شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

گلو درد

1. با سلام به مديران و دوستان محترم سايت
    بنده يك مشكل داشتم وآن اينكه تقريبا هرماه دچار عفونت گلو ميشوم و ناچار هستم هر ماه كلي آنتي بيوتيك قوي مصرف كنم بيشتر از يكسال است كه انواع و اقسام آنتي بيوتيك هاي قوي مثل سفكسيم آزريترومايسين سفتر ياكسون و... را دكترهاي مختلف براي من تجويز كردند ولي بيماري من خوب نمي شود حتي تابستان ها نيز من دچار عفونت گلو ميشوم و ناچارم در رختخواب بستري شوم از زندگي از كار از همه چي عقب ماندم  مسافرت مي روم سريع دچار سرماخوردگي و گلودرد مي شوم.به متخصص گلو نيز مراجعه كردم ولي باز تا يك نسيم از كنارم رد نمي شود مريض مي شوم. البته يك ماه پيش آزمايش جديدي دادم كه نشان ميداد قند خونم كمي بالا رفته من 30 سال دارم اگر مرا راهنمايي كنيد كه چگونه از شر اين بيماري نجات يابم كمال تشكر رادارم واقعا برايم خسته كننده شده در ضمن آيا مصرف بي رويه آنتي بيوتيك سرطان زاست

2. jansel نوشته است: با سلام به مديران و دوستان محترم سايت
    بنده يك مشكل داشتم وآن اينكه تقريبا هرماه دچار عفونت گلو ميشوم و ناچار هستم هر ماه كلي آنتي بيوتيك قوي مصرف كنم بيشتر از يكسال است كه انواع و اقسام آنتي بيوتيك هاي قوي مثل سفكسيم آزريترومايسين سفتر ياكسون و... را دكترهاي مختلف براي من تجويز كردند ولي بيماري من خوب نمي شود حتي تابستان ها نيز من دچار عفونت گلو ميشوم و ناچارم در رختخواب بستري شوم از زندگي از كار از همه چي عقب ماندم  مسافرت مي روم سريع دچار سرماخوردگي و گلودرد مي شوم.به متخصص گلو نيز مراجعه كردم ولي باز تا يك نسيم از كنارم رد نمي شود مريض مي شوم. البته يك ماه پيش آزمايش جديدي دادم كه نشان ميداد قند خونم كمي بالا رفته من 30 سال دارم اگر مرا راهنمايي كنيد كه چگونه از شر اين بيماري نجات يابم كمال تشكر رادارم واقعا برايم خسته كننده شده در ضمن آيا مصرف بي رويه آنتي بيوتيك سرطان زاست

سلام،
    اگر در تمام موارد با تشخیص پزشک عفونتهای باکتریال دستگاه تنفسی فوقانی برای شما مطرح شده است، با توجه به تکرار زیاد شاید برای ارزیابی بیشتر اقدامات تشخیصی دیگر نیاز باشد، آیا به تازگی آزمایش خون داده اید؟

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید