شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

سرطان پستان

1. سلام
    دوستی دارم 24 سال سن دارد و مدت یک سال پیش دچار درد شدیدی در قسمت سینه شدن که همراه به درد عفوت از پستانشان خارج شده به دکتر مراجعه کردن گفتن باید عمل شود بدون دادن هیچ توضیحی
    این بیمار در روزهای اخر عادت ماهیناشان دچار این درد میشن که شدت درد انقدر زیاد هستش که تمام لباسهایشان را در میاورند و عفونت از پستانش خار ج میشود طوری که نوک پستان از هم باز میشود
    اقای دکتر  ایا امکان دارد که سرطان باشد اگه جواب بله است و یا این بیماری خطرناک , بفرمائید تا ما اقدامات لازم را انجام بدیم قرار است که خودمان این دوست را به نزد پزشک ببریم چرا که ایشان از خطرناک بودن این احتمال سرطانی بودن خبر ندارند ممنون میشم که راهنمایی بفرمائید.

2. medya1981 نوشته است: سلام
    دوستی دارم 24 سال سن دارد و مدت یک سال پیش دچار درد شدیدی در قسمت سینه شدن که همراه به درد عفوت از پستانشان خارج شده به دکتر مراجعه کردن گفتن باید عمل شود بدون دادن هیچ توضیحی
    این بیمار در روزهای اخر عادت ماهیناشان دچار این درد میشن که شدت درد انقدر زیاد هستش که تمام لباسهایشان را در میاورند و عفونت از پستانش خار ج میشود طوری که نوک پستان از هم باز میشود
    اقای دکتر  ایا امکان دارد که سرطان باشد اگه جواب بله است و یا این بیماری خطرناک , بفرمائید تا ما اقدامات لازم را انجام بدیم قرار است که خودمان این دوست را به نزد پزشک ببریم چرا که ایشان از خطرناک بودن این احتمال سرطانی بودن خبر ندارند ممنون میشم که راهنمایی بفرمائید.
    سلام.
    موارد ذکر شده توسط شما می تواند به دلایل مختلف از جمله یک نوع از سرطان پستان (سرطان در غدد شیری) به وجود آید.
    البته می تواند به دلیل بر هم خوردن نظم هورمونی و عفونت در پستان نیز باشد و ... .
    توصیه شدید به مراجعه هر چه سریعتر به پزشک جهت معاینات اصولی تر و با استفاده از آزمایشات نمونه برداری از سینه.

گرچه نظر جناب دکتر صادقی همچنان راهگشاتر خواهد بود.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  3. مرسی از جوابتون کاش اقا ی دکتر هم نظرشون رو سریع میدادند
    من مادر بزرگم این حالت رو داشت که از عمل کردن اجتناب کردن ولی الان حالشون رو به وخامت و بیماریهای دیگه نیز اضافه شده قبلا مادر بزرگم اب سفید رنگ مثل این دوست میدیدند اما الان خون نیز میبینن از حالات مشابه با بیماری مادربزرگم متوجه خطرناک بودن بیماری ایشان شدم در صورتی که مادر بزرگم سنی بالغ بر 80 سال دراند واین دختر خانم23-24 میباشند

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  4. medya1981 نوشته است: مرسی از جوابتون کاش اقا ی دکتر هم نظرشون رو سریع میدادند
    من مادر بزرگم این حالت رو داشت که از عمل کردن اجتناب کردن ولی الان حالشون رو به وخامت و بیماریهای دیگه نیز اضافه شده قبلا مادر بزرگم اب سفید رنگ مثل این دوست میدیدند اما الان خون نیز میبینن از حالات مشابه با بیماری مادربزرگم متوجه خطرناک بودن بیماری ایشان شدم در صورتی که مادر بزرگم سنی بالغ بر 80 سال دراند واین دختر خانم23-24 میباشند
    سلام عزیزم.
    باز تاکید می کنم مراجه سریع به پزشک متخصص و مورد اعتماد اولین و آخرین راهه و نباید غفلت و تاخیر کرد.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید