شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

شیر دار شدن سینه ها

1. با سلام

خانمی هستم 26 ساله
    یکسال است که ازدواج کرده ام
    می خواهم یک نوزاد رو به فرزندی قبول کنم و باشیر خودم تغذیه اش کنم
    آیا راهی هست که بدون بچه دار شدن و زایمان سینه هایم شیر دار شود؟
    برای سلامتی ام ضرری ندارد؟

با تشکر

2. galaxy666 نوشته است: با سلام

خانمی هستم 26 ساله
    یکسال است که ازدواج کرده ام
    می خواهم یک نوزاد رو به فرزندی قبول کنم و باشیر خودم تغذیه اش کنم
    آیا راهی هست که بدون بچه دار شدن و زایمان سینه هایم شیر دار شود؟
    برای سلامتی ام ضرری ندارد؟

با تشکر

سلام.
    اول به خاط کار خداپسندانه ای که انجام میدید، شدیدا شما رو تحسین می کنم.
    اما اگر مهر شما به اون اندازه هست که می خواید این کار رو بکنید نبایددادن شیر خودتون چندان مهم باشه. گویی اگه امکام پذیر باشه محبت کردن روراحتتر می کنه.

شیردار شدن سینه پس از وضع حمل، یک موهبت الهی است که خداوند و پیامبر بهعنوان یک رخداد حیرت انگیز برای انسان، از اون یاد می کنند و انسان رو بهتدبر در اون دعوت می کنند.
    شیردار کردن سینه به راحتی امکان پذیر نمی باشد (یعنی تقریبا غیر ممکن می باشد). در برخی افراد به دلیل برهم خوردن نظم هورمونی ترشحات شیر مانندی مشاهده می شود که دارای خاصیت صددر صدی شیر نیستند.
    اما در بعض افراد برخی قرصها و آمپولهای هورمونی تاثیر گذاری می کند.البته این روش برای بدن شما چندان خالی از ضرر نخواهد بود. به دلیل اینکهاین کار با تقویت هورمونهای زنانه انجام میشود بدن شما را در برابر سرطانتا حدی مستعد می کند. از نام بردن این داروها خودداری می کنم چون احتمالاستفاده خود سرانه توسط دیگر بازدید کنندگان وجود داره.
    به شما توصیه می کنم برای راهنمایی بیشتر به متخصص زنان مراجعه کنید تا آزمایشهای مربوطه را انجام داده و شرایط بدنتان را بررسی کند.
    اما فراموش نکنید که در صورت انجام این کار، ماده ترشحی تا حدی شبیه شیر می باشد اما خاصیت صددرصدی شیر را ندارد.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید