شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

راهنمایی برای نزدیکی

1. faeghah1

کاربر نيمه فعال

کاربر نيمه فعال
    با سلام
    من 22 ساله هستم تا مدت دیگه قصد ازدواج دارم اگه خدا بخواد
    البته الان ارتباط دوستی داریم
    همسر ایندم عادت داره حرفشو مستقیم نزنه و توی لفافه بگه
    البته اشاره غیر مستقیمی به رابطه جنسی کرد که کلا مخالفت کردم و قاطع گفتم بعد ازدواجمون
    چه جوری بگم اون با این که مرده ولی حوشش نمیاد پیش قدم باشه برای رابطه جنسی و علاقه منده منم بگم ولی من دوست ندارم
    یک جورایی میترسم سرد باشه بعد ازدواج
    چه جوری بهش بفهمونم که من دوست دارم اون بگه و اجازه نگیره حتی زورکی هرکاری میحواد بکنه؟
    نهایتا اگه بنا باشه من پیش قدم بشم چی کار باید بکنم؟
    در ضمن یک مشکل دیکه هم هست که خیلی عذابم میده بعدا حواهم گفت
    ممنون

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. سلام.از همین العان مسائلتونو حل کنید که احیانا اگر از نظر جسمی یا حتی رابطه جنسیی و اخلاقی وروحی باهم به مشکل خوردین زودتر متوجه بشین شاید بعد از ازدواج خیلی دیر بشه.به حر حال باز بستگی به طرز فکر خودتون داره به نظر من دیگه باید با کمی روشن فکری رفت جلو. رک بودنم خوبه.

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  3. faeghah1 نوشته است: با سلام
    من 22 ساله هستم تا مدت دیگه قصد ازدواج دارم اگه خدا بخواد
    البته الان ارتباط دوستی داریم
    همسر ایندم عادت داره حرفشو مستقیم نزنه و توی لفافه بگه
    البته اشاره غیر مستقیمی به رابطه جنسی کرد که کلا مخالفت کردم و قاطع گفتم بعد ازدواجمون
    چه جوری بگم اون با این که مرده ولی حوشش نمیاد پیش قدم باشه برای رابطه جنسی و علاقه منده منم بگم ولی من دوست ندارم
    یک جورایی میترسم سرد باشه بعد ازدواج
    چه جوری بهش بفهمونم که من دوست دارم اون بگه و اجازه نگیره حتی زورکی هرکاری میحواد بکنه؟
    نهایتا اگه بنا باشه من پیش قدم بشم چی کار باید بکنم؟
    در ضمن یک مشکل دیکه هم هست که خیلی عذابم میده بعدا حواهم گفت
    ممنون

سلام.
    در صورت نزدیکی دوران نامزدی، احتمال سرد شدن اینگونه روابط پس از ازدواج وجود داره. خصوصا اینکه آقایون بعد از ازدواج با این مسئله قدری ملایمتر برخورد می کنند که این نشان دهنده فروکش کردن شور آغازینه. اما این مسئله نباید باعث بشه تا از لذتهای دیگر دوران نامزدی غافل بشید. تماس بدن در بسیاری از مواقع اگر با نوازش همراه باشه هم خاطرات خوبی رو به همراه داره و هم هر دو طرف رو راضی نگه می داره و هم تقدس طرفین حفظ میشه (البته شدیدا تاکید می کنم از نزدیکی مقعدی جدا خودداری بفرمایید). اصولا دوران نامزدی به واسطه همین نامزد بازیها ولی محدودیتهاست که همواره شیرینه. پس از شیطنتهای دوران نامزدی غافل نشید.
    در مورد مشکل دوم هم باید بگم: برای بار اول به طور غیر مستقیم بهش بگید، مثلا با این کلام که " دوست دارم بعداز ازدواجمون اگه قراره زناشویی اتفاق بیفته بدون خبر من باشه تا غافلگیر بشم، من غافلگیری و خیلی دوست دارم" یا اینکه تمام مسائل عاشقانه و زناشویی رو به همراه کلمه غافلگیرانه به کار ببرید. و البته برای اینکه ایشون از لفافه گویی فاصله بگیرند جملات بالا رو جوری بیان کنید که بفهمه شما قدری دیر مسئله رو میگیرید و اگه صریح نباشه سرش بی کلاه میمونه.
    اگر بار اول کار ساز نبود در مرحله دوم به صراحت مسئله رو باهاش مطرح کنید، در هنگام مطرح کردن این مسئله سعی کنید از (جملات، کلمات، مثالها، یا آهنگ کلامی) خاصی در بیان استفاده کنید. با انجام این کار تا مدتی بیمه خواهید بود. و اگر فراموش شد، دفعات بعد می تونید با استفاده از همون (جملات، کلمات، مثالها، و یا آهنگهای کلامی) خاص به طور غیر مستقیم، حرفتون رو بهش یاد آوری کنید.
    امیدوارم مشکلت حل بشه عزیزم. فکر کنم اگه یه آقای محترم این نوشته من رو بخونه از سیاست زنانه ما خانمها مخش سوت می کشه. Very Happy  Mr. Green

تشکر شده توسط : 7 کاربر
  4. سلام عزیزم.
    اول از همه باید بگم یکی و داری که براش خیلی مهمی چون به هیچ وجه حاضر نیست کاری رو بکنه که دوست نداری.بعد این فقط یه احساس زودگذر که دوست داری حتی به زور کاری کنه که میخواد اگر یه روز این کارو بکنه قیافت دیدنی میشه ببخش انقدر راحت باهات حرف میزنم.منم یروز مثل تو فکر میکردم ولی وقتی فقط یبار اونم به شوخی گوشه ای از زور و دیدم خیلی عصبانی شدم اون موقع به اولین چیزی که فکر میکنی اینه که نظرت اصلا مهم نبوده و هیچ ارزشی نداشتی.
    باید بدونی همچین پسرایی کم پیدا میشن که تا این حد طرف مقابلشون براشون مهم باشه.واون کسی که این وسط رو راست نیست تویی دوست نداری به زبون بیاری که منم دوست دارم رابطه جنسی داشته باشیم Razz ولی باید بدونی رابطه جنسی یه رابطه ی دوطرفست و هر دو طرف باید بخوان اونم با شرایط تو دوست من. این از همه چیز قشنگتره که تو رضایتتو خیلی واضح و رک بیان کنی مطمئن باش هیچ فکر بدی دربارت نمیکنه اخه تو از اینم میترسی Question  Rolling Eyes  Wink  Razz  منم یه روز مثل تو به همه این چیزا فکر میکردم حالا یکم بری جلوتر میبینی که این اخلاقی که همسر ایندت داره چقدر خوب و لذت بخشه و هر کسی تا این حد دارای این اخلاق نیست و تو باید خوشحال باشی.
    و جیز دیگه ای که میخواستم بگم اینه که سعی کنید رابطه ای بسازید که انقدر راحت باشید که بدترین چیزها و بدترین احساساتتون به هم بگید و دربارش صحبت کنید چون همین مشکلات کوچیکه که رو هم جمع میشه و فاجعه میسازه.راحتی از هر چیزی بهتر و قشنگتره Laughing  
    امیدوارم موفق باشی و خوشبخت. Wink  Razz

تشکر شده توسط : 6 کاربر
  5. سلام
    به نظر من که خودم هم یک مرد هستم این گونه روابط اگر بعد از مراسم عقدتون باشه خیلی بهتره چون امکان داره بعد از نزدیکی اون عشق و علاقه از بین برود البته این قطعی نیست

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. mehdi_gil نوشته است: سلام
    به نظر من که خودم هم یک مرد هستم این گونه روابط اگر بعد از مراسم عقدتون باشه خیلی بهتره چون امکان داره بعد از نزدیکی اون عشق و علاقه از بین برود البته این قطعی نیست و از لحاظ دینی و مذهبی هم چون به هم محرم نیستید حکم زنا رادارد پس چن مدتی را تحمل کنید

سلام

دوست عزیز موقع پاسخگویی به سوالان لطفا به زمان ارسال سوال هم دقت کنید
    این تاپیک تقریبا آخرین بار یکسال پیش فعال بوده و لزومی نداره بعد از ماهها بهش پاسخ داده بشه
    ضمن اینکه اینجا تالار پزشکی هست و لطفا پیرامون مسائل پزشکی صحبت کنید
    موفق باشید

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  7. سلام
    لطفا چند روش مختلف نزديكي كردن را توضيح دهيد(موقعيت زن و مرد)

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید