شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

اعتیاد به اینترنت

1. با سلام. فکر میکنم یکم به اینترنت معتاد شدم .... نسبت به اتفاق های خارج از اینترنت یکم بی خیال شدم  (  ) .
    مشخصات » میرم سال دوم دبیرستان . درسام خیلی خوبه . میترسم به خاطر اینترنت  درسام بد بشه . وابستگی به وبلاگ و فروم ها دارم (مخصوصا فروم های علمی) . الان روزی 4-5 ساعت کار میکنم .  خانواده میگن از اول مهر PC بی PC   .
    ممنون میشم کمکم کنید اعتیادم کم بشه

2. pc بي pc  علاج كارته يعني روزي يك ساعت زمان بگيري و بيشتر ازون نه ...بهترين مطلب سايت هم اگه بود بايد سر يك ساعت سيستمتو خاموش كني يه كمي تحمل كني ترك ميكني

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. با سلام
    علی آقا باریکلا که به فکر خودت هستی حالا که اونقدر بزرگ شدی که تنهایی تو دنیا بچرخی هر وقت کسی نصیحتت کرد مشورت کن وکار درست را بکن.
    اما بدون هر اعتیادی را بالج کردن سریع میتونی بزاری کنار چون ترک اعتیاد خواه به کامپیوتر خواه به چیز دیگر سخته وهمت می خواهد پس یک کاری کن،اولن برای خودت قاطع برنامه ریزی کن که ساعتهایی که نحریک میشی بیای پا کامپیوتر اصلا کامپیوتر در اختیارت نباشه مثلا اعتبارت تموم شده نرو کارت بخر.یا تو خونه نمون یا از قبل به کسی که باهاش رودرواسی داری قول بده که باهاش باشی مجبور شی عادت میکنی اعتیادت ترک میشه.
    ببین کامپیوتر وقت سرش نمیشه تو می تونی کار دیگه ای بکنی زمان با کامپیوتر را از هر روز ببر به یک روز درمیان یاچندروز در میان تا کامل بتونی مطالبتو سرچ کنی وسیر شی،نصفه نصفه پاکامپیوتر بودن سودی نداره،چندوفت یکبار کامل بشین ولی نه زمان خیلی زیادی.چون خارج از اعتیادش اثرات مضر جسمی داره مثل کمر یا گردن دردیا چشم درد.
    در ضمن چت هم نکن که اعتیاد خاموش هست ووقتی میفهمی معتادش شدی که نابود شده ایی.
    سعی کن عادت کنی که عادت نکنی،ولی من که هروقت باخودم لج کردم زودتر نتیجه گرفتم.
    خوشحالم که اینقدر عاقلی،موفق باشی وثروتمند.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. باسلام .
    از دوستای عزیز متشکرم که پاسخ های خوبی دادن   
    من 3-4 روزه  که اینکارا رو میکردم و دارم میکنم ... واقعا مفیدن و به بقیه هم توصیه میکنم اینارو ببینین

5. سلام.
    دوستان نظرات جامعی رو دادند. خصوصا خانم bluesea2008.
    به مطالب ایشون اضافه کنید که:
    صفحاتی که حاوی مطالب مورد علاقه می باشد، در رایانه خود ذخیره کرده و پس از قطع اتصال از اینترنت در زمان های مناسب به مطالعه آنها بپردازید.
    چند کتاب الکترونیکی در رایانه داشته باشید که به درس شما، و یا مباحث علمی مرتبط باشد و به مطالعه تدریجی آنها بپردازید.
    از چت کردن شدیدا پرهیز کنید و تنها به گذاشتن و خواندن off دوستانتان قناعت کنید.
    ما بقی رو هم که دوستان فرمایش دادند و شما خودتون هم که با اراده آهنین شروع کردید. امیدوارم همیشه موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید