شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

آیا نزدیکی مکرر در 15 روز از ماه مشکلی ایجاد می کند؟

1. شوهرم شهرستان هستند و ما هر ماه 15 روز همدیگه رو می بینیم و در این 15 روز هر شب نزدیکی داریم شاید بعضی وقتها ه 2-3 بار در روز هم باشد  این مشکلی برای من و شوهرم پیش نمیاره و ما قصد بچه دار شدن هم نداریم از قرص استفاده میکنم باید روش جلوگیری رو عوض کنم

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  2. mahdyeh60 نوشته است: شوهرم شهرستان هستند و ما هر ماه 15 روز همدیگه رو می بینیم و در این 15 روز هر شب نزدیکی داریم شاید بعضی وقتها ه 2-3 بار در روز هم باشد  این مشکلی برای من و شوهرم پیش نمیاره و ما قصد بچه دار شدن هم نداریم از قرص استفاده میکنم باید روش جلوگیری رو عوض کنم
    سلام.
    خیر، اگر قرصها درست و به موقع مصرف بشن هیچ مشکلی برای شما به وجود نمیاد.
    موفق باشید.

3. نه مشکلی پیش نمیآد!!

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  4. به نظر من این خبر خیلی خوبیه. نشون میده که رابطه ی جنسی براتون جذاب و مهمه. فکر نمی کنم ایرادی هم داشته باشه، به شرط اینکه بهونه ای برای فرار از مشکلات دیگه نباشه.

5. سلام
    سعی کنید با تغذیه مناسب قوای عمومی همسرتان را تقویت کنید تا در دراز مدت دچار ضعف
    و سستی نگردند که در غیر انصورت مشکلات خاص خود را به همراه خواهد داشت
    (وارد شدن بار اضافی وبیش از حد به بدن در مقطع زمانی کوتاه بدن را ضعیف وفرسوده خواهد کرد)

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  6. mahdyeh60 نوشته است: شوهرم شهرستان هستند و ما هر ماه 15 روز همدیگه رو می بینیم و در این 15 روز هر شب نزدیکی داریم شاید بعضی وقتها ه 2-3 بار در روز هم باشد  این مشکلی برای من و شوهرم پیش نمیاره و ما قصد بچه دار شدن هم نداریم از قرص استفاده میکنم باید روش جلوگیری رو عوض کنم

نه  عزیزم بهتون  تبریک  میگم  چه  اشکالی  میتونه  داشته  باشه  این  عالیه  لذتشو  ببر.
    اما  بدون  مصرف  قرص  از  لحاظ  زمانی  باید  محدود  باشه  معمولا  بعد  6  ماه  باید  روشتو  عوض  کنی و  بهتر  هست  درباره  نحوه  جلوگیریت  با  متخصص  زنان  حتما  مشورت  کنی.
    خوش  باشی

تشکر شده توسط : 3 کاربر
  7. سلام
    این واقعا جای تبریک داره به  خاطر  اینکه  در این مدت حداکثر استفاده را میبرید تا در مواقع تنهائی به مشکل نخورید

امیدوارم همیشه شاد و سرحال باشید

8. هیچ اشکالی نداره عزیزم فقط روش جلوگیریتو عوض کن

9. نه خیر مشکلی بوجود نمی آورد و خیلی هم خوب است ولی برای من یک سوال پیش میاد که شما چطوری آن 15 روز بقیه را بدون همسرتون نیاز جنسی تان را برطرف میکنید؟

10. من شنیدم که خانمها در روز نباید بیش از 4 بار به ارگاسم برسن درسته؟

11. jiji نوشته است: من شنیدم که خانمها در روز نباید بیش از 4 بار به ارگاسم برسن درسته؟

استانداردی در این رابطه وجود ندارد

توافق طرفین
    قوای جنسی و جسمی
    و فرهنگ و ...
    هر زوجی تعیین می کنه که چندبار و چند دفعه ...

این پست توسط دکتر رهام صادقی (مدیریت سایت) تایید شده است
    تشکر شده توسط : ROHAM و 3 کاربر ديگر
  12. افرين به شما اينكه خيلي خوبه خيليها ارزو دارن اينجوري باشن

13. بهت تبريك ميگم عزيزم . اين نهايت عشق و علاقه شما به هم و نشون ميده  و خيلي خوبه كه از تمامي لحظات به خوبي استفاده مي كنيد و لذت ميبريد .

چون منم دقيقا مثل تو هستم  ؛  4ماهه كه ازدواج كردم با اين تفاوت كه من و شوهرم در يك شركت و دقيقا ميز روبروي هم هستيم .  و هر روز بيشتر از ديروز  به انجام اين مهم مشتاق هستيم.

فقط سعي كن از نظر تغذيه به خوبي به خودت و شوهرت برسي ؛ چيزاي مقوي بخوريد سعي كن هر روز صبح شير و خرما يا شير و عسل و در برنامه صبحانتون قرار بدي. تا انرژي لازم را داشته باشيد.
    از گروه مغزها (پسته .بادم.گردو..... و خشكبار مقوي) در طول روز استفاده كني.
    از انواع حلوا هاي گرم و ميوه ها و سبزيجات تازه استفاده كن.

و سعي كن روشهاي جلوگيري و با مشورت دكترزنان مصرف كني و تغيير بدي.

اميدوارم در تمامي مراحل زندگيت همينطور شاداب و پر انرژي باشي و روز به روز به عشق و علاقه شما به هم افزوده شود.

14. سلام رفیق
    خیلی عالیه.....
    اول اینکه شما دو نفر بیشتر قدر همدیگرو میدونید
    ولی یادت باشه تنوع پو زیشنها رو از یاد نبر
    تکراری عمل نکنید.......و سعی کنید با ورزش و تغذیه مناسب بدن رو متعادل و شاداب حفظ کنید
    چنین رابطه جنسیهای پی در پی .......برای مردها شکم......برای خانمها چاقی در منطقه باس وشکم به ارمغان میاره........مخصوصا که 15 روز وقفه به منزله استراحت.....بنابراین طرفین تنبل میشن.....
    یادت باشه.......بازی .......دویدن.....پیاده روی.....اینها هم خیلی موثر.....
    زنانگی رو از یاد نبر........متنوع باش......و همیشه کاری کن همسرت مشتاق تر از قبل جلو بیاد......
    ولی یادت باشه.......بعد از مدتی.........یک تا 5 سال بعد........این قدرت رو نخواهید داشت.......بنابراین.......سعی کن بدنتو برای اون روزا اماده کنی........
    ورزش کن..........مخصوصا تو...........میدونی زنها خیلی زود از فرم خارج میشن در اثر رابطه جنسی

تشکر شده توسط : 5 کاربر
  15. سلام
    اتفاقا من شنیدم که نزدیکی زیاد اسپرم را زیادتر می کنه

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 2
رفتن به صفحه 1   

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید