شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ترس خانوم از نزدیکی

1. با سلام
    آقای دکتر من جوان 28 ساله هستم حدود دو هفته ای هست که ازدواج کردم و ما رابطه مونو خیلی خوب شروع می کنیم ولی وقتی نوبط به دخول می شه خانوم من شروع می کنه به مقاومت حتی اجازه نمیده نریکش کنم و شروع می کنه به گریه کردن این کریه کردن بیشتر به خاطر فشار من یا ترسش نیست فکر می کنم این گریه بیشتر به خاطر اینه که نمیتونه اجازه بده که من با هاش نزدیکی کنم می دونم از نظر فکری خیلی الان اذیت میشه هر چند من می سعی می کنم بهش دلداری بدم و می گم مهم نیست ولی فایدهای نداره اگه میشه منو راهنمایی کنید واقعلا ضروریه
    ممنون

2. شما سوالتون واضح نیست من هر چی فکر میکنم نمیدونم مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad
    شما نه بهش فشار میارید و میگید که از ترسم نیست.  Confused بهتره به یک روانپزشک مراجعه کنید چون این مشکل با صحبت و پیدا کردن مشکل اصلی حل میشه.
    حتی شما خودتونم میتونید اعتمادش و جلب کنید تا از مشکلش با شما حرف بزنه.
    همیدوارم هرچه زودتر مشکلتون حل بشه Rolling Eyes  Sad

3. maryam68 نوشته است: شما سوالتون واضح نیست من هر چی فکر میکنم نمیدونم مشکل کجاست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Sad
    شما نه بهش فشار میارید و میگید که از ترسم نیست.  Confused بهتره به یک روانپزشک مراجعه کنید چون این مشکل با صحبت و پیدا کردن مشکل اصلی حل میشه.
    حتی شما خودتونم میتونید اعتمادش و جلب کنید تا از مشکلش با شما حرف بزنه.
    همیدوارم هرچه زودتر مشکلتون حل بشه Rolling Eyes  Sad
    ببینید من گفتم من قبل از ازدواج با خانومم رابطه خارج از واژن داشتیم و الان هم اینکار رو انجام می دم ولی وقتی به مرحله دخول که می رسه خانوم من از شدت ترس و اضطراب این اجازه رو به من نمیده از من خواهش می کنه که این کار رو انجام ندم و بعد به خاطر اینکه نمی تونه با من نزدیکی کنه و از ترسش یا از هردو شروع به گریه می کنه خودش میگه میترسم و این ترس تازگی در اون بوجود اومده حتی خودش میگه این کار رو تو خواب با من انجام بده که من گفتم نه البته به دکتر زنان مزاجعه کریم قرص دیازپام داد که یه شب یه دونه خوردتفاوتی نکرد البته کرم  لیدوکایین اچ هم بود که اون هم استفاده کردم و به اون قول دادم که هیچ دردی نخواهد داشت و لی باز در مرحله عمل اجازه نداد .Sad

4. بله متوجه شدم.نمیدونم شما میدونید پرده ی همسرتون از چه نوعی یا نه؟؟؟؟؟؟
    ولی این قضیه میتونه خیلی کمک کنه.با مراجعه به دکتر ممکنه پرده ی ایشون ازنوعی باشه که براحتی پاره میشه و بسیار نازکه و دکتر میتونه این و کاملا برای همسرتون توضیح بده.
    یا شما میتونید از اسپری های بی حس کننده  استفاده کنید.
    شما میتونید به همسرتون توضیح بدید که این درد قابل تحمله و نباید از چیزی بترسه و یه دردیه که با لذت زیادی همراهه.
    اگر خیلی مقاومت میکنن میتونید با توافق پرده رو در مطب پاره کنید البته قبل از اینا روان پزشکم میتونه بهتون کمک کنه.
    دیگه واقعا هیچی به ذهنم نمیرسه. فقط امیدوارم هرچی زودتر مشکلتون حل بشه Rolling Eyes  Confused

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید