شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

درد اولین دخول؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1. سلام Wink
    میخواستم بدونم درد تا چه حد در اولین دخول طبیعی؟؟؟؟؟؟؟بطوری که پرده حدودا دو ماه قبل پاره شده من بعد از اولین دخول کامل بعد از یکبار ارضا شدن با سوزش و درد دیگه حتی دست زدن به التم ناراحتم میکرد و سوزش داشتم.و دیگه نتونستم یکبار دیگه ارضا بشم. ایا این درد و سوزش برای اولین بار طبیعی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممکنه سوزش بخاطر حساسیت به کاندم باشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Rolling Eyes
    متشکرم Confused

2. maryam68 نوشته است: سلام Wink
    میخواستم بدونم درد تا چه حد در اولین دخول طبیعی؟؟؟؟؟؟؟بطوری که پرده حدودا دو ماه قبل پاره شده من بعد از اولین دخول کامل بعد از یکبار ارضا شدن با سوزش و درد دیگه حتی دست زدن به التم ناراحتم میکرد و سوزش داشتم.و دیگه نتونستم یکبار دیگه ارضا بشم. ایا این درد و سوزش برای اولین بار طبیعی بوده؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    متشکرم Confused

سلام
    دوست عزيز معمولاً وقتي نزديك براي چند روزي صورت نگيرد خانم ها در اولين دخولشان كمي احساس درد و سوزش ميكنند ولي اگر اين درد و سوزش همراه با تكرر ادرار و يا ترشحات با رنگ و بوي غير طبيعي و بد باشدند و يا اگر در رابطه جنسی هاي بعدي نيز اين درد وجود داشت بهتر است توسط پزشك زنان معاينه شويد
    در شمن حساسيت ناحيه كليتوريس بعد از اورگاسم در زنان طبيعي است و لمس اين ناحيه ميتواند دردناك باشد
    براي كاهش درد در هنگام  نزديكي ازشريك جنسي خود بخواهيد ابتدا شما را به اندازه كافي تحريك كند تا تزشحات لزج واژن به اندازه كافي محيط را لغزنده كند
    اگر ترشحات شما كم است از  ژل لوبريكانت كه در تمام داروخانه ها موجود ميباشد بهره بگيريد

3. maryam68 نوشته است: سلام Wink
    متشکرم Confused

سلام.
    ضمن تایید کلیه فرمایشات جناب کاوه باید اضافه کنم، دخول در یکی دو ماه اول معمولا با سوزش همراهه. اما بعضی اوقات نوع سوزش به نوع کاندم مصرفی هم بستگی و ارتباط تنگاتنگ داره.
    من هم در درجه اول به شما توصیه می کنم سعی کنید در ابتدا بیشتر تحریک شوبد تا واژن شما با ترشحات کافی محیط را آماده کند. و همچنین از کاندم مناسب استفاده کنید. کاندمهایی که برای روزهای اول زناشویی مناسب هستند معمولا بدون زائده و با مقدار چربی مناسب برای دخول همراه هستند.
    یک روش دیگر هم وجود دارد و اونهم اینه که همسرتون بدن دخول و با تحریک کلیتوریس یک بار شما رو به ارگاسم برسونه. این عمل باعث میشه که ترشحات در داخل واژن به قدر کافی به وجود بیاد و محیط رو برای دخول کاملا آماده می کنه. عمل زناشویی اصلی رو بعد از 15 تا 45 دقیقه (که بستگی به زمان آماده شدن مجدد شما داره) انجام بدید.

4. من با همسرم حدود 25 روز ازدواج کردیم همسرمم درد زیادی از پاره شدن پرده بکارت داشته و ما هنوز نتونستیم این کارو به صورت کامل انجام بدیم همچنین این قضیه باعث شده که زن من از دخول بترسه و همش خودشو جم کنه و همچنین تو روحیه منم تاثیر گذشته و حالت نعوظم پایدار نیست و سریع میخوابه حالا اگه میشه راهنمایی کنین که چی کار ابید بکنیم. مرسی

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  5. با سلام
    حمید عزیز این موضوع تقریباً برای همه زوجها بوده و هست(اغلب تا یکی دو هفته ادامه داره) و به مرور زمان و با تعدد آمیزش دهانه واژن بیشتر باز میشه و دخول راحتتر صورت میپذیره ولی ضمن تایید نظرات دوستان قبل از دخول بیشتر همسرتونو تحریک کنید تا اولاً دردش کمتر شه و  دوماً در اون عوالم کمتر به درد فکر کنه. یک راه دیگه استفاده از پماد های روان کننده موجود در داروخانه هاست.
    موفق باشید.

6. در ادرامه نظر دوستان باید بگم:
    تحریکات قبل از نزدیکی میتواند بسیار موثر باشد.
    استفاده از ژل لیبروکانت که در داروخانه ها با قیمت بسیار ارزان یافت میشود.
    استفاده از اسپری های بی حسی یا به عبارتی لیدوکایین ها موثر میباشد.
    عدم پایداری نعوظ میتواند دلایل خاص خودش را داشته باشد که بعید میدونم شامل شما دوست عزیز بشود شما با دیدن این حالت همسرتان نگران میشوید و دچار استرس که این خودش عامل بزرگی در ناپایداری نعوظ باشد.
    موفق باشید.

7. hamides نوشته است: من با همسرم حدود 25 روز ازدواج کردیم همسرمم درد زیادی از پاره شدن پرده بکارت داشته و ما هنوز نتونستیم این کارو به صورت کامل انجام بدیم همچنین این قضیه باعث شده که زن من از دخول بترسه و همش خودشو جم کنه و همچنین تو روحیه منم تاثیر گذشته و حالت نعوظم پایدار نیست و سریع میخوابه حالا اگه میشه راهنمایی کنین که چی کار ابید بکنیم. مرسی

پاسخ همه سوالاتون قبلا داده شده
    برای همسرتون عبارت " واژینیسموس " رو از نوار جستجوی بالای همین صفحه سرچ کنید
    و برای خودتون
    عبارت " نعوظ " رو .....

هیجانات و اضطرابهای اولین روابط معمولا چنین مشکلاتی رو سبب میشه

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 1 کاربر ديگر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید