانی 25 (مجرد) ساله هستم مشکلی که دارم این هست که یکی از بیضه هایم خیلی کوچک هست و ان یکی اندازه طبیعی دارد.
    و تا انجا که یادم میاد من در سنین کودکی و نوجوانی و جوانی به همین حالت بود دردی هم در این ناحیه نداشته ام .

ایا در اینده مشکلاتی به وجود خواهد امد مخصوصا در زمان ازدواج تا حالا هم پیش هیچ دکتری نرفته ام .

ایا مشکل جدی هست و راه درمان دارد.
    با تشکر.

دوست عزیز عدم تقارن در بیضه ها چیز عجیبی نیست
    بخصوص که بالاتر قرار گرفتن یکی از بیضه ها می تونه به این عدم تقارن دامن بزنه
    ولی باید دید منظور شما از "خیلی کوچک " چیست

فرضا داشتن بیضه ای بطول 1 سانتی متر طبیعی نیست و نیاز به پیگیری داره . به اورولوژیست مراجعه کنید . با سونوگرافی میشه در این مورد نظر داد

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید