شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا دخول از مقعد برای دکتر قابل تشخیصه؟

1. سلام خواهشمندم در مورد تغییر رنگ اطراف واژن و لاله ها و کشاله ران توضیح بدید و بگید چطور میشه درمان بشه

سوال دیگه اینکه آیا رابطه مقعدی قابل تشخیص هست من توضیحات مربوطه این موضوع رو کامل خوندم اما جوابه صریحی نگرفتم چون جوابای مختلفی در این مورد شنیدم حسابی گیج شدم
    اگر ممکن کاملاً توضیح بدیددر مورد این رابطه  آیا اگر این رابطه باشه قابل تشخیص هست ؟
    اگر بعد از مدتی قابل تشخیص نیست میشه حدود مدت رو بگید ؟
    در صورت امکان در مورد (anus)هم توضیه بدید وآیا ممکن هنگام نزدیکی آسیب ببینه و آیا در صورت آسیب دیدن خودش ترمیم  میشه ؟

2. سلام
    یکی از دوستان (دختر) حدود 3-4 ماه پیش رابطه جنسی از مقعد با یک پسر داشته
    حالا می خاد بدونه بعد از گذشت این مدت (3-4 ماه) آیا این رابطه جنسی (دخول از مقعد) برای دکتر قابل تشخیصه؟
    آیا قابل تشخیص هست که این دختر از مقعد دخول داشته؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید - خیلی ضروری و مهمه
    منتظرم

3. پزشك قانوني حاذق ميتونه ولي بقيه بدون اينكه اسيبي ديده باشه نميتونن البته نظر جناب دكتر ارجح تره

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. منظورتون واضح نیست یکم
    اگر منظورتون از دکتر
    پزشک قانونیه . احتمالش هست که بتونن در این مورد اظهار نظر کنند . فقط من نمی فهمم اصلا چرا باید این موضوع به پزشک قانونی ارجاع بشه
    اما اگر منظورتون اینه که دختر خانم برای فرضا چکاپ عادی به مطب متخصص زنان مراجعه کنه . در اینصورت دکتر نمی تونه متوجه بشه و اگر هم بشه زنگ نمی زنه به شبکه خبر اطلاع بده
    پزشکا انقدر مشغله دارند که در مسائلی که بهشون ارتباط نداره مداخله نکنن

اگر نگرانی شما در مورد گواهی سلامت و سایر مسخره بازی های اینچنینیه
    پزشک قانونی فقط به مخاط واژن و غشا بکارت نگاه می کنه مگر اینکه درخواستی در بابت بررسی مقعد هم باشه که ...

کی میشه ملت ما نگران این چیزا نباشن خدا می دونه

تشکر شده توسط : 4 کاربر
  5. shaghayeghz نوشته است: سلام خواهشمندم در مورد تغییر رنگ اطراف واژن و لاله ها و کشاله ران توضیح بدید و بگید چطور میشه درمان بشه

سوال دیگه اینکه آیا رابطه مقعدی قابل تشخیص هست من توضیحات مربوطه این موضوع رو کامل خوندم اما جوابه صریحی نگرفتم چون جوابای مختلفی در این مورد شنیدم حسابی گیج شدم
    اگر ممکن کاملاً توضیح بدیددر مورد این رابطه  آیا اگر این رابطه باشه قابل تشخیص هست ؟
    اگر بعد از مدتی قابل تشخیص نیست میشه حدود مدت رو بگید ؟
    در صورت امکان در مورد (anus)هم توضیه بدید وآیا ممکن هنگام نزدیکی آسیب ببینه و آیا در صورت آسیب دیدن خودش ترمیم  میشه ؟

سلام،
    در مورد تغییر رنگ جستجو کنید قبلا پاسخ داده شده است.
    رابطه مقعدی قابل تشخیص است (منظور توسط فردی است که در این زمینه تخصص دارد و روزانه ده ها مقعد را معاینه می کند) ، ممکن است برای فرد عادی قابل تشخیص نباشد. آنوس همان مقعد است و مطالب بالا در مورد آن صدق می کند.

تشکر شده توسط : 4 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید