شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

بیماری پوستی آلت تناسلی و سوالاتی در مورد بیماری تناسلی

1. nchshm

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام و عرض ادب و خسته نباشید
    چند تا سوال دارم لطفا حتمی جواب بدید
    من یک جوون 20 ساله هستم و به علت مشکلات شخصی نمیتونم به پزشک مراجعه کنم سوالاتم رو از شما میپرسم امیدوارم جواب بدین.
    اول الت تناسلی من در حالت خوابیده در حدود 8 سانتی متر و در حالت راست در حدود 12 سانتی متر است با قطری معادل 4 سانتی متر من واقعا از کوچک بودنش رنج میبرم به همین علت روزی 2بار استمنا میکنم ایا تعثیری داره ؟ آیا با تمرین زیاد و استمنا به روش کشیدن پوست به بالا و پایین به همراه کمی فشار باعث بزرگ شدن التم میشه؟ اگر نمیشه ازتوم خواهش میکنم به جز عمل جراحی یک روش مفید به من معرفی کنید ممنونم.
    زود انزالی بنده مشکل بسیار جدی و مهمی شده من خیلی زود انزال میشم شاید 3 شاید 5 دقیقه آیا روشی هست که من بتونم انزالم رو به مدت بیشتری برسونم؟؟؟؟
    واسه همین این سوال واسم پیش اومده که خانوم ها حداقل در چه مدت زمانی ارضا میشن؟؟

و سوال بعدی اینه که آلت تناسلی من پر از جوش هست و این جوش ها شفافیت آلتمو گرفتن ؟
    حالا یا جوش یا حساسیت هستند.
    که وقتی فشارشون میدم خالی میشن البته بعضی هاشون این جوش ها از روی بدنه التم شروع شده تا حتی روی سر الت تناسلیم هستند. قایل و لازم به ذکر است که محل ختنه گاه دارای جوش های سیاه هست. در صورتی که متوجه بیماری من نمیشید یک ادرس ایمیل به من بدهید تا عکسس های التم رو واستون بفرستم و بوسیله ایمیل با شما مکاتبه کنم.
    به خاطر این چندتا مشکل من واقعا میترسم که با نامزدم نزدیکی انجام بدم میترسم من بیماری داشته باشم و اون هم بگیره یا واسش ضرر داشته باشه از اساتید و دکترهای حاضر خواه میکنم جواب سوالاتمو بدن.ممنونم

و مشکل یا بیماری اخر اینه که یک کیسه یا یک لوله در کیسه بیضه من قرار دارد که بعضی وقتها کاملا بر میگرده داخل و بعضی وقتها نزدیک دو سانت میاد بیرون.
    دقیقا این توده یا کیسه در سمت چپ آلت تناسلی در داخل بیضه من قرار داره که بعضی مواقل اگر کوچکترین فشاری بهش وارد بشود درد میگیرد میخواستم ببینم این بیماریه یا چیزی عادی هست؟
    منتظر جوابتون هستم با تشکر فراوان

2. با سلام و با اجازه ی دکتر صادقی.
    باید بگم اندازه ی الت شما کاملا طبیعی و این تصور غلط اکثر مردهاست و شما نباید نگران باشید درباره این موضوع مفصل بحث شده و شما میتونید مطلب مورد نظر و جستجو کنید.و دیگه نیازی به این کارها نیست.
    و زود انزالی مشکل اکثر مردهاست چون خانمها خیلی دیرتر از اینها ارضا میشن البته در ارضا شد خانمها تحریک خیلی مهمه که با روش درست مشه یه نزدیکی عالی داشت با رضایت دو طرف وبرای زود انزالی باید بگم با کمی تمرین میتونید بیشتر رو خودتون مسلط بشید و خودتون و کنترل کنید.
    و دیگه اینکه خودارضایی از نظر من جز ضرر نمیتونه چیزی به همراه بیاره و نوعی اعتیاده مخصوصا شما که روزی 2بار این کارو میکنید بهتره هرچی زودتر به فکر ترکش باشید.درباره ی خودارضایی هم میتونید مطالب زیادی جستجو کنید و اگر برای جستجو مشکلی داشتید میتونید بپرسید.
    و درباره مشکل دیگه ی شما من اطلاع زیادی ندارم و باید منتظر نظر اقای دکتر یا بقیه دوستان باشیم.موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. سلام.
    1- خود ارضایی باعث بزرگتر شدن آلت نخواهد شد. این تصور غلط رو به کلی به دور بیاندازید.
    2- آلت های مردان در اندازه ای مختلف وجود داره و اندازه استاندارد خاصی نداره و این طرز فکر شما معمولا از حرفهای عامیانه بین آقایون نشات میگیره. به موقع و با موراجعه به پزشک می توان از نوعی پماد جهت مقدار کمی تغییر در اندازه، استفاده کرد.
    3- یکی از تبعات بد خود ارضایی همین انزال زود رسه. استفاده از کاندمهای تاخیری یکی از راههای به تاخیر انداختن انزال می باشد. ترک عادت بد خود ارضایی عمده ترین راه درمان آن.
    4- ارگاسم خانمها 15 تا 20 دقیقه به طول می انجامه و آقایون 5 تا 10 دقیقه.
    5- جوش روی آلت شما می تونه دلایل مختلفی داشته باشه. حتما جهت معاینه به پزشک مراجعه بفرمایید.
    6- نگرانی شما درسته، پیش از داشتن هر گونه رابطه با نامزد خود جهت مداوای جوشها به پزشک مراجعه بفرمایید.
    7- در انسانهای طبیعی دو کیسه به صورت به هم چسبیده در داخل پوسته بیضه قرار دارن. اینها همان غدد بیضه شما هستن. شما نباید اونها رو فشار بدین و یا ضربه ای بهشون وارد کنید.

4. nchshm

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با تشکر از اینکه جواب منو دادین
    اما دوست عزیز من تا حالا توی عمرم فقط با نامزدم در مورد مسائل جنسی صحبت کردم و دو انجمن که سوالمو مطرح کردم ، در مورد مسائل جنسی خجالت میکشم رو در رو با کسی حرف بزنم. در چند سایت خونده بودم که استمنا باعث بزرگتر شدن الت میشه واسه همین اینکارو میکردم حالا ترکش یه خورده سخته و البته چیز به درد بخوری در مورد ترک استمنا نتونستم پیدا کنم.
    من فقط از این میترسم که به خاطر این سایز التم نتونم همسرمو کاملا ارضا کنم فقط و فقط همین و موجب دلزدگی از من بشه.
    متوجه هستم که در کیسه بیضه دو عدد غده هست اما واسه من 3تاست که یکیش به بدنم چسبیده و همونطوری که گفتم بعضی وقتا بزرگ میشه و به بیرون میاد و بعضی وقتها زیر پوستم هست و اصلا حس نمیکنمش.عرض کردم خدمتتون دقیقا سمت چپ الت تناسلیم یک سانت پایین تر درون کیسه بیضه. در ضمن من دو غده یا دو کیسه داخلی بیضه ام کاملا از هم جدا هستند مثل دوتا بادام جدا از هم.
    در ضمن من با نامزدم در مورد شروع رابطه جنسی صحبت کردم و خیلی ناراحت شد و تا قبل از ازدواج نمیخواد رابطه جنسی کنیم من نمیدونم حرف واقعیه یا از خجالت و شرم وحیاست یا من بد بهش گفتم. من دوست دارم با هم رابطه جنسی داشته باشیم البته اگر دوست نداشته باشه به هیچ وجه دیگه حرفشو هم نمیزنم ولی شاید من نتونستم درست باهاش صحبت کنم ، من باید چه جوری بهش بگم دوست دارم با هم رابطه جنسی کنیم ولی فقط در صورتی که تو بخوای؟؟؟؟؟؟
    دوست گرامی من برای اندازه ، عدم شفافیت و جوشهای آلت تناسلیم باید به چه پزشکی مراجعه کنم؟ البته به غیر از دکتر پوست.
    اگر دکتر خاصی در شیراز میشناسید اگر ممکنه به صورت خصوصی یه مشخصاتی ازشون به من بدهید تا بنده مراجعه کنم.
    ممنونم
    موفق و موید باشید

5. سلام.
    1- در صورتی که در بیضه خود سه کیسه احساس می کنید باید حتما به پزشک مراجعه بفرمایید. درباره جوشها نیز این امر کاملا ضروری است.
    2- زنان بیشتر از اینکه به دخول نیاز داشته باشند، به معشقه و تحریکات پیش از آن احتیاج دارند. در ضمن عرض کردم خدمتتون که با نظر پزشک و تجویز ایشون برخی پمادها جهت تغییر اندازه، می تونه به کمک شما بیاد.
    3- خجالت شمااز عنوان کردن اینگونه مسایل با دکتر و یا دیگران یک امر طبیعیه. اما به خاط داشته باشید که روزانه هزاران نفر مثل شما به دکتر مراجعه می کنند و سوالاتی رو می پرسند که شاید شما از شنیدنش هم خودداری کنید. و یا دکتر جاهایی از بدن رو معاینه می کنه که شاید شما تصورش رو هم نمی تونید بکنید. پس دکتر مثل مکانیک بدن شماست. کاملا راحت باشید.
    4- درباره جوشها ابتدا به دکتر عمومی و سپس تحت راهنمایی ایشان به یک متخصص پوست مراجعه بفرمایید.
    در رابطه با مشکل آلت به یک دکتر اورولوژی مراجعه بفرمایید.
    5- خانمها معمولا از برقراری رابطه جنسی شرم و حیا دارند، اما ترس اونها بیشتره. یعنی بعضی از خانمها به شدت می ترسند. پیشنهاد من به شما معاشقه در دوران نامزدی و آماده سازی روحی خود و همسرتان، و نزدیکی بعد از ازدواج است.

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید