شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

ايا من هنوز تخمك گذاري ميكنم؟؟؟

1. با سلام
    من از سال 83 تا 86 حدود 5 بار عمل ميكرواينجكشن كردم كه فقط پارسال به حاملگي منجر شد ودر 8 هفتگي رشد جنين متوقف شد(با اينكه در هفته 6 قلب تشكيل شده بود) و من مجبور به كورتاژ شدم
    حالا چند سوال دارم كه اميدوارم جواب بگيرم:

1-اگر من اندومتريوز داشتم با عمل كورتاژ رفع ميشود يا نه؟

2-بعد از كورتاژ(ابان 86) من در زمانهاي پريود بيحالي عجيبي پيدا ميكنم ايا هنوز بعد از گذشت 9 ماه اين مسئله طبيعي است؟

3- حدود 3 دوره است كه قبل از زمان پريود حدود 2 روز لك قهوهاي ميبينم وبعد پريود ميشوم كه 2روز خونريزي است و دوباره مقدار ان كم و قهوهاي ميشود..علت اين مسئله چيست ميتواند ايا به تنبلي تخمدان دچار شدم يا ديگر تخمك گذاري نميكنم؟؟؟؟

(درضمن علت ميكرو كردن ما ازو اسپرمي شوهرم است كه از طريق fna نمونه اسپرم ميدهد)
    با تشكر

2. hediyeh نوشته است: با سلام
    من از سال 83 تا 86 حدود 5 بار عمل ميكرواينجكشن كردم كه فقط پارسال به حاملگي منجر شد ودر 8 هفتگي رشد جنين متوقف شد(با اينكه در هفته 6 قلب تشكيل شده بود) و من مجبور به كورتاژ شدم
    حالا چند سوال دارم كه اميدوارم جواب بگيرم:

1-اگر من اندومتريوز داشتم با عمل كورتاژ رفع ميشود يا نه؟

سلام،
    خیر، آندومتریوز درمانهای اختصاصی دارد و با کوتاژ برطرف نمی شود.

hediyeh نوشته است: 2-بعد از كورتاژ(ابان 86) من در زمانهاي پريود بيحالي عجيبي پيدا ميكنم ايا هنوز بعد از گذشت 9 ماه اين مسئله طبيعي است؟

بی حالی و ضعف کنونی ارتباطی با کورتاژ ندارد، شاید این حالت به دلیل خونریزیهای زیاد و تغییرات هورمونی باشد.

hediyeh نوشته است: 3- حدود 3 دوره است كه قبل از زمان پريود حدود 2 روز لك قهوهاي ميبينم وبعد پريود ميشوم كه 2روز خونريزي است و دوباره مقدار ان كم و قهوهاي ميشود..علت اين مسئله چيست ميتواند ايا به تنبلي تخمدان دچار شدم يا ديگر تخمك گذاري نميكنم؟؟؟؟

(درضمن علت ميكرو كردن ما ازو اسپرمي شوهرم است كه از طريق fna نمونه اسپرم ميدهد)
    با تشكر

نحوه خونریزی در افراد مختلف متفاوت است ، ریزش بافت رحمی به تدریج شروع می شود و لکه بینی ها مربوط به مراحل ابتدایی ریزش است، با این حال ممکن است تنظیمات هورمونی در شما دچار اختلال شده باشد و بدون ارزیابی دقیق نمی توان در مورد تخمک گذاری اظهار نظر نمود.

3. از پاسخهاي با صبر و حوصلتون ممنون
    سعي ميكنم در اسرع وقت يك سري ازمايش هورموني كامل بدم

با تشكر فراوان

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید