شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

رابطه جنسی تا چه مدت قابل اثبات است ؟

1. با سلام

من دختری 20 ساله ام و پرده ام حلقوی

حدود 13 ماه با پسری که دوستش داشتم و دارم دوست بودم و در این مدت 4 بار رابطه جنسی از جلو داشتیم . اما هیچ اثری از خون و یا درد نبوده و در حال حاضر نمیدانم پرده ام از بین رفته است یا خیر ...
    حقیقتش اینه که الان حدود 2 ماه است که مشکلات اخلاقی و اختلافات شدیدی با هم پیدا کردیم و طرفم اصرار شدید دارد که باید از هم جدا بشیم ...
    چند سوال دارم :

1- با اینکه از اولین رابطه ما حدود   8 ماه میگذره ، دکتر می تونه ثابت کنه از بین رفتن و یا اسیب دیدن پرده من کار اون بوده تا اطمینانش رو جلب کنم ؟؟

2- آیا دکتر با گذشت هشت ماه از اولین رابطه ، می تونه زمان اولین رابطه و یا از بین رفتن و آسیب دیدن پرده مرا تشخیص دهد ؟

3- در صورتی که طرف من قبول نکنه با من بمونه ، با توجه به اینکه از اولین رابطه ما 8 ماه می گذره و آخرین رابطه ما هم 4 ماه پیش بوده ،  آیا می توانم ثابت کنم  که او  با من رابطه و رابطه جنسی داشته است ؟

4- اگر سوال 3  قابل اثبات است ، آیا حتما من و طرف باید همزمان به پزشک مراجعه کنیم و یا می شود من اول برم و آزمایش بدهم و بعدا نتایج آزمایش مرا با آزماش او تطابق دهند ؟؟؟

5-  رابطه جنسی بین 2 نفر تا چه مدت قابل اثبات است ؟؟

6 - و به طور کلی الان می توانم از طریق قانون ثابت کنم که من و او با هم رابطه داشته ایم ؟

خواهشا راهنماییم کنید . از نظر روحی خیلی به هم ریخته ام .

2. خانم گرامی سلام

خطاب بنده, خانم و نه دختر خانم, از این جهت بود که فراموش نکنیم که طراح سوال شخصی 20 ساله است و این شخص مطابق همان قانونی که از آن «حقش» را میطلبد, فردی عاقل و بالغ و مسؤل شناخته میشود.

اگر اجازه صراحت کلام به بنده میدهید, باید گفت که نوع کلمات انتخابی پرسشهای شما این احساس را به ذهن متبادر میکند, که علیرغم کوشش برا ی القای ناحقی از سوی دوستتان, قصد اصلی تان باجگیری و در دام انداختن دایمی شریکتان با استفاده از قوانین حاکم بر جامعه ماست. همان قوانینی که شامل شخص جنابعالی نیز میگردد.

خیر! پس از 4 ماه و با چندین بار پریود شدن امکان اثبات نزدیکی ایشان با شما و یا شما با ایشان نیست. مگر این که او خود اعتراف کند و یا شما «اثر جرمی» از وی داشته باشید.

حتی اگر موفق به اثبات جرمش شدید, بنده زندگی مشترک با او را از طریق این شیوه به شما توصیه نمیکنم که به ناکجاآباد می انجامد.

با پورش از صراحت لهجه
    موفق باشید.

تشکر شده توسط : 2 کاربر
  3. shimakkk نوشته است: با سلام

من دختری 20 ساله ام و پرده ام حلقوی

حدود 13 ماه با پسری که دوستش داشتم و دارم دوست بودم و در این مدت 4 بار رابطه جنسی از جلو داشتیم . اما هیچ اثری از خون و یا درد نبوده و در حال حاضر نمیدانم پرده ام از بین رفته است یا خیر ...
    حقیقتش اینه که الان حدود 2 ماه است که مشکلات اخلاقی و اختلافات شدیدی با هم پیدا کردیم و طرفم اصرار شدید دارد که باید از هم جدا بشیم ...
    چند سوال دارم :

1- با اینکه از اولین رابطه ما حدود   8 ماه میگذره ، دکتر می تونه ثابت کنه از بین رفتن و یا اسیب دیدن پرده من کار اون بوده تا اطمینانش رو جلب کنم ؟؟

2- آیا دکتر با گذشت هشت ماه از اولین رابطه ، می تونه زمان اولین رابطه و یا از بین رفتن و آسیب دیدن پرده مرا تشخیص دهد ؟

3- در صورتی که طرف من قبول نکنه با من بمونه ، با توجه به اینکه از اولین رابطه ما 8 ماه می گذره و آخرین رابطه ما هم 4 ماه پیش بوده ،  آیا می توانم ثابت کنم  که او  با من رابطه و رابطه جنسی داشته است ؟

4- اگر سوال 3  قابل اثبات است ، آیا حتما من و طرف باید همزمان به پزشک مراجعه کنیم و یا می شود من اول برم و آزمایش بدهم و بعدا نتایج آزمایش مرا با آزماش او تطابق دهند ؟؟؟

5-  رابطه جنسی بین 2 نفر تا چه مدت قابل اثبات است ؟؟

6 - و به طور کلی الان می توانم از طریق قانون ثابت کنم که من و او با هم رابطه داشته ایم ؟

خواهشا راهنماییم کنید . از نظر روحی خیلی به هم ریخته ام .

سلام.  باید خدمتتان  عرض کنم که تمامی جوابهای سوالهای شما منفی است. تقربیا میتونم بگم که هیچ راه اثباتی وجودنداره.فقط سوال دوم  مثبت میباشد یعنی معمولا یه دکتر مجرب میتونه زمان (تقریبی)آسیب به پرده  رو بگه.ولی  هیچ راهی برای اثبات رابطه شما با ایشان وجود ندارد.

4. سلام.
    اثبات رابطه جنسی با دیگری قابل تشخیص توسط دکتر نیست. زمان تقریبی پارگی تا حدودی قابل تشخیص است. اینطور زندگی را شروع کردن به مشکلات آینده نمی ارزد.
    تنها پس از مرگ یک زن و در صورتی که پریود نشده باشد با برداشتن واژن و آزمایش بر روی آن می توان به دخول شخصی پی برد. آن هم در صورتی که او این کار را بدون کاندم انجام داده باشد. البته این عمل هم تنها در موارد جرم شناسی بسیار حساس انجام می شود نه در همه موارد.

5. سلام
    بهتر است قبل از اينكه رابطه دوستيها به اين مرحله برسد به عواقب آن فكر كنيم
    هر چند در چنين مواردي هر دو طرف مقصر ميباشد چون هيچكدام به اجبار حاضر به چنين كاري نشده اند
    به نظر من اشخاصي كه واقعا قصد ازدواج و زندگي با دوست خود را دارند تلاش براي فراهم نمودن شرايط ازدواج و شرعي نمودن رابطه خود ميكنند . اكثر كساني كه قبل از ازدواج اصرار بر برقراري رابطه دارند در تصميم خود براي زندگي مشترك  قاطع نبوده چه بسا فقط هدف فروكش شدن غرايز يش است
    همانطور كه دوستان نيز اشاره داشتند به ازدواج ختم شدن چنين روابطي عاقبتي جز بدبختي و سركوفت شنيدن و فلاكت  نخواهد داشت .

متاسفانه نمونه چنين مسائلي روز به روز در جامعه ( اسلامي ! ) ما رو به افزايش است
    به هر حال براي اين خانم و امثال ايشان واقعا متاسفم !   Sad  Exclamation

6. اول از همه : از همه دوستانی که جواب دادند ممنونم

دوم : من قصدم این نیست که با استفاده از قوانین  پای طرف را گیر کنم ...  راستش شما جای من نیستید ... من در شرایطی هستم که   پسر طرف من و خانواده اش به من شک کرده اند و من دنبال راهی هستم که لا اقل بتوانم شک آن ها را برطرف کنم   و  در صورتی که فقط و فقط بتوانم به پدر و مادر طرف  اثبات کنم که پسرشان این کار را با من کرده ،  آن ها با استفاده از منطق و ... که دارند خیلی راحت می توانند نظر پسرشان را عوض کنند . ضمن اینکه من هنوز اون پسر رو خیلی دوست دارم  Crying or Very sad

و سوم :  دوستان ( علی الخصوص) خانم های عضو این تالار   در صورتی که جای من باشند چه می کنند ؟؟؟  من احساس می کنم اگر ب این پسر نمانم  زندگی من تباه شده و به آخر رسیده ...   آیا این تفکرات من به خاطر  حرف هایی است که از کودکی شنیده ام و یا واقعیت جامعه نیز چنین است ؟؟؟  راستش من از دیدگاه و تفکر مردمان الان جامعه خیلی خبر ندارم . خواستم بدونم به نظرتون باکره بودن یک دختر و نداشتن ارتباط جنسی قبلی  چقدر برای مردان امروزه در ایران مهم است ؟؟؟؟

7. من  به شخصه هيچگاه جاي شما نبودم و تصور اين رو هم نميتونم بكنم كه خودم رو جاي شما بگذارم . با حداقل  اعتقاداتي  كه دارم و  براي خودم خيلي اهميت دارند  حتي اجازه  فكركردن به  چنين رابطه هايي را قبل از ازدواج  نيز   به خودم نميدادم  

در اكثر مواقع ديده شده مرداني كه قبل از ازدواج رابطه هاي نامشروع  و بي بند و باري جنسي داشتند يا دچار دوستيهاي اين چنيني بودند هر گاه تصميم به ازدواج گرفته اند به دنبال دختران متين ، محجوب سربه زير و ...  يا به عبارتي باكره ميگردند !!
    البته اين مورد در مورد دختران نيز در زمان ازدواج صدق ميكند چون ترس از اين دارند كه  سايه دوست دختران گذشته  همسرشان هميشه بر سر زندگيشان خواهد بود !
    اهميت اين موضوع در جامعه اسلامي ما تا اين حد است مگر برخي خانواده ها -  كه  تعداد شان هم زياد نيست -  موضوع را مهم نميدانند .

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. shimakkk نوشته است: اول از همه : از همه دوستانی که جواب دادند ممنونم

دوم : من قصدم این نیست که با استفاده از قوانین  پای طرف را گیر کنم ...  راستش شما جای من نیستید ... من در شرایطی هستم که   پسر طرف من و خانواده اش به من شک کرده اند و من دنبال راهی هستم که لا اقل بتوانم شک آن ها را برطرف کنم   و  در صورتی که فقط و فقط بتوانم به پدر و مادر طرف  اثبات کنم که پسرشان این کار را با من کرده ،  آن ها با استفاده از منطق و ... که دارند خیلی راحت می توانند نظر پسرشان را عوض کنند . ضمن اینکه من هنوز اون پسر رو خیلی دوست دارم  Crying or Very sad

و سوم :  دوستان ( علی الخصوص) خانم های عضو این تالار   در صورتی که جای من باشند چه می کنند ؟؟؟  من احساس می کنم اگر ب این پسر نمانم  زندگی من تباه شده و به آخر رسیده ...   آیا این تفکرات من به خاطر  حرف هایی است که از کودکی شنیده ام و یا واقعیت جامعه نیز چنین است ؟؟؟  راستش من از دیدگاه و تفکر مردمان الان جامعه خیلی خبر ندارم . خواستم بدونم به نظرتون باکره بودن یک دختر و نداشتن ارتباط جنسی قبلی  چقدر برای مردان امروزه در ایران مهم است ؟؟؟؟

سلام
    دوست عزيز
    مگر شما نميدانستيد كه برقراري رابطه جنسي از راه واژن منجر به از بين رفتن بكارت شما ميشود پس چرا كرديد كه حالا دنبال راه چاره باشيد
    ولي در هر صورت كاري است كه شده
    شما 3 راه داريد راه منطقي با خانواده طرف و خود طرفتان صحبت كنيد و آن ها را وادار به قبول اين موضوع كنيد
    راه غير منطقي از ايشان شكايت كنيد كه چون مدركي نداريد و از زمان نزديكي خيلي گذشته هيچ چيز جز بي آبرويي نصيبتان نميشود
    را بعدي هم اينكه از هر دوراه بگذريد و ديگر اين كار را نكنيد و براي ترميم و مشورت ( به جاي مشورت گرفتن از افراد غير متخصص ) به يك پزشك متخصص زنان مجرب مراجعه كنيد
    من در برابر مشكل شما ابتدا كمي پيگيري راه اول و در صورت عدم موفقيت راه سوم را پيشنهاد ميكنم

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  9. سلام شیما جان.
    فکر کنم مشکل تو این باشه که چون پردت حلقوی بوده بعد از رابطه جنسی نتونستی اعتماد طرف مقابلت و جلب کنی و اون بهت شک کرده چون هیچ خونی ندیده.تو میتونی اعتمادش و جلب کنی Razz
    حتی وجود پرده هم نشونه ی این نیست که یه دختر  قبلا رابطه جنسی نداشته چون رابطه جنسی فقط از راه واژن نیست و میتونه رابطه جنسی از راه مقعد یا رابطه جنسی دهانی یا از طریق تحریک کلیتوریس صورت بگیره وهیچ دخولیم رخ نده و حتی پرده اسیب نبینه.تو نباید خودت و سرزنش کنی این وسط فقط صداقت مهمه اگر دوسش داری از ته دل باهاش حرف بزن و بگو که چقدر دوسش داری و فقط بخاطر عشق قبول کردی رابطه جنسی داشته باشی چون از نظر من رابطه جنسی از ارکانه عشقه نه ازدواج.
    من از تو 2 سال کوچیکترم وحدود 8 ماهه که بعد از 4 سال دوستی با عشقم ماهی یه بار رابطه جنسی دارم منم پردم حلقوی بود ولی من از قبل صداقتم و ثابت کرده بودم.توهم هنوز دیر نشده که بخوایی این کارو بکنی فقط امیدوارم درباره طرف مقابلت اشتباه نکرده باشی و اون تورو فقط بخاطر خودت خواسته باشه نه سوء استفاده و عشقش واقعی باشه اگر دوست داشته باشه هرگز ترکت نمیکنه مطمئن باش Laughing تو فقط باید انقدر اعتمادش و جلب کنی که بهش ثابت بشه که قبل از اون هیچ کس وجود نداشته Wink
    کار سختی نیست مطمئن باش. امیدوارم موفق بشی خیلی دوست دارم بدونم چیکار میکنی میتونی برام پیام شخصی بذاری بازم میگم موفق باشی خودت و واسه این چیزای بی اهمیت اصلا ناراحت نکن Wink  Razz  Smile

10. سلام  به نظرمن بهتر بود قبل از رابطه جنسی یه دکتر با هم دیگه میرفتین.اینو میگم برای دخترایی که می خوان این اشتباه بکنن یا به عبارتی این کارو قبل از ازدواج بکنن،برای اینکه هیچ شکی برای پسر پیش نیاد باهم دکتر برن.

11. سلام
    به نظر من با توجه به این که چندین بار نزدیکی داشتی ممکنه که هنوز بکارتت سالم باشه نگران نباش اول به یک دکتر مراجه کن.

12. shimakkk نوشته است: اول از همه : از همه دوستانی که جواب دادند ممنونم

سلام عزیزم.
    کاملا قابل درکه که شما چه مشکلی دارید. تشخیص زمان تقریبی پاره شدن پرده تا حدودی مقدوره ولی این احتمال زیاد نیست. شما می تونید شانس خودتون رو امتحان کنید. در ضمن برخی از پزشکان می تونند حلقوی ودن پرده پیش از پارگی رو تایید یا تکذیب کنند که شاید این موضوع به شما کمک کنه.

تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید