شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

استفاده از مواد بزرگ کننده آلت

1. من به تازگی از چند نفر شنیدم که صابونی برای بزرگ وکلفت کردن آلت هستش که قبل از رابطه جنسی استفاده میشه وتا بعد از انزال اثر خودش رو از دست میده وآلت مثل قبل میشه. میخواستم بدونم واقعیت داره؟اگر هست استفاده از اون ضرر نداره؟

2. با سلام .
    واقعیتش من تا به حال چیزی نشنیدم . (البته من پزشک نیستم.)
    فکر هم نمی کنم که چنین چیزی درست باشه ، چون معمولا این مواد عوارضی رو نیز در بر داره .
    بزار آلت طبق حالت عادی باشه و اگه مشکلی نداری ، لازم نیست آلت رو بزرگ کنی .

3. titil نوشته است: من به تازگی از چند نفر شنیدم که صابونی برای بزرگ وکلفت کردن آلت هستش که قبل از رابطه جنسی استفاده میشه وتا بعد از انزال اثر خودش رو از دست میده وآلت مثل قبل میشه. میخواستم بدونم واقعیت داره؟اگر هست استفاده از اون ضرر نداره؟

سلام،
    اطلاعی در این مورد ندارم.

4. با سلام. در مورد این قرس ویاگرا و یه نوع کرم موضعی که برای بزرک شدن و کافتی الت استفاده میشود. مصرف قرص ویاگرا و استفاده کرم اثری دارد؟ عوارضش چیست؟

5. shoresh نوشته است: با سلام. در مورد این قرس ویاگرا و یه نوع کرم موضعی که برای بزرک شدن و کافتی الت استفاده میشود. مصرف قرص ویاگرا و استفاده کرم اثری دارد؟ عوارضش چیست؟

وایگرا هیچ تاثیری در بزرگتر شدن آلت ندارد و تنها به پایداری نعوظ کمک می کند و شاید از این جهت باعث شود آلت بزرگتر دیده شود والا در بزرگتر شدن خود آلت بی تاثیر است
    کرم موضعی هم احتمالا مثل اسپری وایگرا هستش و اونهم هیچ تاثیر در افزایش طول آلت ندارد
    تنها راه افزایش طول آلت جراحی هست که آنهم تحت شرایطی خاص انجام می شود و اینگونه نیست که هرکسی از طول آلتش ناراضی بود برود و جراحی کند

6. shoresh نوشته است: با سلام. در مورد این قرس ویاگرا و یه نوع کرم موضعی که برای بزرک شدن و کافتی الت استفاده میشود. مصرف قرص ویاگرا و استفاده کرم اثری دارد؟ عوارضش چیست؟

سلام، همونطور که سامی جان گفتن ویاگر ها اندازه رو بزرگتر نمیکنه .
    ولی راههای دیگه ای برای افزایش طول آلت هست (مثلا دستگاهی که با مالش آلت اینکار رو میکنه) . ولی باید بدونی که در رابطه جنسی عوامل مهمتری در لذت بردن زن وجود داره (تحریک کردن و...) .

7. sabon nemidonam"ama kerem hast(shark power or cliven or Dr.MArtin)
    faghat gheymat yekam balast

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید