شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل شق نشدن آلت (بزرگ شدن الت)

1. با سلام خدمت مدیران سایت از آنجا که  این اولین پست منه لازم دونستم از شما بخاطر وقتی که میگذارید پیشاپیش تشکر کنم
    من 26 سالمه و یک مشکلی که همیشه هنگام رابطه جنسی برام پیش میاد اینه که آلتم شق نمیشه البته از طرف مقابلم هم میخوام که کمکم کنه و با استفاده از دهان و لیسیدن منو تحریک کنه ولی خیلی کم جواب میده و زودگذره اوایل خیال می کردم شاید موضوع به طرف مقابلم مربوط میشه و آن نمیتونه من رو خوب تحریک کنه اما الان بعد از رابطه با دخترای زیادی به این نتیجه رسیدم مشکل قطعا باید از من باشه این مسئله هم برای خودم خیلی ناراحت کننده شده و هم طرف مقابل اگه ممکنه منو در این زمینه راهنمایی کنید

2. دوست عزیز مشکل عدم نعوظ یا عدم حفظ نعوظ هنگام رابطه یک مشکل نسبتا شایع بین آقایون هست پس فکر نکن دنیا به پایان رسیده
    مشکلت می تونه روحی باشه و می تونه جسمی باشه
    اگر صبحها هنگام بیدار شدن نعوظ پایدار داری پس احتمالا می تونه مشکل روحی باشه که باید ببینی مشکل کجاست . با سایزش مشکل نداری ؟ حس نمی کنی مناسب نیست ؟ و ...

ولی در کل با یکبار ویزیت ساده و تجویز ساده تر خیلی راحت مشکلت حل می شه . یکی - یکی - از روشهای درمان می تونه استفاده از سیلدنافیل یا همون وایگرا باشه که حتما و حتما و حتما قبل از مصرفش بهتره با دکتر مشورت کنی بخصوص اگر مشکل عروق داشته باشی ...

ولی نگران نباش . خیلی راحتتر از اونی که فکر کنی مشکلت حل می شه

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. سامی جان ممنون خیالم رو راحت کردی فکر می کنم مشکلم یه جورایی باید روحی باشه ولی نمی دونم چه جور می شه حلش کرد البته با سایزشم یک کم مشکل دارم این قضیه باعث شده نسبت به رابطه جنسی بی انگیزه بشم فکر کنم اگه بشه به کمک یک دارویی این نعوظ رو ایجاد کنی طوری که پایدارم باشه تو روحیم تاثیر مثبت بذاره و کمک کنه که باز جذبش بشم راستی من ساکن شیرازم ممنون می شم اگه بتونی یک متخصص خوب بهم معرفی کنی

4. pouya7525 نوشته است: سامی جان ممنون خیالم رو راحت کردی فکر می کنم مشکلم یه جورایی باید روحی باشه ولی نمی دونم چه جور می شه حلش کرد البته با سایزشم یک کم مشکل دارم این قضیه باعث شده نسبت به رابطه جنسی بی انگیزه بشم فکر کنم اگه بشه به کمک یک دارویی این نعوظ رو ایجاد کنی طوری که پایدارم باشه تو روحیم تاثیر مثبت بذاره و کمک کنه که باز جذبش بشم راستی من ساکن شیرازم ممنون می شم اگه بتونی یک متخصص خوب بهم معرفی کنی

خواهش می کنم دوست من

ببین نمیشه که بدون بررسی شرایط جسمانیت چیزی تجویز کرد
    تازه می شد هم احتمالا خلاف قوانین سایت باشه . منم مثل خودت یه کاربرم نه بیشتر
    هرچند شیراز و شیرازی ها رو خیلی دوست دارم اما شرمنده کسی رو اونجا نمی شناسم
    ولی چه کار خوبی می کنی که می خوای بری دکتر

ببین می تونی بری به این وبلاگ . این وبلاگ مربوط به دکتر کریمی میشه که ساکن شیراز هستند . توی کامنتها ازشون بپرس حتما بهت معرفی می کنن . خیلی باحوصله هستند فقط زیاد روی زود جواب دادن حساب نکن .ولی نگران نباش مشکلت انقدر شایع و عمومیه که نیازی نیست خیلی در انتخاب متخصص وسواس به خرج بدی

بعدشم این دو تا تاپیک رو مطالعه کن بد نیست

لینک 1

لینک 2

موفق باشی

5. سلام سامی جان ببخش دیر جواب می دم با یک دکتر مشورت کردم اونم همین داروها یعنی سیلدنافیل رو پیشنهاد کرد اما داشتم تو اینترنت یک مطلب در مورد بزرگ کردن آلت می خوندم یک سوال برام پیش اومد اصل مطلب رو اینجا میگذارم. منبع مطلب سایت سینه به آدرس
    کد:
    www.sineh.com
    است اینم اصل مطلب:

در مورد بيشتر شدن طول آلت تناسلي چه راههاي موثري وجود داره؟ به علت ختنه طول آلت كم ميشه چطور ميشه جبرانش كرد وبه حد دلخواه رسوند؟
    قبل از هر چیز، در مورد کم شدن طول آلت در اثر ختنه روی اینترنت گشتی زدیم و نتیجه کلی این بود که اگر جراح کارش را خوب انجام داده باشد، طول آلت کم نمی شود. و اما در مورد افزایش طول آلت با گشت و گذاراینترنتی به این روشها رسیدیم:
    1. روشهای مالشی و کششی با دست
    2. استفاده از وزنه و وسایل مکانیکی
    3. استفاده از پمپ
    4. جراحی

ظاهرا هیچکدام از روشها نتیجه چشمگیری ندارد. اکثر متخصصان با روشهای دوم و سوم کاملا مخالف هستند چون.
    الف) بافت آلت بسیار حساس است و پمپ و وزنه باعث صدمه به آلت می شود.
    ب) اثر آنها ماندگار نیست و فقط تا زمانی که مرتب استفاده کنید مؤثر است و پس از آن به اندازه اولیه برمی گردد.
    روش چهارم هم باز بخاطر ظرافت بافتهای آلت پیشنهاد نمی شود مگر اینکه آلت نقص مادرزادی داشته باشد یا آنقدر کوچک باشد که عملا نزدیکی ممکن نباشد.می ماند روش اول که ظاهرا کم خطرتر است ولی اثر آنچنانی ندارد.  این روش در جوامع غربی به روش عربی معروف است.

گویا مردان عرب این روش را نسل به نسل به فرزندانشان آموزش می داده اند.

می خواستم بدونم این روشهای مالشی و کششی یا همون عربی چجوریه و آیا آموزش خاصی داره یا نه؟

6. pouya7525 نوشته است: سلام سامی جان ببخش دیر جواب می دم با یک دکتر مشورت کردم اونم همین داروها یعنی سیلدنافیل رو پیشنهاد کرد اما داشتم تو اینترنت یک مطلب در مورد بزرگ کردن آلت می خوندم یک سوال برام پیش اومد اصل مطلب رو اینجا میگذارم. منبع مطلب سایت سینه به آدرس www.sineh.com است اینم اصل مطلب:

در مورد بيشتر شدن طول آلت تناسلي چه راههاي موثري وجود داره؟ به علت ختنه طول آلت كم ميشه چطور ميشه جبرانش كرد وبه حد دلخواه رسوند؟
    قبل از هر چیز، در مورد کم شدن طول آلت در اثر ختنه روی اینترنت گشتی زدیم و نتیجه کلی این بود که اگر جراح کارش را خوب انجام داده باشد، طول آلت کم نمی شود. و اما در مورد افزایش طول آلت با گشت و گذاراینترنتی به این روشها رسیدیم:
    3. استفاده از پمپ
    4. جراحی

ظاهرا هیچکدام از روشها نتیجه چشمگیری ندارد. اکثر متخصصان با روشهای دوم و سوم کاملا مخالف هستند چون.
    ب) اثر آنها ماندگار نیست و فقط تا زمانی که مرتب استفاده کنید مؤثر است و پس از آن به اندازه اولیه برمی گردد.
    روش چهارم هم باز بخاطر ظرافت بافتهای آلت پیشنهاد نمی شود مگر اینکه آلت نقص مادرزادی داشته باشد یا آنقدر کوچک باشد که عملا نزدیکی ممکن نباشد.می ماند روش اول که ظاهرا کم خطرتر است ولی اثر آنچنانی ندارد.  این روش در جوامع غربی به روش عربی معروف است.

می خواستم بدونم این روشهای مالشی و کششی یا همون عربی چجوریه و آیا آموزش خاصی داره یا نه؟

عزیزم سایت از این معتبر تر نبود بهش رجوع کنی   
    البته نوشته های که نقل کردی درسته از لحاظ علمی
    و از اونجایی که این روش مالش و کشش هم روش علمی بنظر نمیاد و تاثیر درست حسابی نداره بنظرم توی سایت درموردش حرف نزنیم بهتره
    برات بصورت خصوصی ارسال می کنم
    پیغامهای خصوصیت رو چک کن

7. pouya7525 نوشته است: سلام سامی جان ببخش دیر جواب می دم با یک دکتر مشورت کردم اونم همین داروها یعنی سیلدنافیل رو پیشنهاد کرد اما داشتم تو اینترنت یک مطلب در مورد بزرگ کردن آلت می خوندم یک سوال برام پیش اومد اصل مطلب رو اینجا میگذارم. منبع مطلب سایت سینه به آدرس www.sineh.com است اینم اصل مطلب:

3. استفاده از پمپ
    4. جراحی

پویا جان یک دستگاهی هم به همین منظور فروخته میشه . میتونی دربارش تحقیق کنی . طبق گفته سازنده اساس کارش تخریب (توسط دستگاه)و بازسازی جسم اسفنجی آلت (توسط بدن) هستش .

البته به نظر من اصلا لازم نیست اینکارا رو بکنی ... انداره آلت اونچنان هم که فک میکنی مهم نیست .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید