شما در بخش انجمنهای گفتگو سایت دکتر رهام صادقی هستید، برای آشنایی با امکانات متنوع دیگر سایت اینجا کلیک کنید

به اينستاگرام سايت بپيونديد

مشکل در انزال با استفاده از کاندم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

1. باسلام
    من با کسی که دوسش دارم رابطه جنسی داریم و واسه جلوگیری از کاندم استفاده میکنیم ولی اون هیچ جوری با کاندم ارضا نمیشه و میگه من اینجوری چیزی حس نمیکنم بعضی وقتا التش هم سفتی و نعوظ خودش و از دست میده ولی بدون کاندم هیچ مشکلی نداره.من خودم با خوردن قرص هم مخالفم.حالا نمیدونم چه روشی واسه جلوگیری بهتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    ایا با کاندم هم میشه کاری کرد که اون به انزال برسه؟؟؟؟؟؟؟؟؟ Question  Rolling Eyes

2. با عرض سلام خدمت شما
    راههای جلوگیری از بارداری زیاد میباشد که در این سایت میتوانید مطالعه کنید.شما اگه علاقه ای به قرص های ضد بارداری ندارید که مصرف این قرص ها در دراز مدت مشکلات بزرگی را برای شما به بار می آورد میتوانید از کاندومهای زنانه یا کاندومهای مردانه ای انتخاب کنید که دارای لطافت بیشتر و خاردار باشند که به افزایش تحریکهای جنسی کمک میکند.لطفا راههای جلوگیری از بارداری را در سایت مطالعه فرمایید.

3. سلام.
    دوست عزیز. راههای زیادی برای پیشگیری از بارداری وجود داره که می تونید در سایت جستجو کنید.
    یکی از روشها روش منقطع می باشد که به این صورته که مرد عمل دخول رو انجام می ده و آلت در واژن تا زمانی که مرد احساس کنه داره انزال اتفاق می افته باقی میمونه. لحضاتی پیش از انزال مرد باید آلت رو بیرون بکشه وتا انزال در بیرون اتفاق بیفته.
    ضریب امنیت این روش بسیار پایینه به همین دلیل توصیه نمیشه.

4. از راهنماییتون ممنونم.ما هنوز ازدواج نکردیم یا رسما نامزد نیستیم و استفاده از بیشتر روش ها برای من ممکن نیست.میخواستم اگر ممکنه نحوه ی استفاده از امپولهایی که گفتید و عوارض اون هارو بدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟و یا بعضی از روشهایی که شما نام بردید مثل کاندوم زنانه یا دیافراگم در کشور ما پیدا نمی شه یا هنوز استفاده ای نداره.
    و میخواستم اگر ممکنه درباره ی چگونگی استفاده از روش های کلاهک دهانه ی رحم و اسفنج یه توضیحی بدید من هیچ اطلاعی ندارم.ایا برای استفاده از اونها باید مانند IUD به پزشک مراجعه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا توسط خود شخص قابل استفادست؟؟؟؟؟؟و ایا روش قابل اطمینانی میباشد و اسان در دسترس است؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم به همه ی سوالاتم جواب کامل بدید متشکرم. Rolling Eyes  Smile

5. maryam68 نوشته است: از راهنماییتون ممنونم.ما هنوز ازدواج نکردیم یا رسما نامزد نیستیم و استفاده از بیشتر روش ها برای من ممکن نیست.میخواستم اگر ممکنه نحوه ی استفاده از امپولهایی که گفتید و عوارض اون هارو بدونم؟؟؟؟؟؟؟؟؟و یا بعضی از روشهایی که شما نام بردید مثل کاندوم زنانه یا دیافراگم در کشور ما پیدا نمی شه یا هنوز استفاده ای نداره.
    و میخواستم اگر ممکنه درباره ی چگونگی استفاده از روش های کلاهک دهانه ی رحم و اسفنج یه توضیحی بدید من هیچ اطلاعی ندارم.ایا برای استفاده از اونها باید مانند IUD به پزشک مراجعه کرد؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا توسط خود شخص قابل استفادست؟؟؟؟؟؟و ایا روش قابل اطمینانی میباشد و اسان در دسترس است؟؟؟؟؟؟؟؟
    ممنون میشم به همه ی سوالاتم جواب کامل بدید متشکرم. Rolling Eyes  Smile
    سلام.
    نکات بسیار مهم استفاده از روش آمپول، این روش برای افرادی مناسب است که:
    1- تعدا فرزندانشان تکمیل شده و در نوبت عقیم سازی دائمی هستند.
    2- در زنانی که همسرانشان وازکتومی شده اند، تا زمان منفی شدن منی.
    3- برای فاصله گذاری بیش از دو سال.
    4-  در خانمهایی که واکسن سرخجه زده اند و تا چند ماه نباید باردار شوند.
    5- عشایر و افادی که همیشهدر جابجایی هستند و به روشهای دیگر دسترسی دائمی ندارند.

نحوه مصرف:
    اولین تزریق در 5 روز اول قاعدگی و تا یک ماه به حداکثر مکانیسن اثر می رسد. تزریقات بعدی در فواصل 12 هفته صورت می گیرد.

دیافراگم:
    یک لاستیک گنبدی شکل است که در دستگاه تناسلی زن قرار گرفته و دهانه رحم را می پوشاند و از ورود اسپرم جلو گیری می کند. در صورت استفاده به همراه مواد اسپرم کش، ضریب شکست آن 5 تا 8 درصد است. توسط خود شخص و با یک انگشت داخل رحم قرار می گیرد.

کلاهک دهانه رحم:
    مثل دیافرگام است ولی از آن کوچکتر و فقط روی دهانه ورودی رحم را می پوشاند. ضریب شکست آن به همراه اسپرم کشها 5 تا 8 درصد است. توسط خود شخص قابل انجام است.

اسفنج:
    از موادی از جنس پلی اورلان تهیه شده و پیش از جا گذاری با آب خیس می شود تا اسپرم کشهای آن فعال شوند سپس توسط خود شخص بر روی ورودی رحم قرار می گیرد به طوری که حلقه ای که روی اسفنج است به سمت پایین باشد تا بتوان به راحتی آن را خارج کرد. با جذب اسپرم و فعالیت اسپرم کشها عملا از بارداری جلوگیری میکند. مکانیسم اثری بهتر از دیافراگ و کلاهک  دارد. هر اسفنج برای یک بار مقاربت است.
    معیب آن احتمال پارگی اسفنج در حین جاگذاری و یا بیرون کشیدن و یا نزدیکی، و حساسیت بعضی افراد به اسپرم کشها.

بهترین روشی که به شما توصیه میکنم استفاده از قرص می باشد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  6. با سلام و تشکر بسیار از شما Razz
    راهنماییتون عالی بود فقط میخواستم بدونم درباره چیزایی که توضیح دادید به راحتی در دسترس هستند؟؟؟؟؟؟؟از کجا باید تهیه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مخصوصا اسفنج یا دیافراگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟و اگر درباره ی نحوه ی گذاشتن و برداشتن دیافراگم یاکلاهک دهانه رحم توضیح بدید واقعا ممنون میشم.
    بعد من تمیدونم از چه قرصی استفاده کنم من 18 سالمه و حدودا ماهی یکبار رابطه جنسی دارم و از عوارض مصرف قرص جدا میترسم و دقیقا نمیدونم از چه قرصی و چطوری باید استفاده
    کنم؟؟؟؟؟؟؟
    من شنیدم که قرص نازایی میاره حالا ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید. Confused و میخواستم بدونم بعد از چه مدت مصرف میشه رابطه جنسی محافظت نشده داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    واقعا ازتون ممنونم Wink

7. maryam68 نوشته است: با سلام و تشکر بسیار از شما Razz
    راهنماییتون عالی بود فقط میخواستم بدونم درباره چیزایی که توضیح دادید به راحتی در دسترس هستند؟؟؟؟؟؟؟از کجا باید تهیه بشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟مخصوصا اسفنج یا دیافراگم؟؟؟؟؟؟؟؟؟و اگر درباره ی نحوه ی گذاشتن و برداشتن دیافراگم یاکلاهک دهانه رحم توضیح بدید واقعا ممنون میشم.
    بعد من تمیدونم از چه قرصی استفاده کنم من 18 سالمه و حدودا ماهی یکبار رابطه جنسی دارم و از عوارض مصرف قرص جدا میترسم و دقیقا نمیدونم از چه قرصی و چطوری باید استفاده
    کنم؟؟؟؟؟؟؟
    من شنیدم که قرص نازایی میاره حالا ممنون میشم بیشتر راهنماییم کنید. Confused و میخواستم بدونم بعد از چه مدت مصرف میشه رابطه جنسی محافظت نشده داشت؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    واقعا ازتون ممنونم Wink
    سلام.
    قرصها باعث نازایی دائمی نمیشن. و این یک تصویر غلطه. در صورت مصرف قرص LD یک ماه پس از اون و HD بین 2 تا 3 هفته پس از آغاز مصرف قرص میشه نزدیکی مطمئن داشت.
    دیافراگم و اسفنجی معمولا در داروخانه ها و یا برخی لوازم پزشکی دارای جنس خارجی (ولی مطمئن) میشه گیر آورد.
    صاف بایست. یکی از پاها رو روی یک شیئی سکو مانند قرار بده به طوری که بالاتر بیاد و بین پاها از هم باز بشه، دیافراگم یا اسفنج رو روی سر انگشتت قرار بده. البته از سمت درست. با دست دیگر هم به بیشتر باز شدن دهانه واژن کمک کن و آروم انگشتت رو داخل واژن ببر. انگشت رو تا بالا ببر تا حدی که اطمینان حاصل کنی به دهانه رحم رسیده باشه.

تمام مراحل بالا رو میشه با یک وسیله بهداشتی دیکه به جای انگشت هم انجام داد.

تشکر شده توسط : 1 کاربر
  8. سلام بازم ازتون ممنونم. Razz
    من یجا خوندم که برای افراد  زیر 20 سال استفاده از قرص hd توصیه میشه تا ld ایا این موضوع درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    این 2 قرص چه تفاوتی با هم دارن؟؟؟؟؟؟؟؟
    و در هنگام گذاشتن دیافراگم یا کلاهک استفاده از اسپرم کش ها ضروریه یا برای اطمینان بیشتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بعد من نمیدونم دراوردن اون ها اسونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟میترسم سخت باشه Rolling Eyes  Confused
    و اون ابتدا نمیدونم باید از کجا فهمید که کاملا روی دهانه ی رحم قرار گرفته یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
    یک سوال جدید که ازتون داشتم اینه که اگر دخول بدون محافظت صورت بگیره ولی منی در واژن ریخته نشه  برای ریخته شدن چند قطره احتمالی از پیشاب استفاده از اسپرم کش ها به تنهایی کافیه؟؟؟؟؟با وجود اینکه انزال در خارج واژن رخ بده و فقط به دلیل ریخته شدن احتمالی چند قطره از پیشاب .میخواستم نظرتون و بدونم ممنون Rolling Eyes
    از راهنماییتون جدا ممنونم Razz

9. دوست عزيز  بهترين راه استفاده ار كاندوم است اونم با شرايطي كه شما گفتي نه نمازد هستي و نه ازواج كردي  فقط بايد دوست پسرت عادت كنه به كاندوم اونم با گذشت زمان حاصل ميشه موفق و شاد باشيد

10. maryam68 نوشته است: سلام بازم ازتون ممنونم. Razz
    من یجا خوندم که برای افراد  زیر 20 سال استفاده از قرص hd توصیه میشه تا ld ایا این موضوع درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    این 2 قرص چه تفاوتی با هم دارن؟؟؟؟؟؟؟؟
    و در هنگام گذاشتن دیافراگم یا کلاهک استفاده از اسپرم کش ها ضروریه یا برای اطمینان بیشتره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    بعد من نمیدونم دراوردن اون ها اسونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟میترسم سخت باشه Rolling Eyes  Confused
    و اون ابتدا نمیدونم باید از کجا فهمید که کاملا روی دهانه ی رحم قرار گرفته یا نه؟؟؟؟؟؟؟؟
    یک سوال جدید که ازتون داشتم اینه که اگر دخول بدون محافظت صورت بگیره ولی منی در واژن ریخته نشه  برای ریخته شدن چند قطره احتمالی از پیشاب استفاده از اسپرم کش ها به تنهایی کافیه؟؟؟؟؟با وجود اینکه انزال در خارج واژن رخ بده و فقط به دلیل ریخته شدن احتمالی چند قطره از پیشاب .میخواستم نظرتون و بدونم ممنون Rolling Eyes
    از راهنماییتون جدا ممنونم Razz

سلام.
    1- توصیه مصرف HD  به جای LD به این دلیل انجام میشه چون در زیر 20 سالگی رحم زن ترشحات با مقدار تخمک بیشتری رو در بر داره و همین موضوع احتمال بارداری رو افزایش میده. مقدار مواد موجود در قرص hd از قرص LD بیشتره بنابرین بیشتر اثر میکنه و زودتر.
    2- معمولا دیافراگمها و اسفنجها خودشون دارای اسپرم کش هستند. در آوردن دیافراگم قدری سخته و به همین دلیل معمولا مدت بیشتری در واژن باقی میمونه . برخی از مدلهای اونها از پایان قاعدگی تا آغاز قاعدگی بعدی باقی می مونه. البته در ایران موجود نیست.
    در آوردن اسفنجی به دلیل حلقه ای که روی اون قرار داره ساده تره.
    3- اطمینان از قرار گرفتن بر روی دهانه رحم کاملا حسیه البته برای اسفنجیها که فشار اونها به بالا می تونه این اطمینان رو حاصل کنه اما کلاهک و دیافراگم معمولا چندان ساده نیست.
    4- استفاده از اسپرم کشها پس از س÷ری شدن مدت 72 ساعت دیگه کارایی چندانی نداره. اما برای مدت کوتاهی پس از دخول می تونه موثر باشه. اما ضریب شکست هم داره.
    بنا براین توصیه می کنم که سریعا یک روش پیشگیری رو انتخاب کنید و یا به قول آقا کامبیز شریک جنسیتون رو وادار به پوشیدن کاندم که سالمترین و راحتترین و کم خطر ترین و بدون عوارض ترین روش جلوگیری از بارداریه.

11. تشکر شده توسط : 2 کاربر
تمام زمانها بر حسب GMT + 3.5 Hours می‌باشند
صفحه 1 از 1

پرش به:  

شما نمی توانید در این بخش موضوع جدید پست کنید
شما نمی توانید در این بخش به موضوعها پاسخ دهید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش ویرایش کنید
شما نمی توانید موضوع های خودتان را در این بخش حذف کنید
شما نمی توانید در این بخش رای دهید