شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

قرص دکوتان و ریزش موی شدید

1. سلام آقای دکتر صادقی
    از ایجاد همچنین سایتی  ازتون تشکر میکنم .
    و ازتون درباره قرص دکوتان و ریزش موی شدید سوال دارم... اینکه:
    من 34تا قرص دکوتان مصرف کردم  که کلا در دو دوره بود یعنی 20 تای اون رو خوردم و آزمایش کبد دادم که نتیجه خوبی نداشت اما دکتر متخصص 15 قرص دیگه برای من تجویز کردند و من خوردم و دوباره آزمایش دادم  تست کبد من خوب بود و برای من 30 قرص دیگه تجویز کردند  به اضافه قرص سیپروترون  و من نزدیک دو هفته حتی بیشتر هست که دیگه قرص نمی خورم اما قرص سیپروترون را  می خورم ... به خاطر ریزش مو دیگه قرص نمی خورم من از همون روزهای اول  ریزش مو داشتم و کم کم شدید تر هم شده  در صورتی که قبل از خوردن قرص ها اصلا ریزش مو نداشتم در حال حاضر هم پوستم اصلا تعریفی نداره با گذشت همین دو هفته باز صورتم پر از جوش شده به اضافه ی یک لکه های قهوه ای کمرنگ؟اگه قرار باشه دو روز این قرص و نخوری باز دوباره  صورتت پر جوش بشه که فایده نداره . من شنیدم که دوره این قرص 360 تاست من که نمی تونم اینقد قرص و بخورم پس بزارم کنار بهتر نیست.
    اگه راه دیگه ای واسه درمان جوش هست بگید .
       حالا بگید من چی کار کنم ؟

تو رو خدا من رو راهنمائی کامل کنید .

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید