شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

افزایش قد و صندلها

1. با سلام من 37 سالمه وقد کوتاهی دارم وهمیشه از این موضوع رنج برده ام خیلی وقته در مورد خرید صندلهای افزابش قد تردید دارم البته تو ماهواره خیلی تبلیغ میشه میخواستم بدانم واقعا این صندلها تاثیر دارند یانه ؟لطفا راهنمایی کنید برای اینکه همیشه مجبورم کفشهای پاشنه بلند بپوشم وهمیشه در حسرت کفشهای اسپورتم واینو هم میدونم رفته رفته که سنم بالا میره  کوتاه تر هم میشم پس اگه کسی اطلاعی داره به من بگه متشکرم

2. با سلام.با اجازه دکتر صادقی Idea
    من استفاده از این صندل هارو توصیه نمیکنم چون تنها عاملی که در دفترچه های اونها برای استفاده هیچ صحبتی نشده افزایش قده.این صندلها چیزی شبیه ماساژورهایی هستند که حتی بر قلب و خیلی از اندام های شما تاثیر میذاره و در صورت اینکه شما مشکلی ندارید بر شما تاثیر منفی میذاره.
    این چیزها فقط تبلیغاته اگر بخرید و دفترچه ی اون هارو بخونید متوجه منظورم میشید.و شاید موجب پارگی رگهای پاتون بشن البته نمیخوام شلوغش کنم این چیزهایی که از این صندل ها دیدم و شنیدم.
    ممنون میشم اقای دکترم نظرشون و بگن چون من هم خریدم ولی همون موقع بعد از خوندن دفترچش پس دادم چون از قد چیزی ننوشته بود. Question  Question  Rolling Eyes

3. mske1349 نوشته است: با سلام من 37 سالمه وقد کوتاهی دارم وهمیشه از این موضوع رنج برده ام خیلی وقته در مورد خرید صندلهای افزابش قد تردید دارم البته تو ماهواره خیلی تبلیغ میشه میخواستم بدانم واقعا این صندلها تاثیر دارند یانه ؟لطفا راهنمایی کنید برای اینکه همیشه مجبورم کفشهای پاشنه بلند بپوشم وهمیشه در حسرت کفشهای اسپورتم واینو هم میدونم رفته رفته که سنم بالا میره  کوتاه تر هم میشم پس اگه کسی اطلاعی داره به من بگه متشکرم

سلام،
    در سنی که شما هستید چون رشد استخوانی دیگر وجود ندارد بجز جراحی کار خاصی نمی توان انجام داد.

4. سلام وخسته نباشید...
    من 19 سالمه وبه گفته ی دکتر هنوز صفحات استخوانیم بسته نشده قدم 180 است
    آیا این قرصهای افزایش قد که میگن دارای کلسیم ومنیزوم و... است باعث میشه قد کشید  واصلا قرصها رو توصیه میکنید واینکه مکملهای آرژنین میتونم استفاده کنم...
    ممنون

5. bigshow نوشته است: سلام وخسته نباشید...
    من 19 سالمه وبه گفته ی دکتر هنوز صفحات استخوانیم بسته نشده قدم 180 است
    آیا این قرصهای افزایش قد که میگن دارای کلسیم ومنیزوم و... است باعث میشه قد کشید  واصلا قرصها رو توصیه میکنید واینکه مکملهای آرژنین میتونم استفاده کنم...
    ممنون

سلام،
    معمولا مواد معدنی لازم جهت استخوان سازی توسط غذاهای معمول که خورده می شود ، به بدن می رسد و نیازهای آن را برطرف می کند، بر افزایش قد توصیه برای شما که هنوز صفحات رشد استخوانی باز دارید، انجام ورزشهای کششی و استفاده از رژیم غذایی تازه و غنی است.

6. دوستان .... من شنیده بودم که اعصابی در پا هست که مربوط به رشد قد هستن و با تحریک ممکنه اثر کنن .. آیا درسته؟
    + میگن عملی هست که در اون ساق پارو چندین قسمت میکنن (میشکنن  ) و بعدش مییندن تا جوش بخوره . آیا هست؟

7. ali_apolo نوشته است: دوستان .... من شنیده بودم که اعصابی در پا هست که مربوط به رشد قد هستن و با تحریک ممکنه اثر کنن .. آیا درسته؟
    + میگن عملی هست که در اون ساق پارو چندین قسمت میکنن (میشکنن  ) و بعدش مییندن تا جوش بخوره . آیا هست؟

سلام،
    این عملی که ذکر کردید وجود دارد ولی چون دارای عوارض زیادی است در افرادی که علل قطعی برای انجام آن وجود داشته باشد انجام می شود.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید