شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

چاقی و چای سبز

1. سلام اقای دکتر 26سال سن دارم 159 قدم هستش و 65 کیلو وزن دارم.
    مدت بسیار زیادی است که ورزش میکنم ولی نه عرق میکنم و نه وزن کم میکنم رژیم میگیرم ورزشهای مختلف حتی از سی دی سودی هم استفاده کردم ولی از 65 کیلو کمتر نمیشم این مدت یک ماه است چای سبز میخورم و تا حدودی رودهام کار میکنن ومیشه گفت بهتر از سابق دفع دارم
    ایا این چای کمکی به لاغر شدنم میکند همراه با رژیم و ورزش کاملا نامید شدم نه میتونم سیر بخورم و نه لاغر میشم در خانوادمون هم فقط من اضافه وزن دارم من باید بشم 54/5 چر صورتی که الان 10 کیلو اضافه دارم کمکم کنید حتی به جین هم رفتم سودی نداشته

2. medya1981 نوشته است: سلام اقای دکتر 26سال سن دارم 159 قدم هستش و 65 کیلو وزن دارم.
    مدت بسیار زیادی است که ورزش میکنم ولی نه عرق میکنم و نه وزن کم میکنم رژیم میگیرم ورزشهای مختلف حتی از سی دی سودی هم استفاده کردم ولی از 65 کیلو کمتر نمیشم این مدت یک ماه است چای سبز میخورم و تا حدودی رودهام کار میکنن ومیشه گفت بهتر از سابق دفع دارم
    ایا این چای کمکی به لاغر شدنم میکند همراه با رژیم و ورزش کاملا نامید شدم نه میتونم سیر بخورم و نه لاغر میشم در خانوادمون هم فقط من اضافه وزن دارم من باید بشم 54/5 چر صورتی که الان 10 کیلو اضافه دارم کمکم کنید حتی به جین هم رفتم سودی نداشته

سلام،
    همانطور که بارها گفته شده انجام حرکات ورزشی مناسب در کنار رژیم غذایی متعادل یعنی مصرف انرژی بیش از انرژی دریافتی به کاهش وزن به بهترین نحو کمک می کند. حال برای ایجاد این روند ممکن است روشهای مختلفی ارائه شود که هر فرد با توجه به شرایط خود از آنها بهره می گیرد. اینکه تنها مصرف چای سبز باعث لاغری شود، چنین نخواهد شد . در ضمن ژنتیک و ساختار اسکلتی بدن را هم باید در نظر داشته باشید.

3. اقای دکتر همراه با چای سبز 250 درازو نشت و ورزش کمر و پهلو  میرم احساس کیکنم بهتر شئم مرسی از کمکتون

تشکر شده توسط : 1 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید