.مهمان گرامی به اين سايت خوش آمديد. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید

دکتر رهام صادقی
براي تبليغ در سايت اينجا کليک کنيد
+
  برای ورود کلیک کنیدبرای ثبت نام کلیک کنید

تبليغات

-
پرسشهای متداول
پرسشهای متداول
علامت یاب
علامت یاب
راهنمای سایت
راهنمای سایت
جستجو
جستجو
لیست اعضا
لیست اعضا
مدیران سایت
مدیران سایت
درجات
درجات
مشخصات فردی
مشخصات فردی
برترين ارسال کنندگان
برترين ارسال کنندگان
پرتشکرترین کاربران
پرتشکرترین کاربران
ورود
ورود
پیامهای خصوصی
پیامهای خصوصی

تبليغات

فهرست انجمنهاي گفتگو » سوالات پزشکي شما » داروشناسی

newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
8 پاسخ • 80366 بازديد •  
مولتی ویتامین فارماتون یا multi daily یا ... ؟ (نظر شما چیست؟)

نویسنده پیام
marilyn_manson
اخطارها : 2 باراخطارها : 2 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: چهار‌شنبه 30 مرداد 1387 - 09:05    عنوان: icon_winner مولتی ویتامین فارماتون یا multi daily یا ... ؟ (نظر شما چیست؟) آدرس (لينک) شرح موضوع شرح موضوع
با سلام.

من قبلا از مولتی ویتامین MULTI DAILY استفاده میکردم.
ایندفعه که داروخانه رفتم مولتی ویتامین فارماتون را که بشکل کپسول قهوه ای تیره (با نوشته farmaton) است و کاملا توپر است بمن معرفی کرد که قیمت هر قرص حدودا" 400+ تومان است ! نظر شما نسبت به این مولتی ویتامین و موارد مصرف اش چیست ! با توجه به اینکه قیمت آن بیش از 2 برابر مولتی دیلی است چه تفاوتی از نظر ترکیب بین multidaily و فارماتون وجود دارد؟

(چون فارماتون را بسته کامل نگرفتم جعبه اش را در اختیار نداشتم که سایت اش را جهت پاسخ به این سوالات چک کنم)

بنظر شما مقدار مصرف مولتی ویتامین با چه دوز ای مناسب است ؟

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: چهار‌شنبه 30 مرداد 1387 - 09:05    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

کلیک کنید!

بازگشت به بالای صفحه

marmargol2002

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

براي ديدن مشخصات مي بايست وارد سايت شويد براي ارسال پيام شخصي مي بايست وارد سايت شويد

تاریخ: چهار‌شنبه 30 مرداد 1387 - 09:19    عنوان: icon_winner Re: مولتی ویتامین فارماتون یا multi daily یا ... ؟ (نظر شما چیست؟) آدرس (لينک) پست # 1 پست # 1
اغلب اغلب تفاوت اینگونه دارو ها اغلب تفاوت اینگونه
marilyn_manson نوشته است: با سلام.

من قبلا از مولتی ویتامین MULTI DAILY استفاده میکردم.
ایندفعه که داروخانه رفتم مولتی ویتامین فارماتون را که بشکل کپسول قهوه ای تیره (با نوشته farmaton) است و کاملا توپر است بمن معرفی کرد که قیمت هر قرص حدودا" 400+ تومان است ! نظر شما نسبت به این مولتی ویتامین و موارد مصرف اش چیست ! با توجه به اینکه قیمت آن بیش از 2 برابر مولتی دیلی است چه تفاوتی از نظر ترکیب بین multidaily و فارماتون وجود دارد؟

(چون فارماتون را بسته کامل نگرفتم جعبه اش را در اختیار نداشتم که سایت اش را جهت پاسخ به این سوالات چک کنم)

بنظر شما مقدار مصرف مولتی ویتامین با چه دوز ای مناسب است ؟

سلام
اغلب تفاوت اینگونه دارو در شرکت و کشور تولید کننده آن است
شما به ترکیبات این دو دارو توجه کنید

امضاهم امضا میکنم هم انگشت میزنم

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
maryam68
اخطارها : 1 بار

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: شنبه 2 شهریور 1387 - 08:21    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 2 پست # 2
با سلام.
میخواستم بدونم مصرف قرص های ویتامین(مولتی دیلی)و کلسیم و اسید فولیک یا انواع قرص های اهن در چه زمانی در روز و چگونه مصرف بشه تا بهترجذب بشه و جذب بیشتری داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟با معده ی خالی یا پر؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم درباره ی هر کدوم جداگانه توضیح بدید.

امضاهر کسی بوسه ستاند زلب یار کسی                  بی گمان دست در آغوش نگارش ببرند

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ali_apolo

کاربر ممتاز
کاربر ممتاز

تاریخ: سه‌شنبه 5 شهریور 1387 - 05:02    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 3 پست # 3
بهترین زمان برای مصرف ویتامین و مکمل های معدنی در هنگام صرف غذااست. اگر آنها را با شکم خالی مصرف کنید، ممکن است بدنتان نتواند به خوبیآنرا جذب کند و دچار ناراحتی های معده شوید.
توجه : برخی افراد مثل خودم   به روکش بعضی از مارک قرص های آهن حساسیت دارن ))
---
الله اعلم.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
ROHAM

مدیر سایت
مدیر سایت

تاریخ: سه‌شنبه 5 شهریور 1387 - 09:21    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 4 پست # 4
maryam68 نوشته است: با سلام.
میخواستم بدونم مصرف قرص های ویتامین(مولتی دیلی)و کلسیم و اسید فولیک یا انواع قرص های اهن در چه زمانی در روز و چگونه مصرف بشه تا بهترجذب بشه و جذب بیشتری داشته باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟با معده ی خالی یا پر؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون میشم درباره ی هر کدوم جداگانه توضیح بدید.

سلام،
قرص آهن بهتر است با معده خالی خورده شود ولی امکان این وجود دارد که از لحاظ گوارشی تحمل نشود که در این صورت بهتر است همراه با یک وعده غذایی سبک مصرف گردد. سایر مکملها هم بهتر است همراه با غذا مصرف شوند.

امضاقبل از فعالیت در سایت راهنما و قوانین را بخوانید.
برای همیاری با سایت اینجا کلیک کنید

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : maryam68, Allahyar

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: سه‌شنبه 5 شهریور 1387 - 09:21    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

naca

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: جمعه 20 شهریور 1388 - 01:03    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 5 پست # 5
سلام مدتیه موهای سرم دچار ریزش شده خصوصا قسمت جلوی آن میخواستم بدونم استفاده از ژریاتریک فارماتون و زینک پلاس تاپیری داره یا نه و اینکه کدامیک بهترند در ضمن اینکه میگن فارماتون باعث چاقی میشه حقیقت داره آخه وزن من نرماله و نمیخوام به وزنم اضافه بشه.

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
honeyeye

کاربر جدید
کاربر جدید

تاریخ: یکشنبه 22 شهریور 1388 - 21:46    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 6 پست # 6
سلام

مکملهای محتوی زینک و اهن  برای تقویت رشد مو  مناسبند
در مورد مصرف اهن چه بصورت قرص یا شربت بهتر است در مبتلایان به کمخونی به تنهایی یا بهمراه فولیک اسید مصرف شود  در مکملهای مولتی ویتامین و اهن معمولا عنصر کلسیم هم وجود دارد که خود جذب اهن را مختل میکند

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : naca
sami28

کاربر حرفه ای
کاربر حرفه ای

تاریخ: یکشنبه 22 شهریور 1388 - 22:27    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 7 پست # 7
naca نوشته است: سلام مدتیه موهای سرم دچار ریزش شده خصوصا قسمت جلوی آن میخواستم بدونم استفاده از ژریاتریک فارماتون و زینک پلاس تاپیری داره یا نه و اینکه کدامیک بهترند در ضمن اینکه میگن فارماتون باعث چاقی میشه حقیقت داره آخه وزن من نرماله و نمیخوام به وزنم اضافه بشه.

سلام
خانم عزیز شما ابتدا باید تشریف ببرید حضور متخصص زنان و یا پوست مو
علت ریزش مو مشخص بشه بعد به سمت درمان رو بیارید
کمبود آهن البته باعث ریزش مو میشه اما کمبود روی و ویتامین بندرت در کسی که رژیم لاغری نداره و تغذیه عادی داره ، پیش میاد
خلاصه اگر مشکلتون زمینه هورمونی داشته باشه با این چیزا درست نمیشه

به متخصص مراجعه کنید

قارماتون هم داروی چاقی نیست . سوخت و ساز رو کمی بهبود می بخشه مثل همه مولتی ویتامین ها و اشتها رو هم ممکنه کمی باز کنه ، کسی با مولتی ویتامین 10 کیلو وزن اضافه نکرده که اگر می کرد اینهمه لاغر مفرط بجای چه کنم ؟ چه کنم ؟ می رفتن مولتی ویتامین می خریدن . حواستون به تغذیه تون باشه با خوردن فارماتون و سنتروم و اینچیزا وزن اضافه قابل توجهی نمی کنید و بازهم می گم درمان ریزش مو در اغلب موارد مولتی ویتامین نیست

امضافکرنکن روو به غروبه زندگی / اگه عاشق باشی ، خوبه زندگی
به امید دیدار ...

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : amin65, naca
amin65

کاربر نيمه فعال
کاربر نيمه فعال

تاریخ: یکشنبه 22 شهریور 1388 - 22:34    عنوان:   آدرس (لينک) پست # 8 پست # 8
سلام
من هم با آقاي سامي كاملا موافقم ، در ضمن فارماتون هم استفاده ميكنم اصلا چاقي نمي ياره و كليه ويتامينها و عناصر (حتي نادر)  مورد نياز بدن رو داره و با خوردن اون خستگي آدم برطرف مي شه و آدم رو fresh  مي كنه .

بازگشت به بالای صفحه

نقل قول
تشکر شده توسط : naca

مدير تبليغات

ADS

تاریخ: یکشنبه 22 شهریور 1388 - 22:34    عنوان: تبلیغات سایت متناسب با نیازهای شما آدرس (لينک) تبليغات تبليغات

بازگشت به بالای صفحه

نمایش پستها:   
newارسال جديدnewارسال پاسخprinter چاپ
تمام زمانها بر حسب GMT + 4.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

توجه: آخرين پست اين موضوع 1899 روز قبل (22 شهریور 1388) ارسال شده است.

آخرين مطالب مرتبط در اين انجمن
 مباحث   پاسخها   نویسنده   مشاهده شده   آخرین پست 
پست جدید وجود ندارد مصرف کپسول باز شده فلوکستین چه ضرری دارد؟ 2 valfajraliaaaa 542 جمعه 29 دی 1391 - 23:40
hich_ مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد چرا دکتر این چهار دارو را برایم نوشته است؟ 5 hogat64 4457 دوشنبه 4 بهمن 1389 - 11:17
youzar مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد مصرف ترامادول چه عوارضی را در آینده به همراه خواهد داشت؟ 0 UNKNOWN19 4874 یکشنبه 8 شهریور 1388 - 07:53
UNKNOWN19 مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد ايا مصرف نامنظم ال دي و اچ دي تنظيم هورمونهاي بدن را بهم مي زند !! 1 zahra_moo 2022 چهار‌شنبه 28 مرداد 1388 - 22:45
saye_a مشاهده آخرین پست
پست جدید وجود ندارد این قرص می توان مفید باشد یا نه؟ 1 hossein123 5108 پنج‌شنبه 22 شهریور 1386 - 01:58
ROHAM مشاهده آخرین پست

پرش به:  
شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید