شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

دردهای شدید در عادت ماهانه و رفع بدون عوارض ان

1. nchshm

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام عرض خسته نباشید
    نامزد من دردهای ماهانه شدید و دردناکی داره و به پزشک مراجعه کرده و بهش قرص مفنامیک اسید داده وقتی که این قرص رو میخوره دردش کمتر میشه اما درد عادت ماهانه بعدش خیلی شدیدتر میشه و به خاطر همین قضیه قرص نمیخوره و درد میکشه.
    چون واسه من خیلی سخته که ببینم همسرم اینجوری درد میکشه میخواستم ببینم ایا قرصی هست که فقط درد همون لحضه رو کمتر کنه و عادت ماهانه بعد دردش بیشتر نشه؟
    ممنونم از جوابگویی سریع و به موقع شما

2. gitaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    دردهاي عادت ماهيانه دلايل زيادي داره كه قرص هاي مسكن صرفا برطرف كننده درد است ولي برطرف كننده دليل نيست. ممكن است ايشان كيست رحمي داشته باشند و يا فيبروم و ...
    به نطر من بهتر است پيش يك دكتر خوب و حاذق برويد و از ايشان بخواهيد كه يك سونوگرافي از همسر شما انجام بدند. (در صورت امكان سونوگرافي واژينال تشخيص بهتري خواهد داشت).
    موق باشيد
    گيتا

3. nchshm

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام گیتا جان سونوگرافی کرده و چیزی نبوده مشکلی نیست فقط مشکل من اینه که درد میکشه و نمیخوام که درد بکشه و همونجوری که گفتم اگر مفنامیک اسید بخوره درد عادت ماهانه دوره بعدش خیلی شدیدتر میشه
    من میخوتام ببینم ایا قزصی هست که فقط درد همون موقع رو کم کنه ؟

4. nchshm

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    کسی جواب سوال من رو نمیخواد بده یا توانایی علمیشو نداره؟؟
    به هر حال ممنونم که جواب دادین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

5. neema

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
  6. gitaa

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    سلام
    ببخشيد دير جواب مي دم. واقعيتش من خيلي نمي دونم. ولي شياف ديكلوفناك خيلي خوبه . هم درد همانموقع رو كم مي كنه . هم آسيب به معده نمي رسون ولي در كل ممكن است حين مصرف يك كم معده درد بگيره كه از عوارضشه و خيلي خطري نيست. در ر.ز مي تونه بين 2 تا 3 تا شياف با توجه به درد استفاده كنه. بهتره قرص بروفن يا استامینوفن كدئين نخوره. به هر حال شياف را هم امتحان كنه . شايد خوب باشه. ولي چيزي كه هنوزم روش پافشاري مي كنم اينه كه حتما درد قاعدگي دليل رحمي يا تخمداني دارد. باز هم پيگيري كنيد و علت را برطرف كنيد.
    گيتا

7. بهترین راه همون قرص هاست ... قرص های ضدبارداری .
    از لحاظ عاطفی همسرتون رو ساپورت کنید . به ایشون اطمینان بدید که زن بودن و مسایل زنانه فوق العاده زیبا و خوبه .

8. nchshm نوشته است: کسی جواب سوال من رو نمیخواد بده یا توانایی علمیشو نداره؟؟
    به هر حال ممنونم که جواب دادین!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سلام،
    1 - اگر احساس می کنید کسی اینجا توانایی علمی ندارد می توانید دیگر اینجا تشریف نیاورید، اگر قوانین سایت را هنگام ثبت نام مطالعه کرده باشید (قانون دو - 7) به این نکته اشاره شده که کسی اینجا وظیفه ای در پاسخ گویی به سوالات ندارد و اگر کسی هم پاسخی ارسال می کند به دلیل تمایل شخصی وی است.
    2 - همان قوانین که فکر می کنم آنها را مطالعه نکرده اید! (قانون دو - 1) به این نکته اشاره کرده که قبل از ارسال سوال از امکان جستجو استفاده کنید.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید