شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دستگاه تناسلی من

1. 1.علائم عفونت در دختران چیست؟
    2.بین لبهای کوچک وبزرگ سمت راست آلت من حالت چروک بزرگ وآویزان دارد.وقتی آن را برای شستشو میکشم تا کاملا تمیز شود به نظرم خیلی بزرگه.آیااین مسئله برای همسر آینده ام مهمه؟آیا فقط من این مشکل را دارم؟اگر به دکتر مراجعه کنم علت را از من میپرسه؟در ضمن علاوه بر دوستان /آقای دکتر هم جواب بدن.

2. saba_asd نوشته است: 1.علائم عفونت در دختران چیست؟
    2.بین لبهای کوچک وبزرگ سمت راست آلت من حالت چروک بزرگ وآویزان دارد.وقتی آن را برای شستشو میکشم تا کاملا تمیز شود به نظرم خیلی بزرگه.آیااین مسئله برای همسر آینده ام مهمه؟آیا فقط من این مشکل را دارم؟اگر به دکتر مراجعه کنم علت را از من میپرسه؟در ضمن علاوه بر دوستان /آقای دکتر هم جواب بدن.

1- ترشحات شیری رنگ و بد بو همراه با خارش و سوزش و التهاب از علایم عفونت دستگاه تناسلی خانمهاست . ضمن اینکه توصیه می کنم خیلی روی اینکه آنچه شما دچارش هستید با علایم عفونت جور در میآید یا نه وقت نگذارید و هر مورد غیر طبیعی رو با پزشک در میون بگذارید

2- اینکه همسر آینده شما این مطلب رو می پسند یا نه . الله اعلم ولی بطور کلی وقتی کسی کسی رو دوست داره خیلی روی این چیزهای تاکید نداره . ضمنا بهتون مژده می دم که فقط شما یکنفر نیستید بعضی از خانمها یکی از لبه هاشون خیلی بزرگتر از اونیکیه و خیلی خانمها کلا تقارنی در این زمینه ندارند . مطمئنا اگر به دکتر مراجعه کنید هیچوقت این سوال بچگانه که چرا این بزرگتر از اونه رو نمی پرسه و اگر فکر می کنید - گفتم  اگر - که ربطی به خودارضایی داره نه در اکثر موارد زبط نداره و در آخر اگر این مشکل شما یا همسرتون رو خیلی ناراحت کرد و براتون مشکل روحی بوجود اورد با یک جراحی ترمیمی زیر نظر متخصص خیلی راحت حل میشه
    ولی توصیه من اینه که بزرگ بودن یکی از لبه ها رو مشکل زندگیتون نکنید و خودتون رو همینجوری که هستید دوست بدارید . مطمئنا همه ی وجود شما در این لبه بزرگ یا کوچک باشد خلاصه نمی شود

موفق باشید

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 5 کاربر ديگر
  3. goulbarg

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    نميشه  اينو دليل بر غير طبيعي بودن و يا يك مشكل دانست همون طور كه دوستان هم اشاره كردن براي خيلي ديگر از افراد هم چنين چيزي هست ولي چيز مهمي نيست كه شما اينقدر حساس هستي در همسر اينده شما اگه به شما علاقه داشته باشه بايد ملاك هاي بهتري براي زندگي با شما داشته باشه..موفق باشي.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید